Herkesin içinde ensemden tutup sıktı

e zaten adam dövse de sövse de boşamıyorsunuz belli ki,her türlü tepenize çıkıyor ? canım karım diyip alttan aldığı saydığı yok evliliği bitirmeyecekseniz eğer bunların olmasına siz mahal vermeyeceksiniz

Bana karşı sövme huyu yok. Tokat falan attıgı da yok sadece itekleme oldu herkesn içinde.
Daha önce ilk vurduğunda namaza başladı 1 sene kıldı. Şmdi eski yi unuttu namazı bıraktı yine

Kavga gürültü saygısızlık ikinizin de problemi bence, siz de konuşmayı bilmiyorsunuz. Ama daha önce sizden vuran adamı boşamayip ikinci darbeyi alınca neye sasiriyorsunuz? Bir kere döven hep döver.

Aldatma yok normalde şiddet de yok ama bana ilk vurduğunda pişman olduki namaza basladı düzeldi. Şimdi tekrar namazı bıraktı eskiyi unuttu
Namazla alakali bir durum degil bu. Icinde Allah korkusu olan zaten bunu yapmaz.
Bana iyi davran falan diyor. Napayım yıkama yağlama mı
Benim mesajimdan yikama yaglama yap anlamini nasil cikarabildiniz ki?
Ben olsam birakirdim, cocugum yok, meslegim var benim icin rahat olurdu fakat sizin icin ayni sartlar yok sanirim

Maden
Kalsaydı o zaman eşiniz evde siz annenizle dügüne gitseydiniz insandan sayıp onu yanınızda getirmeniz hata ne kadar kaba medeniyetsiz adammış herkesin içinde öyle davranması çok ayıp üzüldüm sizin adınıza Allah sabır versin.

Eşinizden ben bile nefret ettim.
Birbirinden nefret eden insanlar zorla evli kalmaya çalışıyor ülkemde. Anlaşamıyorsunuz neden bu kadar zorluyorsunuz. (Klasik Türk kadını cevabı : çocuğum için ) Boşanmak dünyanın sonu değil.
Ama herkes kurbanı oynamayı seviyor. Çocuğum için çilemi çekerim mantığında. Oysa ki mutsuz anne baba ile sağlıklı çocuk yetişemez.
11 yıllık evliyim eşim böyle bir şey yapsa bilirki yüzümü bile göremez.
Tavsiye istemişsiniz buyurun : Bir işe girip çalışın ekonomik özgürlüğünüzü kazanıp daha rahat yaşayın.

Ya k.k böyle odun öküz adamlar yüzünden kalbi kirik kadınlarla kaynıyor peki bu sosyal medyadaki mutluculuk rolü yapan çiftler kim ya ? Sanırsın bi tek benim sorunum var

İcim daraldi bir an kendimi boyle bir evlilikte dusundum.
Adamin yönunden bakarsak pazar gunu dahi çalisiyor olsam bende de psikoloji kalmaz, gezecek halde kalmaz. Adam tatil yapmadan calisiyor ama elde var sifir ay sonu zor geliyor, borç var. Boyle bir hayattan ve bu sartlardaki adamdan mutluluk huzur mu bekliyorsunuz?
Siz de soyleniyorsunuz biyandan. Valla cehennem gibi

Sizin de calisip destek olmaniz gerek esinize

Anladığım kadarıyla boşanma niyetin yok bnm öküzde senin ki gibiydi eşya kırdığını bana kötü davrandığını söyledim kv ye bana cevap bn oğluma tabak bile kaldırtmazdım bnm oğlum Boyle değildi hiç bişiyine zarar vermezdi oldu anası ne ki danası ne olsun bn yaptım adamı böyle dimi 30 yaşı daki adam 3_5 ayda değişti..kv ye bişi söyleme bi cacık olmaz.ilişkinşzde saygı da sıkıntı var onu kaybetmeye başlamışsınız yok olmadan bişiler yapılmalı.sen eşine alttan al içine at demiyorum sen çürürsün ama kabalaşma sana yakışmaz.tatil yapmadan yorgun olan adam ters olur bende olurum höt dese başına çökerim.eşin kusur lumu evet ama sende çok kusursuz değilsin.al karşına konuş bu bu hareketin bni üzüyor kırıyor de yada sinir leniyorum yapma de ama onu suçlayarak değil kendi rahatsızlıklarını belirterek şuan o adım atmadan birşey yapma sakin ol laf sokma tartışma peşine girme( BOŞANMAK İSTEMEDİĞİNİ DÜŞÜNEREK YAZDIM)

Allah razı olsun kuzeyyyildizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…