Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır..

OTE="ariyana, post: 44811469, member: 502568"]Cok sağol arkadaşım Allah razı olsun.Artık ben bu listede olmayim yinede.Kendi kararsızlığımla ssizi de rahatsız ediyorum.İçiniz ferah okumalarinizi yapın.Kısmet olursa bende bir dahaki listenize katılırım sağlam biçimde.Allah ım hepinizin dua larini kabul etsin inşallah.[/QUOTE]

eger ilerde ezberlemek ya da usulunce okumak istersen asagidaki video guzel cnm
bi bak derim.
cok acik guzel okuyor.

[/QUOTE]
Cok tesekkur ederim..Aslında kısa zamanda ezberlemeliyim.Açıkçası ben dua kitabımda bir tarafında İnşirah bir tarafında Duha suresi karşılıklı ve ben hep Duha okumayı seviyorum.İnşirah i çok okumak içimden gelmiyordu..bu yüzden biraz icimde suçluluk vardı..var yani..listeye arkadaşlar ekleyince decçok mutlu oldum.Bir işaret gibiydi bu benim için.Okumaliydim.Ama yetistirmem çok zor gibi.O yüzden ezberleyip gelicem sonra araniza Allah ım izin versin diğer listede olucam.Video ya yarın bakicam.Telden çok zorlaniyorum.Çok tesekkur ederim tekrar.Hepinizden Allah razı olsun.Anlayışınız icinde

Senfonim
Rabbim hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin canim. Kalbin gonlun hazir olunca kolaylikla su gibi okursun insallah. Allah hepimizi layıkıyla ibadet eden kullarindan eylesin. Sen de hakkını helal et okudukların için Allah razi olsun.

Allah razı olsun emeğine sağlık canım liste çok güzel olmuş yoksa düzensiz gidiyordu kim kime ne kadar okudu belli olmuyordu

Günaydınlar HANIMLAR BEN CUMA 50 TANE,,CUMARTESİ 50 TANE, PAZAR AKŞAMI 50 TANE OKUDUM LUTFEN SIRADAKİ ARKADAŞLARA PAY EDİN SEVGİLERİMLE..

emin olmamakla birlikte,
üye adını verip ona göre dua etsek daha güzel olmaz mı
ASMU CNM BEN bu hafta izne çıkıyorum yerime sen bakıcaktın
ben 01 02 de iş başı yapıcam nasipse
bugun sen devr alırmısın Kimseye hak geçmesim
Rabbim bin kere razı olsun senden
cumartesi pazar okuyanları bugun kime okuycaksanız ona aktar fazla olurda kumbara yap
kızlarla paslaş sende cebim var çok optum
kızlar hakkınızı helal edin
01 şubatta görüşmek üzere

en son cimcime için okuduk değil mi?

tugbatesbih icin 1000 tane okundu
Nefessems icinde yine bi 600 civari okundu.
en son cimcime de kaldi kac tane okundu bilmiyorum cunku cogu kisi dogru duzgun bildirim yapmiyor ve listeye giren cikan belli degildi gecen hafta.
insallah bi duzen oturur,hak geciyor birine 1000 okunup birine daha az okununca.

tamam ben araştırayım. fallen ablanın özel bir meselesinden dolayı bana devir etmek zorunda kaldı

hafta sonu 50+50 okudun değil mi?
cimcimeye okumadın gözüyor doğrumudur? birtane 50 yi cimcimeye alıyorum ozaman
şöyle canım cimcimeye 30 tane okudum o ayrı bide ben cuma akşamı 50 tane ,, cumartesi 50 tane, ve pazar akşamı da 50 tane okudum inşirah .. yani cimcime hariç 150 tane cepte var şu anda cimcimeden sonra sıra kimdeyse 50 ona sayalım..sonraki gelenede bir 50 ondan sonra gelenede bi 50

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…