Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

çok kıskancım, sahiplenirim.
insanları önemserim, kolay demoralize olabiliyorum..

bu huyumdan nefret ediyorum sevdigim insan için herşeyi yaparım ama yapılan kötülügü asla unutmam ve kesinlikle affedemiyorum

fazla şüpheci, kuşkucu ve meraklı olmam :/ Başak burcuyum, normal sanırım

çoooookkk kuruntuluyummm şüpheciyimm biri bana nasılsın desee kafamda kurar kurar bin tane anlam yüklerim:)))

istmediğim bişey sürekli ısrar edilerek söylendiğinde aşırı derecede sinirleniyorum bu benim elimde değil bi insan bişeyi istemiyosa istemiyodur daha fazla uzatmanın bi anlamı var mı :26:

çookk sinirliyim resmen sinirlenmeye bahane arıyor gibiyim belli etmemeye çalışıyorum ama öfkeli şirin gibi hep gergin geziyorum buda mutsuz olmama sebep oluyor çünkü sürekli öfkeli olmak çok sıkıcı ve zor (((

sevmediklerim için hain planlar kuruyorum kafamda ama şükür harekete dökecek kadar gaddar değilim.

takıntılıyım;
inatçıyım.
fazla çalışkan
her şeyi kendim yapmaya çalışıyorum başkasının yaptığı beni memnun etmiyor.
allahım gamsız geniş bir insan olmayı o kadar çok isterdim ki.
oğlak burcuyum kısaca.

herşeyi çok kafama takarım günlerce aklımdan çıkmaz sürekli kurarım,para biriktirmeyi hiç beceremem,bide çok çabuk ağlarım öyle ağlıyorumki artık duyarsızlaştı kocam ağlamalarıma (ağlar ağlar susar diye düşünüyor sanırım) ay ne çok kötü huyum varmş yaa

bir işe başlamak için her şeyin tam olmasını bekliyorum... öyle ouncada başlama zamanım uzuyoda uzuyo... iş bitirme sürem az kalıyo bu huyumdan nefret ediyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…