Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Son düzenleme:
öncelikle zelemele ye bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum. canım benim ailenden ve işinden memnun değilsin. sevgilin yok sanırım. öyle dost diyebileceğin arkadaşında yok. yani yazdıklarından bu sonuçları çıkardım. yanlışım varsa düzelt lütfen. kısacası kaybedecek bir şeyin yok. ben olsam herşeyi arkamda bırakırdım. herşeyi ve herkesi... tabi öyle hemen değil. önce ailenin bilmediği bir yerde işe başla. sonra kalacak yer bul. yatılı olan işler yada ev arkadaşı olarak bulabilirsin. sonrada hiç birşey demeden çek, git. kendi hayatını yaşa. çok gençsin. kendini geliştir. süreki bir şeyler öğren. kendine bir hedef bul ve o yolda ilerle. nacizane tavsiyelerimdir.

sashamia sana gelince arkadaşım, evlimisin? annenle çalışıyorsun, o sana kötü davranıyor ve onun yanından ayrılmanıda istemiyr.yazdıklarından bunları anladım. daha detaylı anlatırsan yardımcı olmak isterim.

23 yaşına giricem okuyorum çalışmıyorum ya sen ?

canım ben 28 yaşında evli ama mutluluğu bulamamış, 16 aylık dünyalar tatlısı bir kızın annesiyim. anne olmadan önce grafik tasarım yarıyodum. ama şimdi evde olduğum için dikişe merak saldım ve oldukçada iyiyim sanırım. tuttuğunu koparan bir yapım var ama geç akıllandım. şimdilik bu kadar.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim, ben bekarim annemle çalışıyorum artık çok yıprandım yıprattı beni iş bakıyorum çalışmak istemiyorum yanında bu yüzden tartıştık sonu hayr olsun diyorum

Dikiş konusunda size yardım edebilirim :)

Bu kalbin üzülmesine izin vermeyeceğim
Sevgi saygı ne varsa yitirdik
Mutlu sonu görmeden asla ölmeyeceğim
Giden kazansa illaki bilirdik

herkese selam sasham napıyon

yardım teklifin için çok teşekkür ederim. minnettarlıkla kabul ediyorum. kendimce birşeyler dikip blogumda satış yapmak istiyorum. yani amacım bu. umarım gerçekleşir.

Bloğunuz mu var ziyaret etmek isterim :)
Benimde butik açma hayallerim var :)
Sagom artık mobildeyim alıntı yapmakta zorlanıyorum canım iyiyim yarın sınava giriyorum duâ ya muhtacım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…