Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

vay hemşirem nerelerdesin len seen :KK19:

Nöbetlerdeyim başım dumaaan :KK24:
Şarkıyla bağliim olayı dedim ama nöbetlerdeyim valla tubam 2 saat sonra gidicem yine 24e kadar bugün nöbetim sonra eve gelcem yatcam kalkcam yatcam kalkcaam hoop hastanedeyim :KK24::KK1:
Sen neler yapıyosun:KK1:

Ben de yeniyim, güzel ama anlaması güç bir site umarım kısa zamanda keşfedeceğim :)) herkesin hem cinsinden olduğu bir yerde olmak güzel bişey, sağlıcakalr kalın :)

Nöbetlerdeyim başım dumaaan :KK24:
Şarkıyla bağliim olayı dedim ama nöbetlerdeyim valla tubam 2 saat sonra gidicem yine 24e kadar bugün nöbetim sonra eve gelcem yatcam kalkcam yatcam kalkcaam hoop hastanedeyim :KK24::KK1:
Sen neler yapıyosun:KK1:

oy kuzucum kıyamam :KK19:
bildiğin gibiyim yatıp kalkıp aynı şeyi yapıyorum :KK53:

Ben de yeniyim, güzel ama anlaması güç bir site umarım kısa zamanda keşfedeceğim :)) herkesin hem cinsinden olduğu bir yerde olmak güzel bişey, sağlıcakalr kalın :)

selam manolya hoşgeldiiin. nasılsın. bekar mısın yaşın kaç :) bende yeni yeni anlamaya başlıyorum ama gerçekten çok samimi güzel bir site:)

mesela hala bir arkidişim bana şu simgeleri nereden nasıl kullandığını söylemedi ve ben hala simge kullanamıyorum bulamadımda birtürlüüü..

bu simgeler neredeeeeee k i:)

vala iim ama nedense keyıfsızım sankı bılemıorum yavrucum karısık duygulr ıcındeyım.
zelemeleden haber vrmı gıttımı gorsmeye merk ettım

anladım cnm bian önce duyguların düzelir inşallah. hava kapalı belki ondandır boşver :)
zelemele de seni soruyordu. henüz hastaneden haber bekliyor bildiğim kadarıyla

X