Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bnde anlamıorum ama sanırım mutlulukttan :)
şaka bıyana esım her gece saolsun yemek hazırlatırdı bende oturur yerdım ve aksama aburcuburlar eksık olmazdı ve bnde tabıkısı yerdım yanı dogum bebek fln 10 kılo ve erımıyn bır gobek

neeeee evlendikten sonra kilo mu alıyoruz ?

evet dgru duydunuz tatlım

varııımmm. ama bozmaya kalkarsam beni döveceksin. söz mü

evet tatlım yaa işte olmuyo.. öğlen tavuk ızgarayı nerden bulcam da yicemm. az yemeye çalışıyorum. ama tatlı isteğime karşı koyamıyorum hiçç

aynı sorun bende de var hayatım aclıgı cok hissetmem ama bende feci bas agrısı yapıyor rejim o yüzden işten ayrılunca yani mayıs gibi başlarım diye düşünmüştüm.
Hemde sabah yürüyüşlerinin cok faydasını olur bence

hergün karar veriyorum işten çıkınca yarım saat yürüyüş yapıcam diye. akşam kafam davul gibi oluyo. eve zor atıyorum kendimi. mekik çekicem diyorum. iki gün çekiyorum üçüncü gün zor geliyo. irade yok galiba bende yaa

ben yapmıcagımı bildiğim için hiç söz vermiyorum kendime ama evde olsam yaparım iş yerinde beynim yoruluyor yani

hoşbulduk evliyim arkadaşlar
aranıza ankaradan katılıyorum
13 aylıkta bir kızım var

mekik işini bnde yapamıorum malesef cnım 2 gunde pes yanı.

ballar ben yavaştan kaçıyorum öğleden sonra uğrarım allaha emanet olun.zaten mevzu gelinliklere falan geldi abovvv ben bekarim ya la hahaha :) şaka tabi Rabbim hepinizi mutlu etsin.öptüm hepinizi:)

mekik işini bnde yapamıorum malesef cnım 2 gunde pes yanı.

nişanlıma diyorum bana şişmansın de belki gaza gelirim diye. diyete başlıyorum üç dört gün oluyo tam alışıyorum açlığa hadi iskender yiyelim hadi pide yiyelim diye başlıyo adam.. yani baştan 1-0 yenik başlıyorum ben. spora gittim ondan da sıkıldım. plates seti aldım. topu şişrdim. süs diye koydum kenara. noolacak benim bu halim gızlaar. bişey deyiverin bana bakeemm

ayyy kılon normal yaa boyun kac ki?

60 kg ıyı stres yapma o kdr

kızın neler yapıo bakım konusuo mu?
çalısıomusunz?

nişanlıyken bıraktım çalışmayı
kızım sıralıyor yürümek için ugraşıyor
bir yandan diş çıkarıyor
çat pat anlatmaya çalışıyor
anne mama çiş yaptıgı zaman anne çişş
benim yapmamı istemedigi şeye anne cıs
baba ebe anneanne teyze abla abi sayıyor kafasına göre
akşama kadar onunla zaman geçiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…