HH de 2 kisilik bulusma

meltemDE

7.aydayiz
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2006
3.074
8
KK li arkadaslar bizde HH da iki kisi bulustuk.Dun oglumun dogumgunuydu sagolsun acelyaelif isten yorgun argin kostura kostura bize geldi.O hengamenin arasinda bizde tanistik kaynastik.Ben cok sevdim cok mutlu oldum.Dunya tatlisi bir arkadasim oldu sukurler olsun.Ama uzak oturuyoruz birbirimize :KK43:
Dun iki foto cektirdik sizlerle paylasiyorum.

kaydirigubbakcemile5

öncelikle oğlunuzun doğum gününü kutluyorum...
Uzakta da olsanız,o sıcaklığı veriyorsunuz bize...
dostluğunuz daim olsun...
sevgiyle kalın...

oğlunuzun doğum günü kutlu olsun .çok hoş görünüyorsunuz. ikramlarda çok güzele benziyor dostluğunuz daim olsun kızlar

cok tesekkür ederim arkadaslar. darisi basiniza. internette tanisip evlenenlare lafim yok ama hekes internetten koca buluyor bizde arkadas.

oğlunuzun doğum günü kutlu olsun
ne güzel yaa gurbette olsa dost bulmak

oğlunuza nice yıllarr
sizinde dostluğunuz daim olsunn hanımlarrr
tüm gurbetçilere selamlarr benim kardeşimde almanyadaasenağlama

oglunun d.gununu kutluyorum canim a.s.
dostlugunuz daim olsun .

masallah cok hos cikmissiniz canim dostlugunuz daim olsun kisss sizler nerdesiniz bende almnyadayim yakin yerdeydiyseniz bende gelirdim ...

Meltemcigim oglunun dogum gunu kutlu olsun nice nice senelere canim dostlugunuzda daimi ve her sey gonlunce olsun .

Meltemcim nerelerdesin sen yaaa??:uhm:

Uzun zamandir görüsemiyoruz vallaha, oglunun dogum günü kutlu olsun nice yillara insallah....a.s.

Acelya elifide gördügme memnun oldum, dostlugnuzun daim olmasini dilerim...a.s

Buarada siz Hamburgda ben Hannoverde o kadar cokta uzaklik yok aramizda aslinda kizlar belki birgün bende katilirim araniza nasip kismet:nazar:

oglunun dogum günü kutlu olsun canim....
dostlugunuzun daim olmasini dilerim....

kaya cim saol canim biz hamburgdayiz eger mümkün olursa görüsürüz tabi. gülsüm sultan evet Hannover o kadar uzak sayilmaz neden olmasin ki yeterki isteyelim elbette görüsebiliriz hepinize tesekkür ederim hoscakalin

kizlar tesekkürler bir daha bulustuk biz benim icin geldi sagolsun iki canim arkadasim artik kafalari sistimi bilmiyorum ama bana cok faydalari dokundu.
Kaya nerdesin bidakine sende gel yazariz burdan ne zaman bulusacaksak bana kalsa her gün bulusalim isim gücüm yok ya :))))) Ama artik is aramaya basliyorum insallah bulurum ya.
Zepp nasilsin canim alistinmi Bingöl e.
Gülsüm Sultan iyim canim sen nasilsin? Gel bi gün Hamburg a misafirimiz olursun yokmu akraba filan burda?
Balikcim cok sagol canim senide Almanya ya transfer edicem valla cok uzaksin ya :KK43:(

ne güzel türkiye dışında da buluşan bir araya gelen arkadaşlarımıza vesile oluyor KK....

çok güzel görünüyorsunuz
ama o ksıır ve dolma gözümden kaçmadı deil:KK70:

X