Her türlü hacet ve sıkıntılarımız için çeşitli terkipler okuyalım

Canlrım hayırlı geceler olsun inşllah rabbim kandilinizi mübarek eylesin tekrarını nasip etsin tanıyanlar bilir ewlat hasretim war tüp bebek tedawisine başladık rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir ewlat nasip etsin niyetim emeklerimizin boşa çıkmamasından yana duam da ayıpsız kusursuz sağlıklı salih amelli bir ewlat sahibi olmak allah hepinizden razı olsun ismim aslıhan dualarınıza talibim inşallah rabbim kabul buyursun yardımcımız olsun 🙏🏻🙏🏻❤️❤️

Canlrım hayırlı geceler olsun inşllah rabbim kandilinizi mübarek eylesin tekrarını nasip etsin tanıyanlar bilir ewlat hasretim war tüp bebek tedawisine başladık rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir ewlat nasip etsin niyetim emeklerimizin boşa çıkmamasından yana duam da ayıpsız kusursuz sağlıklı salih amelli bir ewlat sahibi olmak allah hepinizden razı olsun ismim aslıhan dualarınıza talibim inşallah rabbim kabul buyursun yardımcımız olsun 🙏🏻🙏🏻❤❤
Arkadasimizin niyeti için 41 meryem suresi okuyoruz lutfen 1 tane de olsa katkida bulunun kimin duasi kabul olunur bilinmez kalan 36

Canlrım hayırlı geceler olsun inşllah rabbim kandilinizi mübarek eylesin tekrarını nasip etsin tanıyanlar bilir ewlat hasretim war tüp bebek tedawisine başladık rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir ewlat nasip etsin niyetim emeklerimizin boşa çıkmamasından yana duam da ayıpsız kusursuz sağlıklı salih amelli bir ewlat sahibi olmak allah hepinizden razı olsun ismim aslıhan dualarınıza talibim inşallah rabbim kabul buyursun yardımcımız olsun 🙏🏻🙏🏻❤❤
Arkadasimizin yukarda yazdigi niyeti icin 41 meryem suresi okuyoruz kalan:31

Kuzum ben hala temizlenemedim o yzden yardımcıda olamıyorum yarın banyo yapıp okumaya başlayacağım inşallah allah senden razı olsun çok dua edin lütfen 🙏🏻❤❤
Tamam canim senden de razi olsun ediyorum kuzucum son tedavin olsun bebeğine saglikla kabus insAllah❤ başladı mi tedavi

Başldı ewet hergün gidiyoruz takibe öyle zormuş ki iğneler ağır yan etki yapıyolar belli ki bende ruhende bedenende hiç iyi hissetmiyorum iki gecedir uyku uyumuyorum dizlerimin ağrısından rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hasretimd benide kavuştursun artık yinede elhamdülillah sağol desteğin için kuzum 🥺❤️❤️

Başldı ewet hergün gidiyoruz takibe öyle zormuş ki iğneler ağır yan etki yapıyolar belli ki bende ruhende bedenende hiç iyi hissetmiyorum iki gecedir uyku uyumuyorum dizlerimin ağrısından rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hasretimd benide kavuştursun artık yinede elhamdülillah sağol desteğin için kuzum 🥺❤❤
Zordur tabi canim Allahim kolaylastirsin agir ilaçlar hormonlar aliyorsun bunlar hep mükafat öncesi imtihanlar bebisin sana gelince hepsini Unutursun insAllah😘

Zordur tabi canim Allahim kolaylastirsin agir ilaçlar hormonlar aliyorsun bunlar hep mükafat öncesi imtihanlar bebisin sana gelince hepsini Unutursun insAllah😘
İnşallah kuzum benim sizlerde olmasanız konuşack anlatacak en önemlisi anlaşılacak kimse yok ne yapardım bilmiyorum iyiki varsın bu arada 5 tane meryem sureside ben alayım kendim için 😘😘

İnşallah kuzum benim sizlerde olmasanız konuşack anlatacak en önemlisi anlaşılacak kimse yok ne yapardım bilmiyorum iyiki varsın bu arada 5 tane meryem sureside ben alayım kendim için 😘😘
Aynen canim biz ayni sorunlari yasadigimiz icin birbirimizi anliyoruz yasamayan insanlar anlayamior bizi. Tamam canim ben aldiklarimin 3 unu okudum 2sini de bugun yarin okurum acele etmeyelim farkli nefesler katilsin tedavi bitinceye kadar bitmezse tamamlariz yetistiririz kalan: 26

X