her güne bir zikir ile hayırlı dualarımızı yapalım

KIZLAR HEPINIZ HELAL EDIN OKUDUKLARINIZI.
RICA ETSEM TEYZEMIN DUASINA YARDIMCI OLURMUSUNUZ BITIREMEMIS.
DEDEM YOGUN BAKIMA ALINMIS.TEYZEM BABASI ICIN COOK UZGUN.COCUGUDA COK KUCUK.
BENI ARADI BITIREMIYORUM DEDI.RABBIM NERDE SIFA BEKLEYEN KULU VARSA SAGLIK VERSIN.
MAL MULK VAR AMA BIR DILIM EKMEK YEMESI YASAK OLAN HERKESI SAGLIGINA KAVUSTUR RABBIMMM.

Kızlar yarın listeyi yenilemeyeyim diyorum herkes yoğun olur herhalde cuma günü yeni liste yapayım diye düşündüm sizler ne dersiniz
Bencede iyi olur yarın oyleye kadar çalışıyorum başka dua gurubundaki Dualarımı okurum oylenden sonrada temizlik yaparım .. Okunacaksada uyarım

Kalemero cnm teyzemin duası bitmiş.eltisi yardımcı olmuş sanırım.okundu yazabilirsin 4.000. Rabbim okunanlari kabul etsin inşallah.helal et hakkını baya ugrasiyorsun. Liste yönetmek biraz zor iş.bende liste yonetiyorum.bazen evde liste tutuyorum.iklimi mda tutamıyorum.

KIZLAR BENİM DUAM(bugün yeni liste olmayacak ama belki bugün içinde okumak isteyenler olabilir o yüzden duamı yazıyorum. Allah hepinizden razı olsun inşallah ) Rabbim okuduğumuz bu kelime-i tevhidler hürmetine Sema kulunun günahlarını bağışla, hayırlı ameller işlemesini nasip eyle Yarabbim. Sen her şeyi işiten gören duyan bilesin Allah'ım. Nolur bu Kulunu dünyada yanlız başına bırakma, Sema kuluna tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.Allah'ım, kudretinle dilediğini yapar, izzetinle arzu ettiğin hükmü verirsin, sana zor yoktur Allah'ım, ol !!! dersin, olmayacak şeyler olur.O minik mucizenle tez zamanda Sema kulunun yuvasını ve yüreğini şenlendir inşallah Allahım. Ocak, şubat ayında yaptıracağı tüp bebek tedavisinde seçeceği doktorunun ve hastanenin onun için en hayırlısı en doğrusu olmasını nasip eyle Allah'ım. Duasını okuduğumuz Sema kulunun ve bizlerin islerimizi kolaylaştır ve hayırlı bir sonuca erdir Yarabbim. Gönlümüzde olanı bizlere hayırlı eyle, hayırlı olanı da bizlere nasip eyle Allah'ım.

KALEMERO CNM TEYZEME 3.000 OKUNDU YAZABILIRMISIN BANA.
ALLAHIM KABUL ETSIN.ESMANIN DUASINA AKSAM BASLIYCAM INSALLAH.

Kızlar yarın listeyi yenilemeyeyim diyorum herkes yoğun olur herhalde cuma günü yeni liste yapayım diye düşündüm sizler ne dersiniz
Canım pazartesi de dahil olmak üzere her günün arkadaşımın duasını okuyorum girip bildirim yapamam ama kesin okumuş olurum.Ki Ölmedikten sonra okumama ihtimalim pek yok. zaten okumazsam haber veririm. Benim yüzümden aksama olmasın.

Şimdiden yeni yılınızı kutluyorum.2016 mutlu, huzurlu, sağlıklı, bereketli ve dualarınızın hayırlısıyla gerçekleştiği bir sene olsun inş.
Tekrar giremem pazartesiye kadar. Öpüldünü kocaman.:KK68::KK68::KK68:
Dediğim gibi pazartesiye kadar olacak okumaları not aldım tamamlayacağım okundu yazın bana.Kesin okurum.

X