herkesi omuzuna almıycaksın :D

Kilolu veya zayıf olmak bence kusur değildir. Önce şu zihniyetten kurtulalım . Nasılda toplumların beyni yıkanıyor farkında mısınız?Önce sizi kusurlu olduğunuza inandırıyorlar, sonra ürünlerini satıyorlar.Kilolu olmak sağlık açısından risk taşımaktan başka bir şey değildir.
O yüzden de burada, insanların kusurlarıyla dalga geçmek söz konusu olamaz :))

ben kilolu oldugum için üzerime alındım da sanki o yüzden yazıyorum gibi algılamakta ısrarcısınız sanırım kiminiz...Alakası olmadıgını yineliyorum..çok zayıf diye haklarında yorum yapma yetkisi görülenleri de kastediyorum.yani mesela kiloluluk zayıflılık meselesi değil.zaten dış etkenler olmasa onlarda bunu dert etmez sanırsam...uzatılcak bir konu değil sonuçta biz ne kadar "cevaplasakta" bişey değişmeyecek biliyorum...kemikelri sayılan bir kadının resmini koyup komedi yorumları yapıldıgında da aynı tepkiyi vermiştim anlatabiliyor muyum! insanların yaptıkları bişeyin fotografını koyar güleriz...bilmem nelere güleriz ama insanların şahıslarına dış görünüşlerine gülemeyiz en azından ben kendimde bu yetkiyi görmüyorum görenler varsada karışmam herkes kendinden sorumludur ve ker koyun kendi bacagından asılır...
neyse konunun bu kadar uzatılmasına gerek yok.
iyi günler.

ccerence zaten sen bu konuyu protesto ettin ve tartişildi

burdan devam etmeye gerek yok

adi üstünde Mizah + Görsel Paylaşım > Komik Fotoğraflar !
ve
herkezin mizah anlayisi farklidir

devam edilmesi konuyu sadece uzatir

X