her güne bir zikir ile hayırlı dualarımızı yapalım

Bir kişinin niyeti için 1000 olan sayıyı katılan tüm arkadaşlara bolmuyomuyuz canım.diğer tüm konularda öyle yapılıyordu ya. 18 kişiyiz sanırım bir kişinin dileği için 18 bin ya Allah okunuyo ozamna

canım herkes duası okunan kişi için 1.000 er adet okuyacak bu bölünecek bir şey değil ki hatimlerde bölünür....

Ozaman beni cikar canim ben calisiyorum baska dualarimda var yetistiremem vebal alirim Allah sizinkini kabul etsin insallah

canım herkese 1000 tane bende okuyamam ben bölünüyor zannettim hem çalışıyorum hemde diğer dualarım var

Can'ım 18 kişiysek 2 bini bölüp okuyunca kişi bası 111 falan denk geliyor . öyle mi yapsak ? siz bilirsiniz çoğunluk Nasıl derse ben okurum ama baya zorlanırim

Can'ım 18 kişiysek 2 bini bölüp okuyunca kişi bası 111 falan denk geliyor . öyle mi yapsak ? siz bilirsiniz çoğunluk Nasıl derse ben okurum ama baya zorlanırim
Bende öyle anlamışım. Çalışınca günde 2000 benim içinde çok gibi. Çalışıyorum ev başka dualar kimsenin hakkına girmek istemem. Öte yandan bu duada da olmayı çok istiyorum. Nasıl karar verilirse ben de öyle yapacağım ama

Toplu dua mi yani o zamn ışte tüm liste bir defalık herkesin niyetine 1 hafta boyunca 1000 okusun öyle yapalım olur
Hergunun zıkrını kısı sayısına bolup okumak en nantıklısı gıbı. Hrrkese ozelden at mesaj dilegını ogrwn bence tarlım

O zamn şöyle yapalım ,herkes niyetini yazsın herkes bir hafta boyunca herkesin dileğine niyetlenerek düzenli 1000 okusun 1hafta zorlanalim

Canım benim dileğim kendim ve ablam için hayırlı, sağlıklı, imanlı evlat istiyorum Rabbimden.
Toplu mu okuyacağız son karar bu mu? Herkes kaç tane okuyacak? K kalemero

Toplu dua mi yani o zamn ışte tüm liste bir defalık herkesin niyetine 1 hafta boyunca 1000 okusun öyle yapalım olur
Günlük zikirlerin sayısını okuyabiliriz. Listede kac arkadas varsa onların nıyetıne toplam 1000 tane okucam. Herkes bın tane okucak ama listedekı kısılerın dılegını hergın zıkrı cekerken solucek ınş

Günlük zikirlerin sayısını okuyabiliriz. Listede kac arkadas varsa onların nıyetıne toplam 1000 tane okucam. Herkes bın tane okucak ama listedekı kısılerın dılegını hergın zıkrı cekerken solucek ınş
evet canım böyle yapalım ama şimdi herkesin duasını almak lazım sanırım yarına kalır sadece ikimizin niyeti belli bu şekilde en mantıklısı olur toplu dua yapalım herkes yazar bir kağıda duaları günlük 1.000 zikir çekilir

X