her hafta bir esma okuyalım büyük sayılarına göre

yok o Toplu sayıyı biliyorum canım.. ben ona verılen sayıda önemlı diye hani 30 daha ekleyınce ..yani yanlış anladım : )) Tmm şimdi anladım ben . Ona okunuyor dıye o tamamlasın daha ıyı olur diye ...Sağol Kalemero : ))

08.01.2016

16.641 YA LATİF

BAŞLAMADAN ÖNCE TESBİH ÇEKELİM ;33 DEFA ALLHU EKBER ,LA İLAHE İLLALLAH,ESTAGFURULLAH,ELHAMDÜLİLLAH.....

1. K kalemero 1.443 okudu
2 .
M mavibilgisayar 1.500 okudu
3.
G guzbahar ---1.481 okudu
4.
mahperi hatun 1.481 okudu
5.
tubatesbih 1.481 okudu
6.
eilenn 1.481 okudu
7.
Nefs 1.481 okudu
8.
Senfonim 1.481 okudu
9. @hasretim sana duası okunan arkadaş 1.800+31 okudu
10.
kubdef ----1.500 okudu
11.
chentiq ---1.481 okudu

En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Kalplerimizi birleştirdiğin gibi bizi de birleştir. Yusuf hakkimda hayirlisiysa mutlu olacaksak bi ömür boyu, bana dönsün.. onunla evlilik nasip et .Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin... Beni onun kalbine onuda benim kalbime dusuren sensin. Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Dua mı ve burada sana el açan tüm kullarının dua larını kabul et yarabbim.“İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN...

[QUOTEhakkımnn, post: 44538759, member: 478439"]10. kubdef ----1.500
11.
chentiq ---1.500

arkadaşlar için 1500 er okuyorum canım yeni listede olmayacağm hakkınızı helal edin okuduğunuz dualar için rabbim bin kere razı olsun sizlerden K kalemero
[/QUOTE]
Varsa hakkim helal i hoş olsun.Sende hhakkınıhelal et emi

kubdef duanı yazar mısın ?

Allah bana ve kk daki bütün hatunlara mutluluk huzur ve sağlık nasip etsin. Dogru yoldan ayrılmayı yanlışlara sapmamayi nasip etsin. Ahirette yuzu kapkara kararanlardan dunya da kalbi kaplara kararanlardan uzak tutsun. Bizleride her 2 cihanda da yuzu nur gibi parlayanlardan eylesin. Duayi hicbir zaman dilimizden ve kalplerimizden düşürmeyi nasip etmesin insaAllah.

Canım senin için okudum Rabbim kabul etsin İnşallah.

K kalemero 1500 okudum

K kalemero ben bugununkini daha yeni okudum. Sen listede okudu yazmissin. Bir yanlislik mi oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…