Her türlü hacet ve sıkıntılarımız için çeşitli terkipler okuyalım

Helal olsun canim ne demek kaç tane transfer edilecek Rabbim saglikli evlatlar nasip etsin simsıkı tutunsunlar annelerine ikiz olsunlar insAllah😀
Bilmiyorum ki süreç nasıl ilerliycek amiiin inşallah kuzumm moralimde bozuk açıkçası 10 tane yumurta toplamışlar iki tanesi sağlıklıymış öyle dediler bakalım onlardada döllenme ve gelişme olacak mı yaşamaları çok önemli eğer iki adet kaliteli embriyom olursa ikisinide istiyorum dua edin nolur bu tedawi çook farklıymış hiç biri buna benzemiyo rabbim emklerimizi zayi etmesin ilk seferde rast getirsin inşallahhh sağlıklısından sıhhatlisinden hayırlısından versin 🙏🏻🤲🏻❤️

Öyle çok ağrım war ki anlatamam yumurtalar toplandı bugün dua edin nolur hayırlısıyla döllensin gelişsinler sonrada tutunsunlar bana 🙏🏻 Stardust07 Stardust07 kuzum 19 tane kalmış istediğin kadar alabilrsn niyetime göre okuyoruz namaz yok tşkkr ederm ilgn için 😍
Hadi hayirlisi olsun bakalım.inşallah sağlıcakla tutunur sana bebisler.ben sana okurum bir gün,sonra sen bana dua edersin belki.5 tane alayım o zaman.bugün bitirmeye çalışırım

Bilmiyorum ki süreç nasıl ilerliycek amiiin inşallah kuzumm moralimde bozuk açıkçası 10 tane yumurta toplamışlar iki tanesi sağlıklıymış öyle dediler bakalım onlardada döllenme ve gelişme olacak mı yaşamaları çok önemli eğer iki adet kaliteli embriyom olursa ikisinide istiyorum dua edin nolur bu tedawi çook farklıymış hiç biri buna benzemiyo rabbim emklerimizi zayi etmesin ilk seferde rast getirsin inşallahhh sağlıklısından sıhhatlisinden hayırlısından versin 🙏🏻🤲🏻
Moralini bozma kuzum nasipte varsa 1 tane ile de olur yeter ki Rabbim ol desin ✋💕

Hadi hayirlisi olsun bakalım.inşallah sağlıcakla tutunur sana bebisler.ben sana okurum bir gün,sonra sen bana dua edersin belki.5 tane alayım o zaman.bugün bitirmeye çalışırım
Tamam canımm amin inşallah çok sağol allah razı olsun rabbim tez wakitte hepimize kün fe yekün desin inşallah 🤗🤗 ederim tabi hep ediyorum ama isminle ederim inşallahhh

Canım ben kacirmisim burayı sitenin yeni temasina alisamadim istedigim yere ulaşamiyorum 🤨tedavin hayirli olsun canim Rabbim yüzünüze gülsün inşallah 5.güne kadar bekliceksiniz yani embriyo gelisip hucreler olusacakmı diye, sonra size haber verecekler bende 44 tane toplandi eleye eleye 5 adet kaldı sonra biz geneteğe gonderdik 3 tanesi sağlam cıktı 2si down sendromlu ciktı.benimde bekleyen 3 adet embriyom var uzun soluklu bir tedavi oldu benimkisi adet gordukten sonra spiral çikartilacak yeniden rahim filmi cekilecek yapılan histereskopi ise yaradiysa sağlam embriyoları kullanacaz insallah onumuzdeki günlerde adet gorecegim son virajada giriyoruz. Hayirlısı artık takdir Rabbimin

2 tanede ben alayım bitirdigimde yeniden alırim adet görene kadar

Canım ben kacirmisim burayı sitenin yeni temasina alisamadim istedigim yere ulaşamiyorum 🤨tedavin hayirli olsun canim Rabbim yüzünüze gülsün inşallah 5.güne kadar bekliceksiniz yani embriyo gelisip hucreler olusacakmı diye, sonra size haber verecekler bende 44 tane toplandi eleye eleye 5 adet kaldı sonra biz geneteğe gonderdik 3 tanesi sağlam cıktı 2si down sendromlu ciktı.benimde bekleyen 3 adet embriyom var uzun soluklu bir tedavi oldu benimkisi adet gordukten sonra spiral çikartilacak yeniden rahim filmi cekilecek yapılan histereskopi ise yaradiysa sağlam embriyoları kullanacaz insallah onumuzdeki günlerde adet gorecegim son virajada giriyoruz. Hayirlısı artık takdir Rabbimin

2 tanede ben alayım bitirdigimde yeniden alırim adet görene kadar
En yakin zamanda guzel haberlerini aliriz insAllah canim❤

X