Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bilmez miyim ya orda akrabalar falan var hatta :)
adın neydi canım bi kaynasasım gelsi seninle :)
ne kadarlık evlisin he birde calışıyor musun :)

İstediğin sorudan başlayabilirsin

valla kaynaşalım bana uyar hem de çok sevinirim.3 yıllık evliyim ben.çalışmıyorum bebek de yok.muhasebe okudum şimdi açıktan işletmeye devam ediyorum.sen de durumlar nasıl evli misin vs

kuzum valla hatırlayamadım kusura bakma başım çok ağrıyo.. accık hatırlatsan kendini :44:

ay asıl bana aşk olsun ben yanlış hatırlamışım :)) mabel vardı dün güngörende oturan komşuyuz falan diye onunla tanışmıştık bian seni o sandım. olsun tanışalım nolmuşşşşşşşşşş :) geçmiş olsun canımmm..

Son düzenleme:
valla kaynaşalım bana uyar hem de çok sevinirim.3 yıllık evliyim ben.çalışmıyorum bebek de yok.muhasebe okudum şimdi açıktan işletmeye devam ediyorum.sen de durumlar nasıl evli misin vs

Nişanlıyım ama resmen evliyim canım yani nikah yaptık ama düğün eylülde olcak inşallah :)
Çalışıyorum canım ben turizim mezunuyum normalde :)
İsmin neydi ?

iiisssyyyyaaannnnnn... ulan herkes biriyle karıştırıvereyoooo.. yiter gaaree

ayıptır yaaa.
ya canım daha önce belki söylemişsindir ama sorması ayp sen nerede çalışıyorsun ?

on muhasebe cnm
ama cay -yemek-temızlık-sekreterlık ısler hep bana bakıyor ...

bu insanların yatacak yeri yok he.. kariyernette birsürü ilan var cv doldurup başvursana canım ya. ben öyle acaba ararlarmı diye denemek için bi ilana başvurmuştum geçen beni evlilik enstitüsü diye biryerden hemen aradılar sekreterlik için çok hoşşşşşşşşş biryer maaşıda iyiydi ama ben işimi bırakmıyım şimdilik dedim sır evlenince çıkarımda evlilik tazmşnatı alırım diye yani yoksa işimi sevdiğimden değil :)

aneee sen eylülde düğün yapıyorsun bende eylülde nişan yapıyoruum :)
aa hayırlı ugurlu olsun canım benimm :)
allah ömür boyu mutlu etsin canım çalışmak iyidir en azından kafan dağılır ben sıkıntıdan ölüyorum resmen

yani evet ama ben biraz dinlenmek istiyorum neyse düğünden sonra uzun bir tatilş yapıcam
kız sen 2010 da gelmişsin nasıl kimseyi tanımıyorsun :)

ne kadar maas verıyolarmıs ... bende eleman onlıne den basvuru yapıyorum donmuyolar hıc karıyerdede cv var bnm

yani evet ama ben biraz dinlenmek istiyorum neyse düğünden sonra uzun bir tatilş yapıcam

amin canım çok sağol :) hayırşı olur inşallah. seninde evlenmişsin artık zaten ama yinede hayırlı uğurlu olsunnn belki düğününe geliriz artık bilemiyorum :)

:) hiç sorma valla bazı sorunlarım vardı sağlıkla iligili yeni yeni atlatıyorum.o yüzden yani

kırmızıııımm,sağol bacımm. bugün burası karışık bn takipteym merak etmee

sen varsın baa yiter ne vrsa knkeytalarmda varr suratına hapşurdm kanka kusura bakma
Hapşur kanka hapşur :2:

çok severim balıkesiri , gelirsem görüşürüzz
Bandırma yı pek sevmesemde çok geldim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…