her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1.ayetini okuyalım

Canım K kalemero
arkadaşımın adı - hatice
duası : Ya Rabbi! Yüce Peygamber'imizi şefaatci eyleyerek eşimin bana aşık olması beni sevmesi icin gözünün bende başkasını görmemesi icin senin yolunda yürümemizi nasip eyle, yarabbi eşimin senin yolunda yürümesine nasip eyle, yarabbi evime huzur ver bir ömür boyu beraber olmayı nasip eyle bize hayırlı Bi evlat nasiple yarabbi. Bize zarar verecek insanları uzak tut yarabbi, ailemle bir ömür boyu kimse zarar vermeden hem senin yolunda hem hayat yolunda olmamızı nasip eyle... amin

arkadaşlar cumartesi pazar AÖF sınavım var çok çalıştım dualariniza ihtiyacim var yarin cuma dualariniza benide eklermisiniz hayirli sonuc lara inşallah luuutfeeen

19.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(10.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim
1. Ayet : İnna fetahna leke fetham mübına
Anlamı : Doğrusu biz sana apaçık bir fetih ihsân ettik.

Ene Araf için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1.
K kalemero =311 okudu
2.
betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal =711 okudu
4.
Sealand =711 okudu
5.
tubatesbih =711 okudu+400
6.
E elif003 =711 okudu
7.
G guzbahar =711 okudu
8.
Senfonim =711 okudu
9.
B BaslarsanBitirirsin =711 okudu
10.
gulbera =mazeretli
11.
Forever07 =711 okudu
12.
Ene Araf =717 duası okunan arkadaş
13.
Forever07 nin arkadaşı=711 okudu
14.
bebitommr =711 okudu
15.
ALYAKAREN =711 okudu
16.
I Irmak-986 =mazeretli
Selamun Aleyküm Değerli Arkadaşlarım Tesbihat Birliğimiz Oldu Daim Olsun :) Benimde Duama Amin Deyin İnşaallah ,
Evvela 1 Fatiha Şerife 3 İhlası Şerif Okuyarak Peygamper Efendimiz S.A.V. Aziz Latif Ruhuna Hediye Eyledik Ehli Beytin Ashabı Kiramın Silsilei Saadatın Ve Üstazımın Süleyman Hilmi Tunahan. Hz. Ruhlarına Hediye Eyledim Sen Haberdar Eyle Yarabbelalimin Bu Nadide Gurubun Her Bir Ferdinden Razı Ol Yarab Ne Sıkıntıları Var İse Halas Eyle Dünya Ve Ahirette Saadet Ve Selamet Nasip Et Aminn , Rabbim Diliyorum Senden Tüm İslam Alemine Acil Yardım Ve Mağfiret Et .. Bir Diriliş Hidayet Lütfet Allahümme Aminnn, Ziyan İçerisinde Olan Nefislerimize Yardım Eyle Kendimize Gelmemiz İçin Bize İlim İrfan İlla Edep Nasip Et Ahlakımızı Peygamber Efendimizin Ahlakı İle Ahlaklandır . Ya Rahim Ahiretimizi Güzel Eyle Ya Rahman Bu Dünyamızı Da Güzel Eyle Aminn Ecmain Allahım İslam Düşmanlarına Fırsat Verme Senin Dostun Bizimde Dostumuz Senin Düşmanın Bizimde Düşmanımızdır , Bize Hakkı Hakkıyla Anlatıp Yol Gösretecek İlim Sahibi Takva Sahibi Kullarınla Karşılaştır. Kalplerimizi Dinimiz Üzere Sabit Kıl Bize Mağfiret Et Allahım Başta Peygamber Efendimiz S.A.V. Duası İle Ve Bütün Peygamberlerin Duası İle Yalvarıyorum Geçmişimi Geleceğimizi Bugünümüz Yarınımızı Afff Ettt Mağfirett Ett Aminnn Ecmainnn Tüm Evli Kardeşlerime Mutluluk Üzereze Mutluluk Nasip Et , Tüm Bekar Kardeşlerime Hayırlı Eşler Nasip Et Ve İçinde Nacizane Benim İçinde Öyle Hayırlı Bir Eş Nasip Etki Rabbim Üstazımın Kıymetli Evlatlarından İlim İrfan Ahlak Güzelliği Olan Beni Sana Getirecek Maneviyatı Maddiyatı Yüksek Olan Bir Salihle Evlenmemi Nasip Ett.Mertliği Centilmenliği Haza Beyfendiliğiliği Olan Bir Eş Nasip Et Allahım Rabbim Bu Tesbihata Vesile Olan Forever 07 Ayşegül Kardeşimin Gönül Muradını Hayır İle Ver Ne Sıkıntısı Var İse Hepsini Halas Eyle Eşiyle İki Cihandada Saadet Nasip Et , Aile Efradına Hidayet Sağlık Sihhat Nasip Ett Sevdikleiyle Mesut Bahtiyar Ett Hayırlı Salih Ve Saliha Evlatlar Lutfet Aminnn , Bu Tesbihatta Bana Adedince Yardımcı Olan Ablalalrım Teyzelerime Yardım Ett Hepsinin Gönüllerinde Yarab Dedikleri Ne Varsa Hepsini Hayırlara Tebdil Et Aminnnnn İçimizde Ne Kadarsıkıntıda Borçta Hastalıkla İmtihanı Olan Var İse Okunan Kelimei Tevhit Hürmetine Rabbim Ferahlık Lütfet Aminnn Eyy Dualara İcabet Eden Rabbim Ellerimizi Boş Çevirme Duama Amin Diyen Kullarına Sen Hastalık Elem Keder Verme Aminnn Amminn Ecmainnn İnşaAllah Selam Ve Dua ile…

21.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(22.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

Forever07 nin arkadaşı hatice için okuyoruz

not dualarımızı yazdığım gibi ilki salavat arasında yapalım başlamadan önce içimizden gelen duaları teşbihleri çekelim(Alahuekber ,la ilahe illallah...fatiha nas felak ayetel kürsi....)

1.
K kalemero =640
2.
betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal =640
4.
Sealand =640
5.
tubatesbih =711
6.
E elif003 =711
7.
G guzbahar =711
8.
Senfonim =640
9.
B BaslarsanBitirirsin =711
10.
gulbera =mazeretli
11.
Forever07 =640
12.
Ene Araf =640
13.
Forever07 nin arkadaşı=645 duası okunan arkadaş
14.
bebitommr =640
15.
ALYAKAREN =640
16.
I Irmak-986 =640

hatice
duası : Ya Rabbi! Yüce Peygamber'imizi şefaatci eyleyerek eşimin bana aşık olması beni sevmesi icin gözünün bende başkasını görmemesi icin senin yolunda yürümemizi nasip eyle, yarabbi eşimin senin yolunda yürümesine nasip eyle, yarabbi evime huzur ver bir ömür boyu beraber olmayı nasip eyle bize hayırlı Bi evlat nasiple yarabbi. Bize zarar verecek insanları uzak tut yarabbi, ailemle bir ömür boyu kimse zarar vermeden hem senin yolunda hem hayat yolunda olmamızı nasip eyle... amin

Ewet 711 0kumustum allahım kabul estin inşallah

21.01.2016 -yeni liste
bildirimlerin yarına kadar(22.01.2016) saat 16:00 ya kadar yapılmasını rica ederim.
okunack ayet ;9999 defa

Bismillahirrahmanirrahim

Forever07 nin arkadaşı hatice için okuyoruz

1.
K kalemero =640
2.
betul8516 =750 okudu
3.
pempeportakal =640
4.
Sealand =640 okudu
5.
tubatesbih =711 okudu
6.
E elif003 =711 okudu
7.
G guzbahar =711 okudu
8.
Senfonim =640
9.
B BaslarsanBitirirsin =711 okudu
10.
gulbera =mazeretli
11.
Forever07 =640
12.
Ene Araf =640
13.
Forever07 nin arkadaşı=645 duası okunan arkadaş
14.
bebitommr =640 okudu
15.
ALYAKAREN =640
16.
I Irmak-986 =640

hatice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…