Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ee ne zaman gelinlk bakmaya gidiyoruz :)
bu pazar gidelim mi yaaa :KK9::KK9:

yaa sankii hazirana kadar bekleyesim var. diktirmicem ben beğendiğimi alıcam hemen erken alırsam millet beğenmez moralimi bozar gibi geliyoo

bizimki de sayemde yaza yza türkçeyi öğrendi garibim artık o bana fransızca ben ona türkçe :KK9::KK9:

ne güzel kız öğren işte sen zaten fransada oturmayacak mısın. alıştırma yap.

Kuzularım ballarım kaymaklarım böreklerimm :KK52:
Ben yazdıklarımdanda belli olduğu gibi çok açım :KK53: :KK56:
Yemek yemeye gidiyorum devam edin siz gelicem geri :KK54:

yaa sankii hazirana kadar bekleyesim var. diktirmicem ben beğendiğimi alıcam hemen erken alırsam millet beğenmez moralimi bozar gibi geliyoo

bende hemen alıcak değilim ama üzerimde görmek istiyorum artık ya gidicek kimsem de yok su aralar :)
Tek basıma fatihi talan etmek istemiyorum ayrıca mayıs sonrası cok ucar fiyatlar haberin olsun bebek

ne güzel kız öğren işte sen zaten fransada oturmayacak mısın. alıştırma yap.

öğreniyoruz işte yavas yavas valla :)

Şaşırdın hezaaarr :KK52:
Icıh değişiktir ama güzeldir lan şivem :KK52:
Gurban oluyummm :KK52:

o hezarr ın anlamını hala öğretemediler bana. benimkinin kankisi var o da konyalı ama ne tip ne konuşma hiç benzemiyo. benimki de anadolunun bağrından kopup gelmiş mübarek :KK1: artık bende k harfini kullanmıyorum ama g ye döndüm. annem telefonda çemkiriyoo düzgün konuş diyee :KK1:

biliyorum kirmizicim yaa. benimkinin çalıştığı bi hafta gidelim beraber o zaman. fikir edinmiş oluruzz..

kaynaşın kaynaşın yavrum ne kaynatıosunu yıne manıtalarmı:KK53:

napım kuzum ole takılıoz ıste anck gelebıldım

valla bi hamam planı yapmaya çalıştık ama kaçırdın :) müstakbel kocalarını kaynatıyorlar . ben benimkini kaynatamıyorum hasta benim yavrum yatıyo evde :s

Son düzenleme:
o hezarr ın anlamını hala öğretemediler bana. benimkinin kankisi var o da konyalı ama ne tip ne konuşma hiç benzemiyo. benimki de anadolunun bağrından kopup gelmiş mübarek :KK1: artık bende k harfini kullanmıyorum ama g ye döndüm. annem telefonda çemkiriyoo düzgün konuş diyee :KK1:

ahahahaaa :KK1:
ilaaşiiii :KK1: :KK1:
hezar= herhalde
ilaşiii = Ele güne karşı :KK9: :KK9:
şuan bende yazarken kopuyorumm :KK52:

valla bi hamam planı yapmaya çalıştık ama kaçırdın :) müstakbel kocalarını kaynatıyorlar . ben benimkini kaynatamıyorum hasta benim yavrum yatıyo evde :s

işlerin mi yoğundu ?
Moralmanların nasıl bakem

yok tatlım ablayla kaynatıodum azcık gelmedım onedenle.
moralımde ehh ıste canm ıdare edıos bugun sınemaya gıdım dıorum bakalım cok daraldım cunku

X