Hergüne özel zikir okumak..

Leylilez

Mucizeler iyiki varlar..
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2016
1.046
699
30
Merhaba arkadaslar bu haftayı zikirle birtirmek istiyorum hergune ozel bir zikir okunacak eger sizde katilmak isterseniz beraber okuyalim inşallah..
Bugünün zikri El-vasi..

Allah’ın El-Vasi İsmi Şerifi; İlim ve ihsanı her şeyi içine alan, zenginliği ve rahmeti her şeyi kuşatan.Affı ve mağfireti geniş, nimet ve ihsanlarıyla darlığa düşmeyen anlamındadır.

Pazartesi günü “EL-VASİ celle celalühü ” diye 137 defa zikreden ve zikretmeye devam eden kimseler isteğine ve dileğine kavuşur. Üzerinde gam,kasavet ve keder ağırlığı kalkar, rahata kavuşur,huzur ve mutluluk kazanır.

Ablam çok teşekkür ederiiimmm, her gün bildirim yapamayabilirim ama takip ederim katılırım. Etiketlerseniz çok iyi olur :)

Merhaba konuyla pek ilgisi yok ama zikir yazinca size bi sey sormak istiyorum Estagfirullah el azim tek basina zikir cekilir mi devami varmis cunku onun

Merhaba konuyla pek ilgisi yok ama zikir yazinca size bi sey sormak istiyorum Estagfirullah el azim tek basina zikir cekilir mi devami varmis cunku onun
Merhaba Çekilir tabi sadece Estagfirullah da sadece el azim de cekilir yanliz anlamlari degisir.Devamini okuyarak duanin anlamini katmis olursunuz.

Gunahlar ve tovbe icin estagfirullah el azim ve estagfirullah olur o zaman dimi
Evet olur.
Peygamber efendimiz(s.a.v)'in kızı hz.fatımaya biz ümettine tavsiye ettiği bir dua var.Okuyabilirseniz bundanda istifade edersiniz inşallah.

Allahümme inneke afüvvün tühibbü'l-afve fa'fu annî (Allah'im sen çok affedicisin, affi seversin , bizleri affet)

Teşekkür ederim allah razi olsun yardimci oldunuz :)

Arkadaslar bugünün zikrini okuyalim inşallah yarin okutacagimiz zikir icin yarin akşam etiketlerim sizi tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…