Herkese merhaba arkadaşlar civanperçemi macunu düşük yapar mı mide ağrısı için aktara gittim ondan verdi ben de 2 kaşık yedim dünden beri sancım var

Esra balkeser

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2024
13
3
34
Merhaba arkadaşlar mide ağrısı için aktara gittim civanperçemi macunu verdi bana mide yanmalarına iyi gelir dedi hamile olduğumu söyledim de bunun bir zararı olmaz dedi iki kaşık kullandım dünden beri ağrılarım var birazdan doktora gideceğim çok korkuyorum siz de düşük yaptırır mı civanperçemi lütfen yardımcı olur musunuz

internette düsük yapabileceği yazıyor. mide ağrınız varsa doktorunuza söyleyip ilaç alsaydınız nasıl kafanıza göre kullanabiliyorsunuz böyle seyleri? bence hemen doktora gidin. Allah korusun sizi de bebeğinizi de

Aklınıza kötüyü getirmeyin. Bir sorun yoktur inşallah. Doktora gidecekmişsiniz zaten. Ama bir daha doktora danışmadan bu tarz şeyler kullanmamaya özen gösterin lütfen...

internette düsük yapabileceği yazıyor. mide ağrınız varsa doktorunuza söyleyip ilaç alsaydınız nasıl kafanıza göre kullanabiliyorsunuz böyle seyleri? bence hemen doktora gidin. Allah korusun sizi de bebeğinizi de
Merhaba tabii ki de doktora gitmiştim ama verdiği ilaçlar da biraz genel anlamda da midemi ağırlık yaptı antibiyotik içemiyordum O yüzden teyzem de dedi ki aktarlarda belki bitkisel çözüm vardır nereden bilebilirim ilk hamileliğim inanın salaklığıma geldi ben okudum hamileler kullanılabilir diyordu ben de okudum bazıları da hayır diyor inanın kafam şu an çok karışık evet randevu aldım gideceğim

Merhaba tabii ki de doktora gitmiştim ama verdiği ilaçlar da biraz genel anlamda da midemi ağırlık yaptı antibiyotik içemiyordum O yüzden teyzem de dedi ki aktarlarda belki bitkisel çözüm vardır nereden bilebilirim ilk hamileliğim inanın salaklığıma geldi ben okudum hamileler kullanılabilir diyordu ben de okudum bazıları da hayır diyor inanın kafam şu an çok karışık evet randevu aldım gideceğim
benim doktorum hiçbir bitkisel ürünü tüketme demisti bana. ben de gazım için rezene içmek istemiştim ama izin vermedi. ne olursa olsun bu tür şeyleri doktorunuza sormadan tüketmeyin. insallah kötü bir sey yoktur.

biz lisedeyken adet döneminde civanperçemi çayı yapardı annem ağrılara iyi gelir, rahmi çabuk temizliyor derdi. yani basit bir akıl yürütme ile düşük de olabilir. keşke bu soruyu içmeden önce sorsaydınız

bir de mide ağrınız olursa bal yeyin, ballı şerbet için. geçmiyorsa aile hekimi var. olmaz derseniz eczane var. neden gidip aktara danıştınız ki, bilgisi yetkinliğine nasıl güvendiniz?

Evet zaten asla bir daha yapmam ama inanın ben de bir yerde baktım diyordu ki hamilelerde de zararı yok tatlı kaşığı içtiğim halde kasıklarım çok ağrımaya başladı İnşallah olmaz

biz lisedeyken adet döneminde civanperçemi çayı yapardı annem ağrılara iyi gelir, rahmi çabuk temizliyor derdi. yani basit bir akıl yürütme ile düşük de olabilir. keşke bu soruyu içmeden önce sorsaydınız

bir de mide ağrınız olursa bal yeyin, ballı şerbet için. geçmiyorsa aile hekimi var. olmaz derseniz eczane var. neden gidip aktara danıştınız ki, bilgisi yetkinliğine nasıl güvendiniz?
Haklısınız işte ben de cahilliğime yanıyorum doktor ilaç vermişti mideye yanması için o da ağır geliyordu teyzem de dedi ki aktarlarda böyle yumuşatacak mide şeyleri olur bu benim suçumla değil aktarım bana verdiği şeyi de saçma bana dedi ki birkaç bir şeyin karışımı ama evde okuduğumda sadece civanperçemi değil başka bir şeyler de olduğunu gördüm haklısınız boşluğuma geldi

Tamam evet haklısınız bir daha boşluğuma geldi ya İnşallah yoktur bir şey çok büyük ağrılarım yok ama hissetmediğim böyle daha önce adet sancısı olmayan ağrılar hissettiğim için korkuyorum gideceğim bakalım doktorun verdiği saati bekliyorumevet haklısınız bir daha boşluğuma geldi ya İnşallah yoktur bir şey çok büyük ağrılarım yok ama hissetmediğim böyle daha önce adet sancısı olmayan ağrılar hissettiğim için korkuyorum gideceğim bakalım doktorun verdiği saati bekliyorum

Evet haklısınız bir yerde okudum civanperçemi aslında çocuk yapmak için çok iyiymiş öyle yazıyordu ben de ona aldanıp demek ki düşük yapmıyormuş diyerekten kullandım

Hamilelikte ıhlamur dışında herhangi bi bitki kullanılmamalı. Mide ağrınız varsa bunun muhatabı aktar mı gerçekten?
Hayır değil doktorum ilaç verdi ama ben gripken bile ilaç kullanamıyorum çok ağır geliyor teyzem de dedi ki aktarlarda böyle mideye iyi gelen hani nasıl desem limonumsu bir şeyler alalım biz bir girdik oradaki beyefendi dedi ki bu çok iyi mide yanmasını alıyor hamile olduğumu söyledim hayır asla zararı yok dedi internetten baktım civan perçemi aslında hamile kalmayan insanlar için çok iyiymiş yani yumurtaları için yazıyordu ben de dedim ki bir sorun yoktur nereden bileyim inanın herkes şu an çok haklı zaten ben herkesin Bana kızmasına da bir şey diyemem çünkü suçluyum sadece gerçekten düşük yapma ihtimalin var mı onu merak etmiştim varmış zaten

Hayır değil doktorum ilaç verdi ama ben gripken bile ilaç kullanamıyorum çok ağır geliyor teyzem de dedi ki aktarlarda böyle mideye iyi gelen hani nasıl desem limonumsu bir şeyler alalım biz bir girdik oradaki beyefendi dedi ki bu çok iyi mide yanmasını alıyor hamile olduğumu söyledim hayır asla zararı yok dedi internetten baktım civan perçemi aslında hamile kalmayan insanlar için çok iyiymiş yani yumurtaları için yazıyordu ben de dedim ki bir sorun yoktur nereden bileyim inanın herkes şu an çok haklı zaten ben herkesin Bana kızmasına da bir şey diyemem çünkü suçluyum sadece gerçekten düşük yapma ihtimalin var mı onu merak etmiştim varmış zaten
İnternette 10 siteden 9'u zararlı olduğunu söylüyor. Arayıp 1 tanesini bulmuşsunuz herhalde. İnşallah sorun yoktur, kaçta randevunuz

X