Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

kızlar :KK43: lütfen banada yardım edin ne yapılır nasıl yapılır bilemiyorum şuan çok duygulandım ilk defa bu şekilde görüyorum gördüğüm kadarı ile sonuç alan bile var çok mutlu oldum hepiniz için ben iş yerindeyim tüm sayfaları tek tek okuyamadım .
allahım niyetleriniizi kabul etsin inş.
şimdi bana yardımcı olabilirmisiniz ne nasıl yapılacak açıklayabilirmisiniz ne durumdasınız ben ne yapabilirim.
bende anne olmak istiyorum 5 yıldır bekliyorum. bana sıra gelirmi 2 yada 3 güne kadar adet olacağımda o yüzden soruyorum.
ben yanıtınızı bekliyorum .

lütfen banada yardım edin arkadaşlar ne yapmam lazım ben de okumak istiyorum nası yapabiliriz bilmeden yanlış bişeyler yazmışsam hepinizden özür dilerim çok heyecanlandım.

kızlar :KK43: lütfen banada yardım edin ne yapılır nasıl yapılır bilemiyorum şuan çok duygulandım ilk defa bu şekilde görüyorum gördüğüm kadarı ile sonuç alan bile var çok mutlu oldum hepiniz için ben iş yerindeyim tüm sayfaları tek tek okuyamadım .
allahım niyetleriniizi kabul etsin inş.
şimdi bana yardımcı olabilirmisiniz ne nasıl yapılacak açıklayabilirmisiniz ne durumdasınız ben ne yapabilirim.
bende anne olmak istiyorum 5 yıldır bekliyorum. bana sıra gelirmi 2 yada 3 güne kadar adet olacağımda o yüzden soruyorum.
ben yanıtınızı bekliyorum .
Canim listemiz kapali bu liste bittikten sonra liste duzenleyen arkadasimiz senide yeni listeye ekler
Yukarda detayi yazilan salavatin okuma adedi olan 4444 adeti listedeki kisi sayisina bolup her arkadasin niyeti neyse ona niyetlenip hakkimiza dusen sayiyi okuyup 4444 e tamamliyoruz
bir kisinin duasi 4 gunde suruyor 6 gunede cikabiliyor aramizda calisan cocuklu vs arkadaslar var ha denince okunmuyor
Boyle heves edince guzel amcak salavat ezberinde degilse zorlanabilirsin distan bakinca aaa ben o 300 lu sayilari okurun dersin ama baslayinca zorlar fakat ezberleyince su gibi akiyor
Sana tavsiyem ezberinde yoksa liste baslayana kadar ezberlemen
Birde bu salavat ayet sure degil o nedenle reglykende okunuyor
Sevgiler

yani listedeki herkes sırada onlar bittikten sonra sıra bana geecek yanlış anlamadım değilmi çok tşk ederim bilgi için

yani listedeki herkes sırada onlar bittikten sonra sıra bana geecek yanlış anlamadım değilmi çok tşk ederim bilgi için
Dogru anlamissin canim listedeki her kisiye 4444 adet okunuyor bugun 4. Arkadasimizin duasini tamamliycaz kismetse 5. Arkadasa 4444 okumaya basliyacagiz ortalama kisi basi 5 gun suruyor

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsın
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahe vemelaikete hüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenu sallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlıyoruz…

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi hasbeee hasbeee

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına342 sayı düşüyor bir kisi 340 taneokuyacak"LISTEKISIALIMINAKAPALIDIR"

1 - Patronicee Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage braindamage =》342 (bitirdi)
4- hasbeee hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》342 (bitirdi)
6- sevdakusum sevdakusum =》342 (bitirdi)
7- Sealand Sealand =》342 (bitirdi)
8- aysimason aysimason =》342 (bitirdi)
9- buttrfly buttrfly =》????
10- Kuzu_mm Kuzu_mm =》340 (bitirdi)
11- whiterose00 whiterose00 =》342 (bitirdi)
12- O Ozzgeee =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》342 (bitirdi)

hasbeee hasbeee duası:
Peygamber efendimiz (s.a.v) şefaatinenailolmak.Hayırlısıylasağlıkproblemininbitmesi vesağlıklıhayırlıimanlıbirevlatsahibiolmak..

”İnnallahe vemelaikete hüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenu sallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfi külli lemhatin ve nefesin biaded-iküllimâ’lûmin lek.

okunan kişi hasbeee hasbeee

okunacak dua sayısı 4444 kişibaşına342 sayı düşüyor bir kisi 340 taneokuyacak"LISTEKISIALIMINAKAPALIDIR"

1 - Patronicee Patronicee =》342 (bitirdi)
2- G guzbahar =》342 (bitirdi)
3- braindamage braindamage =》342 (bitirdi)
4- hasbeee hasbeee =》342 (bitirdi)
5- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》342 (bitirdi)
6- sevdakusum sevdakusum =》342 (bitirdi)
7- Sealand Sealand =》342 (bitirdi)
8- aysimason aysimason =》342 (bitirdi)
9- buttrfly buttrfly =》342 (bitirdi)
10- Kuzu_mm Kuzu_mm =》340 (bitirdi)
11- whiterose00 whiterose00 =》342 (bitirdi)
12- O Ozzgeee =》342 (bitirdi)
13- C cemre y =》342 (bitirdi)

hasbeee hasbeee duası:
Peygamber efendimiz (s.a.v) şefaatinenailolmak.Hayırlısıylasağlıkproblemininbitmesivesağlıklıhayırlıimanlıbirevlatsahibiolmak..

ayeti okunur

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü,vetenfericü bihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,ve tünâlü bihir’regâibü,ve hüsnül’havâtimi,ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’kerimi,ve alâ âlihi ve sahbihîfi külli lemhatin ve nefesin biaded-ikülli mâ’lûmin lek.

okunan kişi Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben

okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 342 sayı düşüyor duasi okunan 340 tane okuyacak"LISTE KISI ALIMINA KAPALIDIR"

1 - Patronicee Patronicee =》
2- G guzbahar =》
3- braindamage braindamage =》
4- hasbeee hasbeee =》
5- Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben =》
6- sevdakusum sevdakusum =》
7- Sealand Sealand =》
8- aysimason aysimason =》
9- buttrfly buttrfly =》
10- Kuzu_mm Kuzu_mm =》
11- whiterose00 whiterose00 =》
12- O Ozzgeee =》
13- C cemre y =》

Duasi;Hayirli,imanlı, merhametli, birlikte Allaha yürüyebilceğimiz bir eş, hz.Ali ve hz.Zeynep in yuvası gibi yuva ve hayırlı imanlı evlatlar istiyorum İşlerimin kolaylıkla olmasını, ibadetlerimi aşkla yapmayı, tüm inananlarla, ailem ve sevdiklerimle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayatımız olsun inşallah.

X