Her Güne Bir ★Esma'ül Hüsna★

Allah kabul etsin okuduklarınızı
Benim nacizane bir önerim olacak Ya Kahhar Ya Şehid gibi esmaların okunması sakıncalıdır.Bu esmaları okumayın derim.
Birkaç esma daha var link atıyorum okuyun

Allah kabul etsin okuduklarınızı
Benim nacizane bir önerim olacak Ya Kahhar Ya Şehid gibi esmaların okunması sakıncalıdır.Bu esmaları okumayın derim.
Birkaç esma daha var link atıyorum okuyun

Verdiğiniz linkteki bilgilerde kişi Ya-Kahhar ismini beddua niyetiyle okursa diyor yanlış anlamadıysam
Biz Allah rızası için Rabbimizin güzel isimlerini zikretmek için okuyoruz Ameller niyetlere göredir niyetimiz halis inşallah

Cnm ben yıllardır esma okuyorum sadece bu siteden okumadım cok iyi biliyorum hocalara sorabilirsiniz. Esmaların enerjileri vardır.
Hocalara sormama gerek yok ben niyetimden eminim Esmaların enerjisi yoktur
Bütün esmaların anlamı açık açık yazıyor ve hiç birinde bir meleği temsil ettiği yazmıyor Her aklı olan müslüman bu anlamların neyi ifade ettiğini anlar
Sizden ricam bu tarz linkteki gibi yazıları burada paylaşmamanız Çünkü bu şekilde siz birinin Allahın ismini zikretmekten korkmasına vesile olmuş oluyorsunuz

Hocalara sormama gerek yok ben niyetimden eminim Esmaların enerjisi yoktur
Bütün esmaların anlamı açık açık yazıyor ve hiç birinde bir meleği temsil ettiği yazmıyor Her aklı olan müslüman bu anlamların neyi ifade ettiğini anlar
Sizden ricam bu tarz linkteki gibi yazıları burada paylaşmamanız Çünkü bu şekilde siz birinin Allahın ismini zikretmekten korkmasına vesile olmuş oluyorsunuz

Bu sayfada fairymoon nickli ark yorumunu okursanız o zaman daha iyi anlarsınız yasamıs biri olarak yazmıs..​

Niyet tabiki herseyden onemli ama esmaların enerjisi vardır. Düzenli okunduğunda tecelli eder.bir melegi temsil edip etmemesi önemli degil ama esmaların tecellesi yaratılmış her zerre de vardır.ben sadece bilgimi paylasmakla mukellefim amacım korkutmak değil kesinlikle. Allah kabul etsin dualarınızı

1000 tane Ya-Kahhar okuyacağım niyetimde sadece Rabbimi zikretmek olacak🥰
Yahu bazen çok şaşırıyorum bu tür şeylere insan Rabbini zikretsin ama o ismi zikrettiği için kavga çıksın tabi benim niyetimde düşman için okumak yok
"Ameller niyetlere göredir " Hadisini bir kez daha yazmak istedim Yazdım ki bu satırları okuyan bir kardeşim varsa gönül ferahlığıyla okusun Her bir Esma-ül Hüsnayı ❤

1000 tane Ya-Kahhar okuyacağım niyetimde sadece Rabbimi zikretmek olacak🥰
Yahu bazen çok şaşırıyorum bu tür şeylere insan Rabbini zikretsin ama o ismi zikrettiği için kavga çıksın tabi benim niyetimde düşman için okumak yok
"Ameller niyetlere göredir " Hadisini bir kez daha yazmak istedim Yazdım ki bu satırları okuyan bir kardeşim varsa gönül ferahlığıyla okusun Her bir Esma-ül Hüsnayı ❤
Niyet onemli hemde cok eger okuyorsan ülkemiz ve dunya uzerinde haince planları olanlar için oku. Eğer dogru niyet uzerine okunursa hiçbir sorun yok tabiki

Niyet onemli hemde cok eger okuyorsan ülkemiz ve dunya uzerinde haince planları olanlar için oku. Eğer dogru niyet uzerine okunursa hiçbir sorun yok tabiki
Bak güzel kardeşim yukardaki ilk mesajında
Ya-Kahhar gibi esmaları okumak sakıncalıdır okumayın diyosun
Bu mesajındaysa doğru niyet üzerine okunursa hiçbir sorun yok diyorsun
Lütfen insanların neyi nasıl okumaları veya okumamaları konusuna siz karar vermeyin.

X