Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

merhaba aranıza yeni katıldım. tamda konu başlığı gibi kendimi yalnız hissediyorum. ankarada oturuyorum. 16 aylık bir kızım var. çalışmıyorum.anne olmadan önce grafik tarasımcıydım. sizlerde nerede oturduğunuzu yazarsanız, yakınlarda oturan arkadaşlarla iletişim kurmak isterim.

merhaba aranıza yeni katıldım. tamda konu başlığı gibi kendimi yalnız hissediyorum. ankarada oturuyorum. 16 aylık bir kızım var. çalışmıyorum.anne olmadan önce grafik tarasımcıydım. sizlerde nerede oturduğunuzu yazarsanız, yakınlarda oturan arkadaşlarla iletişim kurmak isterim.

Hoşgeldiniiizz :KK3:
Mesleğinizi devam ettirmeyi düşünmüyor musunuz

mrb aynen başlıktaki gibi :KK43:( eskişehirdeyim 16 aylık oğlumu ilk defa yanlız bıraktım suan yeni işe başladım kimseyi tanımıyorum iş yerimde çokk sıkılıyorum bütün gün kadınlar klübünde takılıyorum:KK17:

Son düzenleme:
prospektus orda saklanma unuttun dımı benı gordugunu kustum ıste hıhhh:KK19:

mrb aynen başlıktaki gibi :KK43:( eskişehirdeyim 16 aylık oğlumu ilk defa yazlık bıraktım suan yeni işe başladım kimseyi tanımıyorum iş yerimde çokk sıkılıyorum bütün gün kadınlar klübünde takılıyorum:KK17:

efenım hosgeldınız sefalar getırdınız ben zelocan :KK42:

mrb aynen başlıktaki gibi :KK43:( eskişehirdeyim 16 aylık oğlumu ilk defa yazlık bıraktım suan yeni işe başladım kimseyi tanımıyorum iş yerimde çokk sıkılıyorum bütün gün kadınlar klübünde takılıyorum:KK17:

ayyy aynı ben benmde 16 aylık kızım var 19 ekım dogumlu sızınkı hangı ay acaba?
kım bakıo bebısınıze?
nerde oturuosunu?ne iş yapıosunuz

merhaba cnm hosgeldın bnmde 16 aylık kızım var ekım 19 dogumlu sızınkı?neler yapıo konusuomu acaba?bırde boyukac cm?

X