Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

alaycılığım..
bazen bu yanımı ister istemez ortaya çıkarıveriyorum..
ama bunun olması için mutlaka karşıda yanlış olan bir şey vardır hep.
kısacası durup dururken asla çıkmaz.
ha kimine göre bu huyum kötü...
ama bana göre...
gerekiyor..

agresifliğim..

hiçbir şekilde en ufak bir yanlışa, hataya ya da tersliğe tahammülüm yok.. sinirlenince en sonda söylemem gereken şeyi en önce söylüyorum. hiç memnun değilim bu huyumdan, daha acısı üstüne bir de özür bekliyorum

ama bazılarına göre gerekiyor bu özellik.. yine de birazcık seviyorum bu huyumu ne yalan söyleyeyim

Son düzenleme:

aynısı bende de var sadece özür beklemiyorum benbide kinciyim.1 gün de olsa 1 senede illa çıkartıcam karşımdakinden

aynısı bende de var sadece özür beklemiyorum benbide kinciyim.1 gün de olsa 1 senede illa çıkartıcam karşımdakinden

aaaah ah, evet bende o kinimi çıkartmadan uyuyamam bile. :26: işte bende hem suçlu-hem güçlü gibi bir özellik olunca, ancak karşı taraf alttan alırsa yumuşuyorum

Aşırı duygusalım ben bu beni çok yıpratıyor :26::26::26:

Fazla gözü karayım sanırım heran herkesi gözümü kırpmadan hayatımdan çıkarabiliyorum. ( sebeplerim varsa tabii :) )

her zaman kendimi haklı görmek ...

illa benim dediğim doğru, diğerleri yanlış mantığım ...

Yapılan hiçbir şeyi unutmam heralde tek sorun bu benim için :)

Son düzenleme:
genellikle kırılmam ama bir kırıldımmı tutar inadım asla yumusayamam bi daha merhaba merhaba bile olmaz o derece inatım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…