Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

üzülme ankaraya gel bekleriz :)) zaten ailenin yanında üni okumak hiç iyi değil ya valla şimdiki aklım olsa hayatta kalmazdım burda .. dışarda okuyanlar ne güzel özgür .. ahh ahh

ben aileme düşkünüm ya :) yapamam heralde tek başıma güvenemiyorum kendime... hem çok özgür olmak iyi bişey değil bence :)

Inanamiyorum .. biz resmen ayni kaderi paylasiyoruz .. sadece adimiz falan degisIk .. benim annemle babamda birlikte yatmaz .. 6 sene once yataklari ayirdilar .. babam oturma odasinda yatar .. ama sabah ise gidecegi icin yatak odasina yatti .. su an annemde burda oturma odasinda .. cok zor ve kotu bi durum ya .. hatta bi kere arkadasin teki resmen yuzume karsi sordu senin baban niye oturma odasinda yatiyo diye .. tutuldum kaldim .. bisey diyemedim ..

Her konuda elestirir .. illa catacak bi sey bulur .. bazen kacip gidesim geliyor .. ama o cesaret yok bende -.-'

ne kaçması canım Allah korusun çare değil ki hem...

bunaldığım zaman bnm için yaptığı fedakarlıkları düşünerek avutuyorum kendimi sonra kendime kızıyorum onu niye üzüyorum diye
sonra yine aynı...böyle yaşayıp gitcez heralde evlenene kadar :)

anlaşılan herkes anneden dertli :S işin kötüsü hep bizi suçlarlar hep kendileir haklıdır .. ne yapacaksın ki anne sonuçta ..
Lalle aileye düşkünlük bende de var da işte özgürlük deken kastettiğim o değil yani kendi ayaklarının üstünde durmaya başlıyosun ve ayrı bir birey olduğunu ailen kabul ediyor.. bak ben 20 yaşındayım hala çocuk muamalesi görüyorum neden dışarda okumuyorum diye oysa 15 yaşındaki kardeşim dışarda lise okuyor o daha çok adam yerine konuyor benden ....

ölsemde kacamam zaten ama iste bazen dayanilmaz oluyor .. annem babamdan bosanmayarak fedakarlik yaptigini düsünüyor bizim icin .. ama hem kendine hem bize cok yazik ediyor ..

Vallahi yok artık diyorum bildiğin aynı ya hayatımız bi de sen Türkiye de olsaymışsın biz kesin görüşürdük işte çeken biliyor o kadar kötü ki ailende mutlu olamıyorsun o yüzden de iyi arkadaşlarım olsun diyorsun olmayınca da bunalıyorsun.. böyle bir kısır döngü işte

annelerimiz tabii ki de bizim bastacimiz .. ama yaptiklari hatalari farkina varip kabul etmeleri lazim ..

yine görüsürüz canim bi sekilde .. :) .. aynen vallaha .. anne baba anlasamayinca evde bi huzursuzluk oluyor ... sirf kendileri cekiyo saniyolar .. oysa biz cocuklar onlardan daha cok cekiyoruz aslinda .. arkadaslarda bu gibi durumlarda lazim iste ..

zaten herkesin kaçası var da işte yapmıyoruz çünkü aileden kaçmak da çözüm değil sanki kaçsan nereye gideceksin de daral gelince işte öyle deli divane şeyler düşünüyorsun olay bundan ibaret ... yokda yapacağımızdan değil öyle olsaydı ben şimdiye çoktaaannn .. daha 2 gün önce koşarak bi yere gidiyordum bizim sokaktan aşağı doğru kaptırdım gidiyorum dedim ki hazır koşmaya başlamışken gidebildiğim kadar uzağa gitsem diye .. ama işte ..

evet kacip gitmek kolay degil .. care de degil .. hayat zoooor .. hemde cok zor ..

aslında düşünüyorumda dışarda okumayı sağlık sorunlarım var biraz hasta olurum orda fln diye korku geliyor içime ondn cesaretm yok yani

annelerimiz tabii ki de bizim bastacimiz .. ama yaptiklari hatalari farkina varip kabul etmeleri lazim ..

farkına varıyolarda aslında cnm değişemiyolar bir türlü

valla bilemiyorum canim .. bi cok kez anneme söyledim yanlis buldugum davranislarini .. sen bunu hak ediyosun dedi bana .. :/

sağlık sorunları varsa bilemiyorum tabi de yine de ne bileyim ya işte daralıyosun ünideki arkadaşlara bakıyorum çoğu dışardan gelmiş çok özeniyorum yeminle .. artık yüksek lisansa kısmetse istanbul istiyorum hayırlısı bakalım

valla bilemiyorum canim .. bi cok kez anneme söyledim yanlis buldugum davranislarini .. sen bunu hak ediyosun dedi bana .. :/

ben de söylüyorum o da bana ''senin gibi evlada benim gibi anne çok bile'' diyor oysa bilse nasıl koyuyor söylediği ..ben mutlu muyum sanki böyle olmasından diyorum ''ol ya da olma'' diyor .. ne yaptıysam olmadı kime kızıp sinirlense gelip bana aktarır hepsini .. aramız iyiyse de gelir bin türlü derdini konu komşunun dertlerine kadar gelir anlatır içimi şişirir hiç bişey demem dinlerim.. ama kıymeti olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…