Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

kızlar ben kaçıyorum yediklerimi hazmedemiyorum biraz spor yapayım :):):)

komşuuum görüşürüz kendine çok iyi bak iyi gecelerrrr.....:KK3:

İYİ AKŞAMLAR TOPİĞİNİZ HAYIRLI OLSUN BİRAZ ZAMAN GEÇMİŞ AMA ŞİMDİDE BEN FRANSIZ KALDIM ne OLCAK ŞİMDİ NELER KONUŞUYORSUNUZ NELER YAPIOSUNUZ HİÇ BİLMİYORUM GEÇİYORDUM GÖRDÜM TOPİKİ AMA ÇOK YABANCI KALDIM:KK14::KK14::KK14:

canim cok saol insallah..bu arada catlak icin cozum yok ama belki biraz azaltir diye lierac diye bi krem var bide contratubex bunlar cok iyimis doktor tavsiye ediyor aklinda bulunsun ca nim ahh ahh birde yarin diyete giricem ayy hayat cok zor :-):-) :-)

hmm. bir bakayım onlaara ben ya merak ettimm... işe yararmıki acaba gerçekten..
ya ama bunu okuyunca yazmadan çıkamadım bende yarın rejime başlıyorum kader arkadaşım . 1.65 boy 60 kilodayım hedefim 55 kiloya düşmek. :)))) sonra bakacağım şöyle aynaya yakışmazsa geri alırım :KK70::KK70: yada biraz daha veririm artıkkk

gayet mantıklı :))
benımde sevgilimin elinden gelse çıkartacak beni işten ama şimdilik çok müdahale edemiyor bakalım evlenince nolur. hem çok erkek var ortamda hemde başımı açmam çok hoşuna gitmiyor hoş benimde hiç hoşuma gitmiyor ama ekmek parası işte :KK14:[/QUOTE=

sende haklısın o da haklı canım..bende tesettürlü olduğum için istediğim gibi bi iş bulamadım zamanında..ama artık kamuda serbest olcak inşallah,Allah yardımcımız olsun işimiz zor,anaokulunda çalışırsam bende başımı açmak zorunda kalıcam ama en azından ordakiler hep çoluk çocuk..

gayet mantıklı :))
benımde sevgilimin elinden gelse çıkartacak beni işten ama şimdilik çok müdahale edemiyor bakalım evlenince nolur. hem çok erkek var ortamda hemde başımı açmam çok hoşuna gitmiyor hoş benimde hiç hoşuma gitmiyor ama ekmek parası işte :KK14:[/QUOTE=

sende haklısın o da haklı canım..bende tesettürlü olduğum için istediğim gibi bi iş bulamadım zamanında..ama artık kamuda serbest olcak inşallah,Allah yardımcımız olsun işimiz zor,anaokulunda çalışırsam bende başımı açmak zorunda kalıcam ama en azından ordakiler hep çoluk çocuk..

aynen sen anaokulu deyince bende ilk onu düşündüm biliyorum senin tesettürlü olduğunu ama okullarda hocalar kapalı artık ya benım kuzenim burada lisede öğretmen kapalı giriyor derslere.. bugün bulsam tesettürlü çalışacağım iş hiç düşünmeden bırakırım işi ama gerçekten yok yaaa çok üzülüyorum inşallah serbest olsa bian önce en azından biraz içim rahatlayacak..

aynen sen anaokulu deyince bende ilk onu düşündüm biliyorum senin tesettürlü olduğunu ama okullarda hocalar kapalı artık ya benım kuzenim burada lisede öğretmen kapalı giriyor derslere.. bugün bulsam tesettürlü çalışacağım iş hiç düşünmeden bırakırım işi ama gerçekten yok yaaa çok üzülüyorum inşallah serbest olsa bian önce en azından biraz içim rahatlayacak..

ya hala bazı anaokullarında çalıştırmıyolar kapalı,bazı arkadaşlarım kurs biter bitmez girdi işe başlarını açıyolar milli eğitime bağlı olan yerlerde...ama az kaldı canım ya yakında rahata ericez az daha sabredelim,bu günümüze şükür ünv okurken açıktım ama kapalı arkadaşlarım vardı açıp öyle giriyolardı,şimdi serbets oldu gitgide yoluna giriyor herşey..

X