Herkeste mi yoksa sadece bende mi böyle:(

wesgina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
14
0
arkadaşlar gögüslerimde kıllanma oldu..tamam bu gayet normal olabilir ama geneli derimin altında uzuyor.bunun icin igneli epilasyona basladım.ancak asıl sorunum şu: kahverengi olan bölgenin etrafında minik minik toplu iğne kadar beze desem değil sivilce desem değil bir seyler var..ne oldugunu cözmedim..böyle bir sorun yasayan ya da bunu ne oldugunu ya da tedavisini bilen var mı?????

canım aynı soorun bendede var ben herkesde vardır diye umursamıyordum sorunmudurki bu :uhm:

Canım olabilir normal bi şey onlar telaşlanma bende de var üşüyünce falan belli oluyor daha çok ne olduklarını ben de bilmiyorum...

tabiki burda sana yardımcı değil tavsiyede bulunacak ark çok olacaktır..en mantıklı olan bir dr a görünmen..geçmiş olsun umarım kötü bişey yoktur..

cevap yazan herkese tesekkür ederim ama doktorlarla aram cok iyi degildir acıkcası...hangi bölüme gitmem lazım??cildiye,kadın dogum,dahiliye....bi fikri olan var mı

canım korkmana gerek yok..aynı şey biçok kişide varmış ve bu bir sorun değil diye biliyorum ben..

kadın hastalıklarına görünün arkadaşlar doktorun dediği daha doğru olur.. ama bu kadarda takmayın orta asya kökenli olduğumuzdan kıllı bi ırkız malesef =//

kıllı göğüsler ben de hç sevmiyorum benim de ergenlik çağında başladı nce normal sandım annem bile bilmiyor yıllarca umursamadım ama göbek çevremde göğüslerin arasında da oldu ve ben pkolu olduğumu öğrendim eşimden de çekiniyorum ama o rahatsız olmadığını söylüyor göğsümdeki kılları cımbızla alıyoru bir arkadaş e
pilasyon yaptırmış yine çıkmış beni de çıkar bence bu bana doğuştan verilen-tatlicadiarzu- bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…