her güne bir zikir ile hayırlı dualarımızı yapalım

kızlar bu sayfaya yazma sırasına göre yarın sabah listeyi oluşturacağım cuma günü de başlarız inşallah okuma usulüyle ilgili de biraz araştırdım 2 rekat hacet namazı kılınıp(duası okunan arkadaş sadece) arkasından niyet edilip okunmaya başlanıyor bir sonraki perşembeye kadar günlük zikirler devam ediyor

Bende varim ama sayilar yuksek olursa yetistiremeyebilirim is ev ve baska dualarimda var sen beni yaz canim listeye sayiya gore bilgi vereyim olurmu

1.hafta(7 gün boyunca)=kalemero ve Betül 8516 için okunacak
2.hafya(7 gün boyunca)=pempeportakal ve ruzgarinannesi için okunacak
3.hafya(7 gün boyunca=vkt ve tubatesbih için okunacak
4.hafya(7 gün boyunca=eilenn ve gulbera için okunacak
5.hafya(7 gün boyunca=dnzderya ve mavibilgisayar için okunacak
6.hafya(7 gün boyunca =whiteperalve seland için okunacak
7.hafya(7 gün boyunca=mini87 ve basbelasiyim için okunacak
8.hafya(7 gün boyunca=guzbahar için okunacak
betul8516 pempeportakal Kanguru_ vkt tubatesbih eilenn gulbera dnzderya M mavibilgisayar @whitepearll Sealand mini87 basbelasiyim G guzbahar

not : kızlar okumalar haftalık olduğu için hızlı ilerlemesi bakımından günlük 2 kişiye 1.000 er zikir okunacak yani toplam 2.000 zikir olacak bence çok değil

arkadaşlar mesela cuma günü başlayacağız ilk 2 arkadaş için 1.000 er adet( toplamda ikibin )Cuma günü:” Ya Allah”(1000) okunacak 2 kişiye okursak daha hızlı ilerleriz...
Anlaşıldı :) dua sahibinin isteğine yani duasına göre uygun olan zikri çekebiliriz.mesela ben bebiş istiyorum :):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…