Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Cocuklugumdan beri boyleyim .. hep cekingendim .. sonra kucukken okul degistirdim .. sirf almanlarin oldugu bi okuldu .. turk oldugum icin dalga gectiler .. kilik kiyafetimle dalga gectiler .. vucudumla falan dalga gectiler .. sonra daha cok icime kapandim .. bu son 2 senedir gecmis yillara bakarak biraz daha iyiyim aslinda .. ama yetmiyor iste .. bi sekilde asicaz bu seyleri .. ve tabii sizlerin de yardimiyla :)

bak sen şunlara anladım canım merak etme biz yardım ederiz :KK19:

Evet canim cok haklisin .. bizi onlara muhtac saniyolar hep .. ama hayir .. degiliz .. bulunmaz hint kumasi degiller ya .. bende iste tek arkadasim o olmasina ragmen sonunda resti cektim yaptigi seyden sonra .. bu arada benim adim kubra canim :) 19 yasindayim ve almanyada yasiyorum ..

Burda yasamak cok zor coooook .. tesekkur ederim canim .. destek olmayinca biseyleri basarmak gercekten cok zor oluyor ..

En kucugu benim galiba :KK70: .. ama bende yakinda 20li yasa adim aticam insallah -.-'

orda yaşamayan bilemez canım doğru diyorsun herkes özenir yurtdışında yaşamaya ama orda da yaşamak o kdar kolay bişey değil herhalde
evet topiğin miniği sen oldun :KK1::KK1::KK19:

Evet canim cok haklisin .. bizi onlara muhtac saniyolar hep .. ama hayir .. degiliz .. bulunmaz hint kumasi degiller ya .. bende iste tek arkadasim o olmasina ragmen sonunda resti cektim yaptigi seyden sonra .. bu arada benim adim kubra canim :) 19 yasindayim ve almanyada yasiyorum ..

ben de emine, 20 yaşındayım. biz Türkiyede olmamıza rağman böyleysek senin olman gayet normal ve tabi üzücü .. gurbetçi olmak kolay değil Allah yardımcın olsun .. tabi biz de birbirimize destek olalım..

Memnun oldum eminecigim .. evet cok zor gercekten .. turkiyede olsam belki daha degisIk olurdu diye dusunuyorum bazen .. orda canin sIkildiginda cikarsin disari bi dolasirsin gelirsin .. ya da kurslara gidip arkadas edinirsin .. ama ben almanlarla pek anlasamadigim icin burda ki kurslara pek yanasmiyorum ki zaten turkiyede ki kadar fazla secenek yok .. hep birlikte asariz insallah sorunlarimizi :)

Memnun oldum eminecigim .. evet cok zor gercekten .. turkiyede olsam belki daha degisIk olurdu diye dusunuyorum bazen .. orda canin sIkildiginda cikarsin disari bi dolasirsin gelirsin .. ya da kurslara gidip arkadas edinirsin .. ama ben almanlarla pek anlasamadigim icin burda ki kurslara pek yanasmiyorum ki zaten turkiyede ki kadar fazla secenek yok .. hep birlikte asariz insallah sorunlarimizi :)

Tabi büyük kültür farkı var yani ama maalesef biz de giderek batılılaşıyoruz yakında bi fark kalmayacak diye korkuyorum.. Nerde kaldı Türk ahlakı, insanlığı vs.. Ben de memnun oldum canım bu arada :KK70:

Ah ah .. biz vatanim da vatanim diye burda aglariz .. turkiyedekiler dedigin gibi batiya dogru gidiyo hizlica .. cok yazik :KK43: .. simdi senin de mi hic arkadasin yok canim yoksa var mi gorustugun birileri ???

liseden bir iki arkadaş var aslında ama senede 1-2 kere ancak görüşebiliyoruz yetmiyor haliyle .. üniversitedeki arkadaşlıklar çok yüzeysel ve genelde çıkara dayalı yoksa lafladığım insanlar var da işte havadan sudan derslerden konuşuyoruz en fazla.. oturup da bi sıkıntını anlatamıyosun ki yeri gelince şöyle içini çeke çeke ağlayabilmen lazım.. dostluktan anladığım budur benim.

X