Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Ya buluşacakmısınız ben öyküyü svemeyecek miyim

evet bulusucaz ama ben oykuye arkadas bulunca

kıs sen benı gecmıssın bendede hıc tarıf yok yaaa hep aynı seyler sıkıldım vala bana ıkı degısık tarıf ver kıssss

yaa sana diyorum işte evli misin diye sorma boşunaa. olayy bendee. bekar olduğuma bakma.. ha haaa

ozaman mesela oyle bır tarif verki biryiyen birdaha yemek istesin doyamasın.3 ay benım tarifim konusulsun telefonlarım susmasın tarifi almak isteyenler kapımda sıra olsun kv gözlerine inanamasın hasetinden çatlasın

vallaa evlilik güzelde bide bebişim olsa daha renklencek.yemek konusunda gelince güzel paylaşımlarda bulunuruz birlikte.bu arad bende neden sarı kafalar yok

olur tatlım bebişde olur aceleye gerek yok bende var bıtane dünya tatlısı kocamla sarılarak yatırtmıo vala iteklıo benı kendısı gıdıo babasının yastıgında bırlıkte uyuyolar oderece dışlanıorum kızlar

ben o yüzden erkek istiyorum bana sarılsın babasını dışlayalım birliktee.

mide bulantısı için azcık kahve at ağzına yada kuru ekmek tabi herkeste aynı sonuç verirmi bilmem.krakerde olabülürrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…