herkesi omuzuna almıycaksın :D

Böyle Saçma Sapan Yorumlarin Resimlerin Ya Da Muhabbetlerin Kilolu Insanlari Nasilda üzdügünün Nasilda Yaşamdan Kopardiginin Farkina Varamiyorsunuz Di Mi!!! Ben Insanlarin Görünüşleriyle En Son Ortaokul çaglarinda Dalga Geçildigini Animsiyorum.yazik!!! Zor Olan Bir Yaşami Daha Da Zorlaştirmaktan Başka Bişey Yapmiyorsunuz.dalga Geçilecek Konu Kalmadi Di Mi!!!

adam boğulmak üzere bunlar sadece espri, aynı şey çok zayıf insanlarla da yapılıyor, lütfen kimse alınmasın.

2.si Resim Zaten Fotoshop Kizin Iç Bileklerinden Yukari Dogru Seyir Edildiginde Anlaşiliyor Zaten!! Ama önemi Yok Sonuçta O Kizin Sorununa Bi çare Var Ama......

ne yani komik mi bu simdi?neresini komik buldunuz anlayamadım?rahatsızlıktan yada genetik olarak kilolu olup zayıflayamayanlar var kilolu olmak kimsenin secimi degildir !!! sizi kınıyorum demek koptunuz siz kendi halinize bakın da ona kopun

çoğu insan burda böyle şişman insanların resmini koyuyor niye sadece bana yüklendiniz ötekinlere de söyleyin o zaman
yorum yazmak zorunda değilsiniz sadece bana yüklenmek te ..

Burada kadının değil, kadını taşıyamayan adamın
yada sadece olay üzerine yoğunlaşsanız.Zannetmiyorum insanların dışgörünüşleriyle dalga geçilmek için bu konunun açıldığını.

tabikide bu konuyu açmakta amacım dalga geçmek değil.
insanlar yanlış anlıyorlar ceremesini ben çekiyorum burda diğer üyelerin açtığı buna benzer konularında.

bence burdakı amaç dalga gecmek deil komıklık komplex yapmaya gerek yok bende kıloluyum ama güldüm yani....

sorun kilolu zayıf muhabbeti değil algılanamadı sanırım! kemikleri sayılan birinin resmini de koysanız aynı tepkiyi veririm.mesele ilkokul bebesi gibi insanların dış görünüşleriyle alay etmek..ben istediğim kiloda olsam gene aynı tepkiyi verirdim.arkadaşımızın biri zayıflıktan yataktan çıkamıyorum insanlar dalga geçiyor depresyona soktum kendimi diye konu açıyor düşünün artık ne yaptıgınızı!

her neyse ben burdan yazmakla kimseye insanlıgın gerektirdği güzellikleri ögretemem ama keşke yaşanmasa böyle şeyler...merdivenlerin başında elinde koltuk değnekleriyle kalmış birini resimleyip altına saçma sapır şeyler yazmakla eş yaptıgınız şey..kusurlarla dalga geçmek.Allah'a şükür 3-5ay öncesine kadarki kendimle barışık halime dönerim mesele be değilim yani mesele zihniyet meselesi!

neyse görüşmek üzere.iyi eğlenceler.

..
..

konuyu açan arkadaşım diğerlerine tepki verilmedi niye bana verildi demek yerine bence otur bi düşün.yanlış yanlıştır kim yapmış olursa olsun.evet deidğiniz gibi mizah konusu burası ve başkalarıyla dalga geçme yeri değildir.belki o kızda (resim gerçek değilde) kendi resmini ekleyip eşimi boguryordum kahhh kahh kahh yazabilir olaganda ben de açarım da ama başkasının kusuruyla değil kendi kusurumla laya ederim budur mizah eğer bir mizah çizgisi varsa..yani bu açılan konu değil! anlıyorsunuzdur umarım.

sevgili cerence,
çok abartiyorsunuz bilmem farkında mısınız?
ne gerek var gülüp geçilecek bir resim için bunca ortalıgı ayağa kaldırmaya :sm_confused:
konu mizah bölümünde
yani özellikle art niyet taşinarak konmuş bir resim değil ki
kaldıramıyacaksanız girmezsiniz olur biter :icecream:
yazık yani melteme de yorum yapip gülen diğer arkadaşlara da
kötü birşey yapmiş gibi hissedecekler kendilerini
yapmayın allasen ya....

gurba prenses ortalıgı ayaga kaldırmak gibi niyetim ya da çabam yok.dünlük bişey oldugunu falan zaten cevabımda yazdım.tekrar edeyim: 1.si konunun içinde ne oldugunu nerden bilebilirm.2.cisi benim bu konu'mla aynı fikirde olmayanlar oldugu benim de açılan bir konuyla aynı fikirde olmamam gayet olagan!!! yorum yapmıcak mıyız yani illa şakşakcı olucaz yani.bana ters geldi yazdım sana benim açtıgım bi konu ters gelir yazarsın bu 2 2 daha 4...

zaten kötü birşeydir insanların dış görünüşleriyle alay etmek.sen ısrarla bu konuyu benim şahsım adıma açtıgımı düşünsende söylediğim gibi, tekrar edeyim: mesele ben değilim benim atlatırım bu dönemi dönerim eski halime Allah şükür mesele zihniyet meselesi anladın mı gurba prenses...

iyi debu resimle insanların diş görünüşleriyle dalga geçildigini dile getiren sensin
senden önce yorum yapan hiç kimsenin böyle bi iddasi yok ki :sm_confused:
açıkcası ben bu resme 1 milyon defa baksam aklımın ucundan geçmezdi böyle bir art niyet
sanirim hayata bakış açısıyla alakali bi durum :icecream:
neyse kolay gele :1closedeyes:

peki resim neyle ilgili açıldı...suyu berraklıgıyla mı ilgili..neyse hepimiz yazdık duruşumuzu gerisine hacet yok.

sana da kolay gele :1closedeyes:

misal: insanların dalgası yüzünden yataktan çıkmayan (zayıflıktan) kendini depresyona soktugu söyleyen bir arkadaşımızın konusuna yazdıgım yorum:

-
bu arada resimdeki sen misin canım eğer öyleyse maşallah pek datlusuun sıkma canını silkelen...bak ben senin kaç katın kilodayım en azından senin ilerdeki kocanı ezmek riskin yok hadi kalk yataktan dışarı çıkmasada evde kendin için bişeyler yap buna yemek yemekten başlayabilirsin mesela..evet sana ruhen zor gelebilir ama bedenlerimizin fabrikasyon ayarları bunlar yani sen başarıcaksın bu işi..istesede istemesende..:hooray:
-

yani demem o ki insanlar kendileriyle dalga geçebilirler çok da güzeldir.ama bakın başkasının dış görünüşünü konu ettiğiniz zaman insanlar neler yaşıyor açılan konu anlatıyor zaten.

Bölüm : Ortaya Karışık > Mizah + Görsel Paylaşım > Komik Fotoğraflar !

sorun nerede ? Lütfen biraz anlayış

bir konuya katılmak zorunda değil herkes di mi?

böyle bir konunun açılmasının sorun görülmediği gibi farklı bir bakış açısınında sorun görülmemesi gerektigini düşünüyorum.madem ki özgür bir platform...işin özü bu öyle değil mi?

hep tek tarafın anlayış göstermesiyle yürümüyor işler ne yazık ki.

ki aslında eğerki bir şey yazacaksanız kazen işin şahsi hakarete dönüştürülmesi mesajlarına da yazmanızı beklerdim.her neyse herkes sınırları içinde dediğini söylemekte özgür burada her taraf bunu savunuyoruz...gerisi sadece fikirlerin tartışması oldugu sürece sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…