her güne bir zikir ile hayırlı dualarımızı yapalım

yok canım ilk hafta 4 kişiye okunacak toplam zikir 4.000 olacak onu da 14 arkadaş bölüşeceğiz 285 kişi başı düşen zikir sayısı

Haa tamam simdi oldu bende arkadaşın yorumuna bakarak 4 kişi 2000 paylaşacak sandım.. çok iyi yaptin listeyi böyle toparlamakla Allah razı olsun :KK5:

kızlar şimdi ben çıkıyorum görenler listenin nasıl ilerleyeceğini anlayanlar yeni görenlere anlatsın lütfen ama gerçekten anlayanlar ,liste tekrar karışmasın :KK49:

kızlar şimdi ben çıkıyorum görenler listenin nasıl ilerleyeceğini anlayanlar yeni görenlere anlatsın lütfen ama gerçekten anlayanlar ,liste tekrar karışmasın :KK49:
:KK70::KK70: Ne cektin be K kalemero pazartesi günü pazartesiye ait zikri 4000 ü 13 kişiye bölerek okuyacağız 4 kisi için doğru mu

tubatesbih tubatesbih gulbera gulbera @whitepearll pempeportakal pempeportakal G guzbahar kumrukusum kumrukusum mini87 mini87 ayseygt1453 ayseygt1453 @ruzgarinannesii betul8516 betul8516 @milad_tb mhnds_ mhnds_ eilenn eilenn kızlar pazar gecesinden veya pazartesi sabah erkenden listeye girip bakın sayınızı öğrenin lütfen ben pazar günü saat 18:00 de listeyi yayınlayacağım ilk 4 arkadaş duanızı ve adınızı yazın lütfen
tubatesbih tubatesbih
gulbera gulbera
@whitepearll
mini87 mini87
Canım yanlış anlama fakat birinci haftada benim adım yazıyo ama burdaki 4 kişide karışmış galiba mini87 mini87 ikinci haftada sanırım.karışıklığı önlemek için söylüyorum.

Duam ise ; rabbim esra kuluna tez zamanda hayırlı, sağlıklı , salih evlatlar nasip etsin.

duam; Rabbim bütün kapalılıklarımı, zorluklarımı işimi, evliliğimi tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştırsın.Amin

bendemi yazıyorum dileğimi benim kardeşimin iş ile ilgili çok önemli sorunları var bikaç güne belli olacak inşallah hakettiği istediği gibi olur işi rast gider içinizden onada dua ederseniz allah razı olsun ,vallahi zehir gibisiniz ben bir şey anlaadım kızlar sayfaları okumam lazım biraz okudumda akışa bırakacağım artık sizlere yetişemem,

cnm acaba salavatı cumaya alsak bi soru olur mu ki

mini87 mini87 -Allahım sen mini87 arkadaşımıza ve ablasına hayırlı,sağlıklı ,imanlı evlatlar ver tez zamanda. Amin
--------------------------------------------
pempeportakal pempeportakal (esra) rabbim esra kuluna tez zamanda hayırlı, sağlıklı , salih evlatlar nasip et .Amin
gulbera gulbera ,Rabbim Gulbera arkadaşımızın bütün kapalılıklarını, zorluklarını işini, evliliğini tez zamanda hayırlısıyla kolaylaştır.
tubatesbih tubatesbih Allahım sen tugbatesbih arkadaşımıza hayırlı saglikli evlatlar , dunya ahiret mutluluğu ver .amin
------------------------------------------------
@ruzgarinannesii (elif)Allahım sen elif arkadaşımzın Esinin evine elif arkadaşımıza sevgi ile baglanmasini ,cocuguyla ve Elif arkadaşımızla ilgilenmesini haramdan uzaklasmasini kotu arkadaslarindan uzaklasmasini nasip et.elif ve ailesini bir araya getir.rabbim sen ailesini koru elif kulunun.amin

arkadaşlar pazartesi günü 5 arkadaşa okuyacağız toplam zikir sayısı 5.000 olacak ve onu aramızda paylaşacağız.okuma usulü ; 3 salavat ile başlayıp 5 arkadaşımızın duası edilir ve arkasındanda 3 salavat ile bitirilir.okumalar 1 hafta boyunca devam edecektir.her gün aynı şekilde okumaya başlanacaktır sadece okunan zikir değişecektir.Rabbim dualarımızı kabul etsin.

Pazartesi günü: ” La havle ve lâ kuvvete illâ billahil aliyyil azim'' okunacak kişi başı 357 adet

mini87 mini87 =357
pempeportakal pempeportakal =357
gulbera gulbera =357
tubatesbih tubatesbih =357
@ruzgarinannesii =357
@whiteperal =357
kumrukusum kumrukusum =357
K kalemero =359
betul8516 betul8516 =357
eilenn eilenn =357
G guzbahar =357
ayseygt1453 ayseygt1453 =357
@milad_tb =357
mhnds_ mhnds_ =357

herkesin gördüğünü anlamam için herkes beğensin lütfen ve okumalar bir hafta boyunca günlük yapılacaktır pazartesinden salının çarşambanın okumasını yapmayın her gün duaya niyetlenilecek ve zikir okunacaktır.devamlılık çok önemli

X