Herbalife Thermo Complete Kullananlar

falanist

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
1.284
7
Merhaba, yaklasik 4-5 gundur Herbalife'in Thermo Complete hapini ve bitkisel cay karisimini kullaniyorum. Istah azaltma etkisini gormemle beraber, mide agrisi ve ishal gibi yan etkileri yasiyorum. Bu iki urunu kullanan varsa deneyimlerini paylasmasini rica ederim...

Merhaba, yaklasik 4-5 gundur Herbalife'in Thermo Complete hapini ve bitkisel cay karisimini kullaniyorum. Istah azaltma etkisini gormemle beraber, mide agrisi ve ishal gibi yan etkileri yasiyorum. Bu iki urunu kullanan varsa deneyimlerini paylasmasini rica ederim...
Size bu ürünü kin önerdi termo complete kapsül kilolar verildikten aonra son kiloların atılmasını cucudu toparlamaya uarar ama vucut hamur gibi kilo verdilten sonra cayı her dağm kullanabişirsiniz ayrıca

Öncelikle merhabalar. Ben Herbalife hakkında bir araștırma yapıyorum. "Herbalife gerçekten zarar veriyor mu? "diye. Size birkaç soru sormak istiyorum cevap verirseniz çok memnun olurum. Öncelikle Herbalife kaç seneden beridir kullanıyorsunuz?
Herbalife kullanmadan önce kan tahlili yaptırdınız mı ve kullandıktan sonra yaptırdınız mı?
Eğer yaptırmıșsanız vücudunuzda bir farklılık meydana geldi mi?
Herbalife hala kullanıyor musunuz? Kullanmadığınız zamanlarda canınız çekiyor mu?
Bir de eğer hala kullandığınız ürün mevcutsa içindekiler kısmını çekip atabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim .

X