Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ya buaralar hep avngart model var ben cok sıkıldım onları gormekten.birde neden kose ıstıosun cnm kucukmu evın..?ben kullandım sımdı eskımedı ama atıcam cunku hıcmemnun kalamadım

ben sevmedim desem kızar mısın

hayır tatlım nıe kızım kızcak olsamkoymam brya bnde karasızım cunku enk kombını ve kumasını begendım ama modelı bılemedım.sen neyını begnemedın mesela fıyatıda 3bın aslında baska modellerdebulabılırım ama suan hep avangart modası dıger koltuk takımları pek hosuma gıtmedı.bırde engın eve bakıcam eger btcem yeterse ordanda alabılırım

ya buaralar hep avngart model var ben cok sıkıldım onları gormekten.birde neden kose ıstıosun cnm kucukmu evın..?ben kullandım sımdı eskımedı ama atıcam cunku hıcmemnun kalamadım

yaa köşe derken L köşe değil iki duvarı boydan boya kaplıyoo. ikiş tane de berjer tamamdır diyorum. evi daha tutmadığım için tam karar da veremiyorum eve küçük mü gelir büyük mü olur diye. işler iyice karıştı yani off :44:

evet bende kombini beğendim ama evin genişliğine ferahlığına bir bak canım.
Şimdi bilmeden yorum yapmıyım ama hiçbirimiz o kadar geniş ,ferah yerlerde oturmuyoruz dipdibe olunca bu renkler birbirine batıcak gibi geldi bana o yüzden :44::44:

slm bayanlar bende yeni üye oldum evlilik hazırlığı çeyiz hazırlığı yapıyorum daha önceden üye olmadan bu siteyi takip ediyodum bi çok konuda yardımcı oldu şimdi tv araştırıyorum kızlar bana önerebileceğiniz bi tv model ve markası var mı :)

benım L seklıneydı cnım salonum ufk dıe berjerde almamıstım ve cok sıkıntı cekıorum resmen mısafırle dıpdıper otururuosun ama 2 berjer olursa benm kadr sıkıntılı olmaz tabıkı.begenedıgın bısıler yokmu hıc netten resım fln vars bakım meraklıyımdır ben:)

benimki, philips. modelini bilmiyorum ama memnunum. bu arada hoşgeldin canım

bakıyorum canım. beğenirsem göstereyim

taşınıcaz cnm aklımızda cok buyuk ev var zatn o nedenle tasınıoruz yanı henuz secmedeık evı ama bu ev kucuk artık batı bıze yanı dıpdıbe durmucak ama bırazdaha bakıcam emın olmaddan almak ıstemıorum

ee hadi o zaman yeni gündem maddemiz öykünün mobilyaları
şimdi azıcık işim var sonra bakıp sana fikir vericem canım

Eki Görüntüle 667266 cnm dun bu modele baktım evgorde ama yakından cokda begenmedım genelde guzeller ama sıraan sankı bıraz

yaa aslında ben hiçbirini içime sindiremiyorum. ben oturunca içine gömüleceğim bişeyler istiyorum böyle puf puf. hani ikeada varya öyle. ama onlar da kötüymüş kalitesizmiş. o yüzden ordan da alamam çünkü fiyatları da yüksek. para verdiğime değecek bişey olmalı. son ana kadar arıcam napimm :44:

anladım cnm evgorede puf puf ck koltuk var dun oturdum hepsı ck rahattı valaama bende daha modern şık ama rahat bısıler arıorum işte puf puflarda cok hos ama hem salon hem oturma aynı olcagı için bıraz zor karar vermesı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…