her güne bir zikir ile hayırlı dualarımızı yapalım

Kızlar bence 3 kişinin duasını da aramizda paylaşırip bitirelim bugun ve pazartesi gununun duasina baslayalim. Kabul ederseniz ben 357 daha okurum.. yok kabul etmezsenizde yarin yarin salının duasina baslayip pazartesi bitirelim içimiz mutmain olur böylece

Kızlar bence 3 kişinin duasını da aramizda paylaşırip bitirelim bugun ve pazartesi gununun duasina baslayalim. Kabul ederseniz ben 357 daha okurum.. yok kabul etmezsenizde yarin yarin salının duasina baslayip pazartesi bitirelim içimiz mutmain olur böylece
canım bu listeleri bitirelim günlük zikirlere salıdan başlayacağız öyle de olur önemli olan 7 gün zikretmekmiş yoksa bekletmeyip başlatacaktım

Cumartesi günü: “Lâ ilâhe illellâh''

K kalemero Allahım ÖZge kulunun istediği ortaklık işi en hayırlı şekilde en uygun zamanda gerçekleşsin Rabbim sen herşeye Kadirsin sen özge kulunun içinden geçen dualrı kabul et onları feraha çıkart tüm kapılarını aç.AMİN
--------------------------------------------------------

@whitepearll ; hayırlısıyla bir işyeri açmak ,rabbim doğru olanı doğru zamanda yapmayı ve istediğim gibi olmasını ağız tadıyla sevdiklerimle sağlıkla bir hayat sürmeyi diliyorum rabbim den
----------------------------------------------------------
betul8516 betul8516 Rabbim el açtık sana betül kulunun hayırlı duasını kabul etmen için . senden betül kulunun istediği bebeğini hayırlısıyla kucağa almak hayırlı bir evlat yetiştirmek sen dualarımızı kabul et Rabbim.Amin....

---------------------------------------------------------------------

eilenn eilenn ; eşimle maddi zorlukları helâl kazanclarimizla kimseye muhtac olmadan atlatmak allahim yuvamiza saglik huzur maddi manevi ferahlık versin insallah ve hayirli zamanda hayirli evlatlar nasip eylesin insallah AMİN

--------------------------------------------------------------

kumrukusum kumrukusum benimde niyetim hayırlsi ile kizimin en yakın zamanda iyi bir is bulmasi ve gönül rahatlığı ile çalışmasi vakti zamani gelincede Allahinda izni ile takva sahibi hayirli biri ile evlenip bütün hayatı boyunca esi cocuklari ile sağlıklı mutlu bir yaşam sürmesini Yüce Rabbim den diliyorum.AMİN

arkadaşlar pazartesi günü 5 arkadaşa okuyacağız toplam zikir sayısı 5.000 olacak ve onu aramızda paylaşacağız.okuma usulü ; 3 salavat ile başlayıp 5 arkadaşımızın duası edilir ve arkasındanda 3 salavat ile bitirilir.okumalar 1 hafta boyunca devam edecektir.her gün aynı şekilde okumaya başlanacaktır sadece okunan zikir değişecektir.Rabbim dualarımızı kabul etsin.

mini87 mini87 =357 okudu
pempeportakal pempeportakal =357
gulbera gulbera =357 okudu
tubatesbih tubatesbih =357 okudu
@whitepearll =357 okudu
kumrukusum kumrukusum =357 okudu
K kalemero =359 okudu
betul8516 betul8516 =357
eilenn eilenn =357 okudu
G guzbahar =357 okudu
ayseygt1453 ayseygt1453 =357 okudu
@milad_tb =357 okudu
mhnds_ mhnds_ =357 okudu
Forever07 Forever07 =357 okudu

betul8516 betul8516 ve pempeportakal pempeportakal kızlar c.tesi zikrini okudunıuz mu ?

pazar günü“Ya Hayyü Yâ Kayyûm''

K kalemero Allahım ÖZge kulunun istediği ortaklık işi en hayırlı şekilde en uygun zamanda gerçekleşsin Rabbim sen herşeye Kadirsin sen özge kulunun içinden geçen dualrı kabul et onları feraha çıkart tüm kapılarını aç.AMİN

@whitepearll ; hayırlısıyla bir işyeri açmak ,rabbim doğru olanı doğru zamanda yapmayı ve istediğim gibi olmasını ağız tadıyla sevdiklerimle sağlıkla bir hayat sürmeyi diliyorum rabbim den
betul8516 betul8516 Rabbim el açtık sana betül kulunun hayırlı duasını kabul etmen için . senden betül kulunun istediği bebeğini hayırlısıyla kucağa almak hayırlı bir evlat yetiştirmek sen dualarımızı kabul et Rabbim.Amin....

eilenn eilenn ; eşimle maddi zorlukları helâl kazanclarimizla kimseye muhtac olmadan atlatmak allahim yuvamiza saglik huzur maddi manevi ferahlık versin insallah ve hayirli zamanda hayirli evlatlar nasip eylesin insallah AMİN

kumrukusum kumrukusum benimde niyetim hayırlsi ile kizimin en yakın zamanda iyi bir is bulmasi ve gönül rahatlığı ile çalışmasi vakti zamani gelincede Allahinda izni ile takva sahibi hayirli biri ile evlenip bütün hayatı boyunca esi cocuklari ile sağlıklı mutlu bir yaşam sürmesini Yüce Rabbim den diliyorum.AMİN

arkadaşlar pazartesi günü 5 arkadaşa okuyacağız toplam zikir sayısı 5.000 olacak ve onu aramızda paylaşacağız.okuma usulü ; 3 salavat ile başlayıp 5 arkadaşımızın duası edilir ve arkasındanda 3 salavat ile bitirilir.okumalar 1 hafta boyunca devam edecektir.her gün aynı şekilde okumaya başlanacaktır sadece okunan zikir değişecektir.Rabbim dualarımızı kabul etsin.

mini87 mini87 =357 okudu
@whitepearll =357 okudu
K kalemero =359 okudu
betul8516 betul8516 =357
eilenn eilenn =357 okudu
G guzbahar =357 okudu
ayseygt1453 ayseygt1453 =357
@milad_tb =357 okudu
mhnds_ mhnds_ =357 okudu

kızlar pazar günü site kapalı olduğundan pazar gününün duasını bu gün yapalım Allahım pazartesi pazar say duamızı kabul et diyelim Rabbim affeder inşallah

pempeportakal pempeportakal betul8516 betul8516 ayseygt1453 ayseygt1453 mhnds_ mhnds_ kızlar pazar zikrini okudunuz mu ?
Canım benim pazar günü okudum ben yazmıştım ama eklememissin

mini87 mini87 =357 okudu
@whitepearll =357 okudu
K kalemero =359 okudu
betul8516 betul8516 =357
eilenn eilenn =357 okudu
G guzbahar =357 okudu
@milad_tb =357 okudu
mhnds_ mhnds_ =357 okudu

betul8516 betul8516 ve pempeportakal pempeportakal kızlar c.tesi zikrini okudunıuz mu ?

mini87 mini87 =357 okudu
@whitepearll =357 okudu
K kalemero =359 okudu
betul8516 betul8516 =357
eilenn eilenn =357 okudu
G guzbahar =357 okudu
@milad_tb =357 okudu
mhnds_ mhnds_ =357 okudu

kızlar pazar günü site kapalı olduğundan pazar gününün duasını bu gün yapalım Allahım pazartesi pazar say duamızı kabul et diyelim Rabbim affeder inşallah

duası yapılmayan son hafta duası okunacaklar yazın lütfen dualarınızı akşam yapayım son haftanın listesini salı gününün zikrinden başlayacağız

canım duam. allah kabul etsin inşallah
Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin.

K kalemero yaaa çok uzun oldu dimi
kimsenin hakkına girmek istemem napalım

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimiz Muhammed Mustafa (s.a.v) şefaatçi eyleyerek Ayşegül kuluna ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, memleketine ve ailesine hayırlı evlat nasip et. Allah'ım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini sen nasip eyle. Allah'ım Ayşegül kulunu eşi Volkan ile karşılıklı Kuran-ı Kerim okumasını, vakit namazlarımızı layıkıyla kılmalarını nasip eyle. cümle Muhammed (sav) ümmetini hidayetine erenlerden eyle Allah'ım. Allah'ım Ayşegül kulunun ailesine, tüm sevdiklerine, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Yusuf kardeşine ve tüm okuyan kardeşlerimize zihin açıklığı ver derslerinde başarılı olmayı nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Ey vermekte cömert olan Allah'ım aciz ve günahkar kulun Ayşegüle ve eşi volkana Hayırlı bol bereketli rızık kapıları aç inşallah... Hepimizin gönlündeki hayırlı duaları sen kabul eyle Allahım. Allahümme.Amin.Ecmain

canım duam. allah kabul etsin inşallah
Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin.
duanız çok güzeldi kendimi alıkoyamadım sizin duanızdan alıntı yaparak hazırladım helal edin :)

kızlar bu dua bitti 7 gün okunmuş olacak c.tesi ve pazar tamamlandığında yarın yeni listeye 3.haftanın listesinde olan arkadaşlara okuyacağız onun için salıdan başlayacağız değişen bir şey olmayacak tubatesbih tubatesbih ayseygt ayseygt

biz salıdan başlayacağız okumaya arkadaşlar sorun yok değişen bir şey olmayacak rahat olun

Salı günü: “Allahümme salli alâ seyydina muhammed

Çarşamba günü: “Estağfirullahel azim.(

Perşembe günü.” Sübhânnellâhi ve bi hamdih.(

Cuma günü:” Ya Allah”(

Cumartesi günü: “Lâ ilâhe illellâh.”(

Pazar günü: “Ya Hayyü Yâ Kayyûm(

Pazartesi günü: ” La havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azim.(

salı günü

G guzbahar ;Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin.

ayseygt1453 ayseygt1453

@milad_tb

mhnds_ mhnds_

Forever07 Forever07

mini87 mini87 =357
gulbera gulbera =357
tubatesbih tubatesbih =357
@whitepearll =357
kumrukusum kumrukusum =357
K kalemero =359
betul8516 betul8516 =357
eilenn eilenn =357
G guzbahar =357
ayseygt1453 ayseygt1453 =357
@milad_tb =357