Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Ayy ikiz olsun canm ama bakimlari cok zor ya saglikli olsunlarda esimin amca kizinin ikizleri oldu 6 aylik erkek ikiside (tup bebek)kipir kipirlar durmuyolar :KK66: kasiklarimda muthis bir agri sislik var bugun adet olmam gerekiyo ama olamadim cok pembemsi geldi gibi oldu dun leke ama suan yok
Test yaptin mi? Ne asamadaydin tedavinde?

Bu arada ablaminda ikizleri var beraber büyüttük simdi 10 yasindalar... zor oldugu kadar da mukemmel bişey; )

Aynen bende.. zamanlamasida güzeloldu.. bu dualar boşa değil... yer gök dua ile..
Valla canm ben cok inaniyorum duaya daha oncede bu duayi tedavim baslamadan once yapmistim ve hamile kalmistim inandiktan sonra ve elinden geleni yaptiktan sonra hersey guzel oluyo..dusuk yaptiktan sonra esim bana demisti biz elimizden geleni yaptik duamizi ettik tedavimizi yaptik allah tan vardir bi bildigi...

Tedaviye baslamadim canm daha adet olmayi bekliyorum test yapmadim ama alt karin bolgem fenaa
Cnm benim ilk belirtim fazlasiyla gaz sikismasiydi... dr a söyledim iyi bi gelisme ama yine umutlanma demişti. Her aksam esime hafifçe ovduruyodum gaz çıkınca rahat uyuyodum o gece... :KK66:

rkadaslar herkes okudugu sayiyi@Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi S Sargoz

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayıdüşüyor
1 -@Cgpbas=》300 tane okudu
2- @Patronicee=》404 tane okudu(bitirdi)
3-@brainmadage=》
4- @_haymeana_=》111 tane okudu( buttrfly buttrfly Patronicee Patronicee den ilave)
5- @muhat=》

6- @whitepearll=》404 tane okudu(bitirdi)
7-@mustafabusra=》200 tane okudu
8-@guzbahar=》404 tane okudu(bitirdi)
9-@buttrfly=》404 tane okudu(bitirdi)
10-@sevdakusum=》202 tane okudu
11-@kumrukusum=》404 tane okudu(bitirdi)
okunansayı:2833
kalan sayı :1611
@_haymeana_(fatima)Arkadasimizin duasi maddi ve manevitumsıkıntilarim kisa zamanda bitsin ve yuvamdahuzurmuhabbetdaimolsun(Amin)

aaayyyy çok güzel rabbim tamamına erdirsin sağlıkla hayırlarla inşallah darısı giğer kardeşlerime olsun,güzel haberlerini duyalım inşallah ,şükür duası edelimmi
Ayy tabi tabi edin.. :KK66: hersey dua ile... duyar duymaz şükür namazı kıldım şükür duasi nasil edilir :KK66:

Şükür Duası (sabah için)

''Allahümme ma eshaba bi min nimetin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, la şerike leke, fe lekel hamdü ve lekaşşükür'' AMİN.

Şükür Duası (gece için)

''Allahümme ma emsa bi min nimetin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, la şerike leke, fe lekel hamdü ve lekaşşükür'' AMİN.

Gece okunacak şükür duasının sabah okunandan tek farkı ''ma eshaba'' yerine ''ma emsa''demektir.

Şükür Duasının Anlamı

Ya Rabbi, bana ve diğer yarattıklarına verdiğin maddi ve manevi nimetlerin sabah ve akşama dek bizim yanımızda kalması yalnızca sendendir. Senin ortağın yoktur, sana hamd ve şükrediyoruz. Bu mu acaba @whitepearll Kuzu_mm Kuzu_mm

Şükür Duası (sabah için)

''Allahümme ma eshaba bi min nimetin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, la şerike leke, fe lekel hamdü ve lekaşşükür'' AMİN.

Şükür Duası (gece için)

''Allahümme ma emsa bi min nimetin ev bi-ehadin min halkıke, fe minke vahdeke, la şerike leke, fe lekel hamdü ve lekaşşükür'' AMİN.

Gece okunacak şükür duasının sabah okunandan tek farkı ''ma eshaba'' yerine ''ma emsa''demektir.

Şükür Duasının Anlamı

Ya Rabbi, bana ve diğer yarattıklarına verdiğin maddi ve manevi nimetlerin sabah ve akşama dek bizim yanımızda kalması yalnızca sendendir. Senin ortağın yoktur, sana hamd ve şükrediyoruz. Bu mu acaba @whitepearll Kuzu_mm Kuzu_mm
süpersin, okudum rabbim kabul etsin

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi Patronicee Patronicee okudum yazsin...
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi S Sargoz

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayıdüşüyor
1 -@Cgpbas=》300 tane okudu
2- @Patronicee=》404 tane okudu(bitirdi)
3-@brainmadage=》230 tane okudu
4- @_haymeana_=》111tane okudu( buttrfly buttrfly Patronicee Patronicee den ilave)
5- @muhat=》

6- @whitepearll=》404 tane okudu(bitirdi)
7-@mustafabusra=》200 tane okudu
8-@guzbahar=》404 tane okudu(bitirdi)
9-@buttrfly=》404 tane okudu(bitirdi)
10-@sevdakusum=》202 tane okudu
11-@kumrukusum=》404 tane okudu(bitirdi)
okunansayı:3068
kalan sayı :1381
@_haymeana_(fatima)Arkadasimizin duasi maddi vemanevitumsıkıntilarim kisa zamanda bitsin ve yuvamda huzur muhabbet daim olsun(Amin)

X