Heyecanlıyım,hamile miyim acaba? :)

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
selam kızlar çatlatma iğnesinden sonra 1 hafta sonra test yapsan çıkar belli olur gebelik varsa diyorlar sizce doğru mu??? ben pazartesi vurulmuştum bugün 4 gün oluyo doktor salı ve çarşamba günü ilişkiye girin demişi :kedi: iki hafta sonra test yapın dedi ama bazı arkadaşlar hemen yapmışlar testi bazıları bir hafta sonra falan belli oluyormuş kan tahlilinde benimde kafam karıştı ya zaten çok heycanlıyım 2 haftayı nasıl bekliycem bilmiyorum ama erken testde belli oluyosa bnde yaptırayım ayyy kızlar ya ben ölücem meraktan bu arada eşim sabah dediki bana 15 gün sonra test yapalım o zaman belli olur dedi ama benim o kadar sabrım yok kızlar ya biraz saçma olucak ama benim içimden çarşıya gidip bebek için alışveriş yapmak geliyo:ecrin_bebek: daha önce böyle bi istek olmamıştı ne oluyo bana bilmiyorum daha hamile olduğum belli bile değil :CüvCüv: nden böyle oldum bilmiyorum allahtan mı geliyo bilmem ama ben iyice saplantı yaptım kendime en iyisi bi adaçayı içip kendime gelmek heycanım yatışsın yoksa içim içime sığmıyo delikafadulden daha ortada fol yok yumurta yok beni bi telaş sardı!!!sositososito

Canım inş. hamilesindir ama kendini bu kadar kaptırma bence, sonra olmazsa çok üzülürsün, daha dün bitmiş çalışmanız, rahat ol biraz, kafanı başka şeylerle dağıt bence, 2 haftadan önce de test yapmanı önermem ama sen bilirsin tabi, heyecanını da anlıyorum boshayallersmile
Hayırlısı olsun inş. :Saruboceq:

çok saol canım dediğin gibi en iyisi 2 hafta sonra test yapmak allahım inşallah hamile kalmışımdır yarabbim çok yürekten istiyorum umarım allah dualarımı geri çevirmez:Saruboceq:

zaten bir hafta sonra yaparsan yanlış sonuç verir çatlatma iğnesi gebelik hormonu içerir

canım bence test için acele etme..
inşallah hamilesindir..
15 qün sonra yaparsın testini sabrın sonu selamettir opuyorumnanaktan
Rabbim qönlüne qöre versin

canım ada çayı içme bence..bilgin olsun düşüğe sebep oluyormuş..
biraz sabret umarım hamile kalırsın ama biraz bekle..
allah gönlüne göre versin

testi dr dediği gibi 2 hafta sonra yap çünkü çatlatma iğneleride bhcg değerini yüksek çıkartıyor
ve maalesef hamile olmasan bile varmış gibi gösteriyor son günlere doğruda değer düşüyor hayal kırıklığı yaşıyor insan, azcık sabret canım inşallah emeklerinin karşılığını alırsın...

Canım, hayırlısı olsun... :ecrin_bebek:
Ben de çatlatma iğnesinin gebelik hormonu içerdiğini ve erken testte hatalı sonuç verdiğini biliyorum. Yapma şimdi bence.
Bir de adaçayı sakın içme, arkadaşımın doktoru gebelik boyunca kesinlikle içilmemeli diye uyarmış, akannehir düşüğe sebep oluyormuş.
ınşallah güzel haberlerini alırız...

canım eğer testi erken yaparsan yanıltıcı bir hamilelik sonucunu öğrenirsin.cünkü çatlatma iğnesinde de beta hcg hormonu var.senin için en iyisi adet gününü bekleyip öyle test yapmak.benim gibi aceleci davranıpta hemen test yapma.bende çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.nazar:ben okadar sabırsız davrandım ki doktorumu dinlemeyip çatlatma iğnesinden 5 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım.sonuç 72.42 çıkmıştı.doktorum testi tekrarlıyalım dedi. ertesi günü yaptırdım 33 e düşmüştü.okadar üzüldüm ki.hamile kalamadım diye.kendimi harap ettim.doktorum çatlatma iğnesinde de hamilelik hormonu var demişti.adet gününü bekle ozaman birdaha yap dedi.veee tam adet günümde yaptırdım 42.55 çıktı.ve 4 gün sonra birdaha yaptırdım 1350 çıktı.şimdi 16 haftalığızo yüzden diyorum ki adet gününü bekle.benim yaşadıklarımı yaşama

ayy inşallah canım ya bende senin gibi hamile kalırım:Saruboceq: testi 2 hafta sonra yapcam nasıl dayancam bilmiyorum ama eşim benden sabırsız ya kızlar sanki hamileymişim gibi davranıyo bana yardım falan ediyo normalde bir bardak suyu alıp içmeyen eşim sırf ben yorulmayım diye herşeyi kendi yapıyo çok komik geliyo ya onca ay bana yardım etmeyen adam etrafımda dolanıyosırnaşık şeydemek bi hamile kalsam neler yapar kim bilir? bari eşimin hevesi kursağında kalmasında gerçekten hamile kalayımm yarabbimmm aminnnnnn........:Saruboceq:

kızlar dün gece karnım o kadar çok ağrıdı ki anlatamam ölüyorum sandım sabaha kadar hiç uyuyamadım hep ağladım kasıklarımda bi ağrı birde sanki içimde birşey çatladı gibi geldi öyle hissettim eşimde yumurtalıkların çatlıyo galiba ondan ağrıyo olabilir dedi bnde acaba çatlatma iğnesi vurulmuştum ya pazartesi günü, acaba onun yan etkisimi oldu 3 gün sonra diye düşündüm eşimde yan etkisi olsa vurulduktan 1 saat sonra olurdu dedi bu başka birşey olmalı dedi vee öyle konuşa konuşa sabahı ettik anlayacağınız sizce ne olmş olabilir nden çok şiddetli ağrı oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…