her hafta bir esma okuyalım büyük sayılarına göre

Kendim için okudum Rabbim kabul etsin İnşallah.
Okuyan canlar sizlerden de Rabbim razı olsun.

Zeynep : En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Kalplerimizi birleştirdiğin gibi bizi de birleştir. Hasan bana dönsün.. onunla evlilik nasip et .Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Dua mı ve burada sana el açan tüm kullarının dua larını kabul et yarabbim.“İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”
(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

Şimdi den dua mı hazırlayıp yazayım istedim..Biraz uzun mu oldu ? Affedin ne olur : (

1500 ya latifi ve duani okudum RABBIM KABUL ETSIN INSALLAH AMINNNNNNN

1500 ya latifi ve duani okudum RABBIM KABUL ETSIN INSALLAH AMINNNNNNN

Aminnnnnn Allah bin kere razı olsun senden , okuyan herkesten .Rabbim hepimizin dua asını kabul etsin gönlümüzü ferahlatsın çok şükür oldu dua larında da buluşalım inşallah < 3

@1700 Kendim için okudum K kalemero ..Allah ım kabul etsin inşallah ...
Eksik olursa yada daha fazla okumam gerekıyorsa söyleyın emi...tamamlarım

16.641 YA LATİF

BAŞLAMADAN ÖNCE TESBİH ÇEKELİM ;33 DEFA ALLHU EKBER ,LA İLAHE İLLALLAH,ESTAGFURULLAH,ELHAMDÜLİLLAH.....

1. K kalemero 1.500 okudu
2 .
M mavibilgisayar 1.500 okudu
3. G guzbahar ---1.500 okudu
4.
mahperi hatun 1.500 okudu
5. tubatesbih 1.500 okudu
6.
eilenn 1.500 okudu
7.
Nefs duası okunan arkadaş 1.641
8.
Senfonim 1.500 okudu
9. mycherie 1.500 okudu
10.
kubdef ----1.500
11.
chentiq ---1.500 okudu

Duâm ; Rabbim Pınar kulunun çok şükür kabul ettiğin duâsini en hayırlı şekilde devamını nasip et. Düştüğü sıkıntıdan kurtar. Yol göster. Amin

07.01.2016

16.641 YA LATİF

BAŞLAMADAN ÖNCE TESBİH ÇEKELİM ;33 DEFA ALLHU EKBER ,LA İLAHE İLLALLAH,ESTAGFURULLAH,ELHAMDÜLİLLAH.....

1. K kalemero 1.441 okudu
2 .
M mavibilgisayar 1.500 okudu
3. G guzbahar ---1.500 okudu
4.
mahperi hatun 1.500 okudu
5. tubatesbih 1.500
6.
eilenn 1.500
7.
Nefs
8.
Senfonim duası okunan arkadaş 1.700
9. mycherie 1.500 okudu
10.
kubdef ----1.500
11.
chentiq ---1.500

Zeynep : En ince işlerin tüm inceliklerini bilen Rabbim , Sana Ya Latif adınla yalvarıyorum , Ya Vedud adınla Ya Cami adınla yalvarıyorum bütün güzel isimlerinin hürmetine Kalplerimizi birleştirdiğin gibi bizi de birleştir. Hasan bana dönsün.. onunla evlilik nasip et .Yalnızlık sana mahsus büyük Allah ım.Senin herşeye gücün yeter..Sana inandım sana sığındım..Kalpleri sevgiyle birleştiren sensin...Önümüzdeki engelleri kapalı kapıları Fettah adının hürmetine aç..Ya Rahman , Ya Rahim , Ya Hakem , Ya Vekil..Sen Azizsin..Hakimsin..Herşeye Kadirsin..Günahlarımızı affet .Bizim için de '' Ol '' de..Peygamber efendimizin rüyasını gerçekleştirdiğin gibi ,Bizlere de büyüklüğünle gösterdiğin güzel rüyalarımızı gerçekleştir.Dua mı ve burada sana el açan tüm kullarının dua larını kabul et yarabbim.“İyyâke na’budü ve iyyâke nesteîn”

(Yalnız Sana kulluk eder, yalnız Sen’den yardım dileriz) AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…