Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaslar cok uzattik duamizi abarti bir sayimiz yok sonucta ayin 16 sinda basladik bu duaya.Hayat hastalik oluyor olagandisi seyler oluyor insan her zaman ayni imkana sahip olamiyor Oyle zamanlarda Birbirimize yardimci olalim duamizi tamamlayalim bir ornek vericem bundan bir iki yil obce bir grupta dua ediyorum icsel
Olarak cok zor zamanlarim umuda ihtiyacim var bir ufak isiga sira bana geldi her zamankinden yavas ilerledi birde iki arkadasta ses seda yok girip haber vermiyorlar sayili dua o zaman sayfa kurucusu bekletmisti belki okumuslardir diye 10-12 gun beklendi ki herkesinki 3 gunde bitti benim bir zoruma gitti Allah kabul etmiycek edecek olsa benimkide biterdi burada bile nasibim yok diye iki goz iki cesme agladim iclendim dahada umutsuzluga kapildim.
Diycegim o ki kimin icinin nasil oldugunu bilemeyiz bir isik bir yolunda giden dua bile insana umut olur elimizde olmayan sebeplerden bilmeden birini incitiriz okumada skistiysaniz yardim isteyin
Gec kalan arkadaslar icin falan yazmadim sakin kimse uzerine alinmasin dua uzayinca o zaman yasadigim aklima geldi ne bilim bilmeden gonul kirikligina sebep oluruz bizde belki diye yazdim

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiya eyyühellezineamenusallü aleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi aysimason

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

1 - Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage =》342 (bitirdi)
4- hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben =》342 (bitirdi)
6- sevdakusum =》-----
7- Sealand =》342 (bitirdi)
8- aysimason =》150 tane okudu
9- buttrfly =》342 (bitirdi)
10- @Cgpbas =》342 (bitirdi)
11- whiterose00 =》342 (bitirdi)
12- O Ozzgeee =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》342 (bitirdi)

aysimason duasi;Allahım öncelikle beni, evladımı, ailemi doğru yoldan şaşırtma bizik hak yolunda ilerletyarabbi..
Allahın senden bi evlat istedimsenverdin sen herşeyi verensinsanabinlerce kere şükürler olsun..
Ve ben aciz kulun yine boynumu büküp senden bir evlat daha istiyorum bana ve bütün evladı olmayanlara sağlıklıvehayırlı evlatlarnasipetyarabbim..
Yarabbim okuduğumuz salatı şeriflerin hürmetine MUHAMMED MUSTAFANIN isminin hirmetine veyinede MUHAMMED MUSTAFANIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE senduasıokunmuş,okunmamışarkadaşlarımızın dileklerini kabul et AMİN..

Dogru canm mesela benim duam 4 gunde bitti diger arkadasin ki 6 gunde bende kimseyi sıkmak istemiyorum cunku cocugu olanlar var cogumuz calisiyoruz diger topiklerde de dualari olan arkadaslar var ezberinde olmayanlar var allah kabul eder ins.dualarimizi

”İnnallahe vemelaikete hüyü sallune alenne biyyiya eyyühellezineamenusallü aleyhi vesellimuteslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi aysimason

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

6- sevdakusum =》100 tane okudu
8- aysimason =》340 (bitirdi)

aysimason duasi;Allahım öncelikle beni, evladımı, ailemi doğru yoldan şaşırtma bizik hak yolunda ilerletyarabbi..
Allahın senden bi evlat istedimsenverdin sen herşeyi verensinsanabinlerce kereşükürler olsun..
Ve ben aciz kulun yine boynumu büküp senden bir evlat daha istiyorum bana ve bütün evladı olmayanlara sağlıklıvehayırlıevlatlarnasipetyarabbim..
Yarabbim okuduğumuz salatı şeriflerin hürmetine MUHAMMED MUSTAFANINisminin hirmetine veyinedeMUHAMMED MUSTAFANIN YÜZÜ SUYUHÜRMETİNE senduasıokunmuş,okunmamışarkadaşlarımızın dileklerini kabul et AMİN..

canım haklısın bende farkındayım ama inanın ki elimde olan birşey değil benim durumumu da açıkladım yardım etmek isteyen olursa hayır diyemem kimseye de baskı yapmak istemem benim duamı okuyun diye.. çalışıyorum ve 1 haftadır karne koşuşturması var özel durumumu da söyledim anlayışla karşılarsınız umarım..

ayeti okunur

okunan kişi aysimason

6- sevdakusum =》342 (bitirdi)
8- aysimason =》340 (bitirdi)

Allahın senden bi evlat istedimsenverdinsen herşeyi verensinsanabinlerce kereşükürler olsun..
Ve ben aciz kulun yine boynumu büküp senden bir evlat daha istiyorum bana ve bütün evladı olmayanlara sağlıklıvehayırlıevlatlarnasipetyarabbim..
Yarabbim okuduğumuz salatı şeriflerin hürmetine MUHAMMED MUSTAFANINisminin hirmetine veyinedeMUHAMMED MUSTAFANIN YÜZÜ SUYUHÜRMETİNEsenduasıokunmuş,okunmamışarkadaşlarımızın dileklerini kabul et AMİN..

ayeti okunur

okunan kişi buttrfly

1 - Patronicee =》
2- G guzbahar =》
3- braindamage =》
4- hasbeee =》
5- Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum =》
7- Sealand =》
8- aysimason =》
9- buttrfly =》
10- @Cgpbas =》
11- whiterose00 =》
12- O Ozzgeee =》
13- C cemre y =》

buttrfly in duasi;Rabbim Elif kulun bebegini sağlıkla,mutlulukla,kolaylikla kucagina alip cocuklarini gönlundeki gibi büyutsun.Hem bu dünyada hem ahirette gönlündeki cennet hayati tüm sevdikleriyle yasasin.Rahmetli babasinin mekani cennet olsun nur icindeyatsin,annesine haci olmak nasip olsun. Ya Kadir Ya Mucib Ya Latif Ya Zül Celali Vel İkram isimlerinle kabul eyle.

Mrb kizlar bende evlat hasreti icindeyim lusteniz kapaluymis yeni liste yaparsaniz beni de eklermisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…