Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır..

Canım ellerine sağlık ne güzel düşünüp yapmışsın.
Ben çok beğendim

Tesekkurler canim. Hatta becerebilirse arkadaşımız . Bu benim yaptığım listeyi ilk sayfaya eklerse . Her gun oradan güncelleme yaparsa hem bizim için hem arkadaş için daha kolaylık sağlar.

Valla neredeyse yarim saat uğraştım listeyi yapmak icin ps:

Zaten bende artık bu tabloyu kullanırız diye düşünüyorum.
FallenAngel de eminim ki beğenir. Onun içinde kolay olur takip etmek bence.
Tekrar eline sağlık

Zaten bende artık bu tabloyu kullanırız diye düşünüyorum.
FallenAngel de eminim ki beğenir. Onun içinde kolay olur takip etmek bence.
Tekrar eline sağlık

Aynen canim . Ara sayfalarda uğraşmak yerine herkes günde iki kez; 1 okuma sayısına bakmak için ilk safaya
sonrada bildirim yapmak için gelse . Cok kolaylık olur .

Yenidenmi okuycaz canim bastan 2 gun 30 adet okudm ben

Cnm şimdi ben kimlere okudunu bilmiyorum . Tek hatırladım yumiti ile bana okunmuştu sanırım .
Işte bizden sonra böyle bu listeyle devam edelim . diyorum ben . Aciliyeti olanları öne alırız . Yada normal sırayla gideriz . Son kararı fallangel versin

Arkadaşlar olmaz mi benim dediğim?
Hem takip sayısı bozulmaz hemde kimsenin hakkına girmemiş oluruz

aynen oyle bu sekilde devam edilirse hakka gircez diye bende korkuyorum.
birinci arkadasa 1000 okuduk 2.ye 600de kaldi mesela.
olmaz bu cok kotu.
birde surekli birileri girip cikiyor listeye,2 gun bildirim yapmayan ciksa cok iyi olur bence.

aynen oyle bu sekilde devam edilirse hakka gircez diye bende korkuyorum.
birinci arkadasa 1000 okuduk 2.ye 600de kaldi mesela.
olmaz bu cok kotu.
birde surekli birileri girip cikiyor listeye,2 gun bildirim yapmayan ciksa cok iyi olur bence.

Onu ben fallangel ile konuscam . Pazartesi liste guncellemesi yapıp başlarız ins

@lilyumdelisi FallenAngel ben yetistiremiycem galiba.Okumayı cok istiyodum ama bugün pazar ve hala bitirmem gereken dua larim var.Yatili misafir de geliyormus memleketten.Daha zor olacak vakit bulmam.İnşirah da biraz zorladı beni nedense.. Ezberimde olmadigi için belki de..neyse uzatmayim..kimsenin hakkina girmek istemiyorum.Çok acele içime ssindiremeden de okumak istemiyorum.30 tane okudum.onu ekleyin niyetinize okudum..beni eklemeyin hakkınızı helal edin..o kadar Ayetel Kürsi okuyabiliyorken 30 taneyi çok zor okudum sanki 90 tane okumusum gibi..çok üzgünüm : (

Ben çok sevinmistim çok mutlu olmustum bu dua yı okuycam diye ama anlamadım..olmadı..belki zamanı değil daha bunu okumamin : ( Hakkınızı helal edin nolur..okuyamadigim ve listede olamayacagim içinde sizi oyaladigim için ne kadar üzgünüm anlatamam..

Ilk okuduğunda oyle oluyor . Ikinci gün okumada bittini bile anlamiyorsun kendin bilirsin cnn

OTE="cimcimegfb, post: 44811387, member: 448911"]Ilk okuduğunda oyle oluyor . Ikinci gün okumada bittini bile anlamiyorsun kendin bilirsin cnn[/QUOTE]
Cok sağol arkadaşım Allah razı olsun.Artık ben bu listede olmayim yinede.Kendi kararsızlığımla ssizi de rahatsız ediyorum.İçiniz ferah okumalarinizi yapın.Kısmet olursa bende bir dahaki listenize katılırım sağlam biçimde.Allah ım hepinizin dua larini kabul etsin inşallah.

OTE="cimcimegfb, post: 44811387, member: 448911"]Ilk okuduğunda oyle oluyor . Ikinci gün okumada bittini bile anlamiyorsun kendin bilirsin cnn
Cok sağol arkadaşım Allah razı olsun.Artık ben bu listede olmayim yinede.Kendi kararsızlığımla ssizi de rahatsız ediyorum.İçiniz ferah okumalarinizi yapın.Kısmet olursa bende bir dahaki listenize katılırım sağlam biçimde.Allah ım hepinizin dua larini kabul etsin inşallah.[/QUOTE]

eger ilerde ezberlemek ya da usulunce okumak istersen asagidaki video guzel cnm
bi bak derim.
cok acik guzel okuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…