Herkesin duası bitene kadar ayrılmak yok

Kızlar bana geçilmiş hatta okuyup bitirenlerden Allah razı olsun cansiniz valla kusuruma bakmayin bugün kızlar gec kaldım hep. Benim duam eşim bu aralar canı sıkkın bu sıkkinligin geçmesi ve ruhuna kalbine bedeninin ferahin ve huzurun gelmesin herseyden once sağlıkli olması

Kızlar bana geçilmiş hatta okuyup bitirenlerden Allah razı olsun cansiniz valla kusuruma bakmayin bugün kızlar gec kaldım hep. Benim duam eşim bu aralar canı sıkkın bu sıkkinligin geçmesi ve ruhuna kalbine bedeninin ferahin ve huzurun gelmesin herseyden once sağlıkli olması
Sendende razı olsun canım benim benimde eşimin işle ilgili biraz canı sıkkın herşeyin hayırlısı inşallah. Allahım içini ferahlatsın kalbine huzur bedenine sağlık versin inşallah. Bu zikirler çok hoşuma gitti benim.

myzt myzt canım Allahın isimlerinin başına 'el, en, es, eş, er' gelmesi tecvid ile ilgili bir konu. Buna 'idğam -şemsiyye' deniyor. Lam-ı tarif yani eliflam-ı şems harfinin cinsine göre çevrilir ,şemsi harf şeddeli okunur (yani iki defa rezzak z 2 defa yani şeddeli ) . Bi şeyin belirli olduğunu ifade ediyor 'el' ,ingilizcedeki 'the' gibi canım. Oda kendinden sonra gelen kelimenin durumuna göre 'el ,er, es,eş, en ,et ' oluyor. genelde hepsi için 'ya ' getirilir başına ,'ya' ey demektir , ulu yüce manasında kullanıyoruz.

myzt myzt canım Allahın isimlerinin başına 'el, en, es, eş, er' gelmesi tecvid ile ilgili bir konu. Buna 'idğam -şemsiyye' deniyor. Lam-ı tarif yani eliflam-ı şems harfinin cinsine göre çevrilir ,şemsi harf şeddeli okunur (yani iki defa rezzak z 2 defa yani şeddeli ) . Bi şeyin belirli olduğunu ifade ediyor 'el' ,ingilizcedeki 'the' gibi canım. Oda kendinden sonra gelen kelimenin durumuna göre 'el ,er, es,eş, en ,et ' oluyor. genelde hepsi için 'ya ' getirilir başına ,'ya' ey demektir , ulu yüce manasında kullanıyoruz.
Şahanesin canım,teşekkürler

Cuel Cuel in duası; eşim bu aralar canı sıkkın bu sıkkinligin geçmesi ve ruhuna kalbine bedenine Allah ferahlık ve huzur versin şafi ismiyle şifalar versin. Evimize hanemize ve ihtiyacı olan herkese bereket yağdırsın rezzak ismiyle rızıklandırsın, ganiyy ismi hürmetine hayırlı bol kazançlar ikram etsin,amin.

Bu gece kadir gecesi canım hangi duaları sureleri okumak iyidir. Meryem suresi okumak istiyorum yasin inşirah

Kızlaaaarrrr bir şey kaçırdım mı ne konuştunuz bu kadar :)) Sınavlarım olduğundan bakamadım sonunda huzura erdim şimdilik :)) Ne okuyoruz şimdi tam anlamadım. Ben de regl oldum içim rahat etmiyor böyle olunca zikirlere devam edeliiim :)

Kızlaaaarrrr bir şey kaçırdım mı ne konuştunuz bu kadar :)) Sınavlarım olduğundan bakamadım sonunda huzura erdim şimdilik :)) Ne okuyoruz şimdi tam anlamadım. Ben de regl oldum içim rahat etmiyor böyle olunca zikirlere devam edeliiim :)
Bende oldum cnm bu gün . Abdest alıp okunuyormuş cnm . Duamız :
Cuel Cuel in duası; eşim bu aralar canı sıkkın bu sıkkinligin geçmesi ve ruhuna kalbine bedenine Allah ferahlık ve huzur versin şafi ismiyle şifalar versin. Evimize hanemize ve ihtiyacı olan herkese bereket yağdırsın rezzak ismiyle rızıklandırsın, ganiyy ismi hürmetine hayırlı bol kazançlar ikram etsin,amin.

1. Cuel Cuel
2. myzt myzt
3. GirLookingForLove GirLookingForLove
4. Damla098 Damla098
5. Bisquits Bisquits

ya musavvir 336 tane
Ya kuddüs 170 tane
Ya Allah 66 tane
Ya alim 150 tane
100 tane de ya kadir
Okuyalım Cuel Cuel canım telden giriyorum şuan karışıklık yaptım hakkını helal et kusuruma bakma, myzt myzt canım sende kusuruma bakma
Cuel Cuel için okuyoruz, özel bir terkip rast gele seçilmiş değiller, seviyorum sizi
:KK36:Kopyaladım cnm işallah yardımcı olmuşumdur

Şahanesin canım,teşekkürler
Estağfurullah canım güzel baktığın için güzel görüyorsun:)

ya musavvir 336 tane
Ya kuddüs 170 tane
Ya Allah 66 tane
Ya alim 150 tane
100 tane de ya kadir
Okuyoruz

1. Cuel Cuel
2. myzt myzt
3. GirLookingForLove GirLookingForLove
4. Damla098 Damla098
5. Damla098 Damla098 in arkadaşı
6. Bisquits Bisquits

Bu gece kadir gecesi canım hangi duaları sureleri okumak iyidir. Meryem suresi okumak istiyorum yasin inşirah
Canım perşembeyi cumaya bağlayan gece asıl cuma gecesidir çünkü ikindiden sonra gün atar aslında, yani bu gecede dua edin bol bol:halay:yarın kadir suresi okumak çok eftaldir.cuma günleri 3 defa duhan suresi okuyanın hayırlı duaları kabul olur.
Allahümme inneke afüvvün tühibbü'l -afve fa'fu anni okuyun.. yasin tebareke amme 57 fatiha regl iseniz zikir çekin la ilahe illallah deyin o bile yeter :KK200:

X