Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

Sizinde yaptiginiz alintilarda dilek niyet istek icin okunur yazmiyor zaten sinirlenmenize buyuk harflerle sizce nasil olmali diye yazmaniza gerek yok niyetimde bir art olmadiginida yazdim

Sizinde yaptiginiz alintilarda dilek niyet istek icin okunur yazmiyor zaten sinirlenmenize buyuk harflerle sizce nasil olmali diye yazmaniza gerek yok niyetimde bir art olmadiginida yazdim
capslook acık kalmış farkındaysanız düzelttim sinirlenmedim soruyorum sizce nasıl okumalıyız diyorum sadece ve inanın gerilmeye başladım bakın sayılı yani 313 defa da okudugumuz oldu sayısız sadece alt sınır belirleyerek de okudugumuz oldu amaç birbirimize dua etmekti o kadar yani
ama rabia diye biride siz Allaha şirk koşuyorsunuz sayıyla okuyorsunuz umut veriyorsunuz demiş konumu mahvetmeye çalışmış ve ben çok üzülmüştüm aynı şeyi yaşamak istemiyorum okuyacaksanız buyrıun katılın

K Kazen ve Mune Mune lütfen O Ozzgeee in ne istediğini sorabilir misin zaten kötüyüm iyi hissetmiyorum bu dua forumunda o kadar konu varken neden her seferinde benim konularım sabote edilmeye çalışıyor anlamıyorum arkadas okuyacaksa katılsın okumayacaksa da yorum yapmasın artık gerçekten başıma agrı girdi ne istediğini anlayamadım cevap verdim ama hala sorununu anlayamadım

Hayir hayir konu sayi degil biri bir okur biri bin muslumanin muslumana duasi kadarda guzel birsey yok yanlis birsey yapiyorsunuzda demedim yaptiginiz cok guzel beninde dua grubun var sadece sunu dedim sadece ve sadece Allah rizasi icin okumak baska bir niyet icin dunyalik icin adetken okumak baska bunun icin okunur diye hic bir yerde okumadim ben bilmeden gunaha gireriz belki sizede zaten enbasinda alim birine sorun isterseniz demem bu yuzden dilek icin okuyorsaniz her ayet sure vs basini besmeleli temizken ve mumkunse namaz abdestli okumak duanin kabulune vesiledir bunu heryerde okuyoruz okuyun elbet ya adet olanlar sonradan okusun yada sayiyi dusuk tutun musait olanlar olmayanlarin sayisindan alsin ama cok emin degilsniz adet olanlarda okusun demekke belki yanlis yonlendirirsiniz bu yonlendirmede emin olun diyorum anlatmaya calistigim bu sayi degil sayi okuyup fayda gorenlerin gecmisden gelmis din alimlerinin eserlerinde tavsiyesi sayili okumaya bise demiyorum bizde sayili salavat okuyoruz misal konunuzu baltalama degil niyetim

niçin okuyorsunuz siz dualarınızı merak ettim tabi Allah rızası önceliğimiz ama sizin hiçmi dileginiz isteğiniz yok mesela ALLAH ım bana iyi bir evlilik nasip et demek hem dua hem dilek anlamına geliyor gerekten uykusuzum kafam çok dolu ve sıkıntılıyım ne dediğinizi anlamadım sayısız mı okumalıyız yada herkes kendine mi okumalı yada fatiha yı mı okumamalıyız anlamadım gerçekten

Hayir hayir konu sayi degil biri bir okur biri bin muslumanin muslumana duasi kadarda guzel birsey yok yanlis birsey yapiyorsunuzda demedim yaptiginiz cok guzel beninde dua grubun var sadece sunu dedim sadece ve sadece Allah rizasi icin okumak baska bir niyet icin dunyalik icin adetken okumak baska bunun icin okunur diye hic bir yerde okumadim ben bilmeden gunaha gireriz belki sizede zaten enbasinda alim birine sorun isterseniz demem bu yuzden dilek icin okuyorsaniz her ayet sure vs basini besmeleli temizken ve mumkunse namaz abdestli okumak duanin kabulune vesiledir bunu heryerde okuyoruz okuyun elbet ya adet olanlar sonradan okusun yada sayiyi dusuk tutun musait olanlar olmayanlarin sayisindan alsin ama cok emin degilsniz adet olanlarda okusun demekke belki yanlis yonlendirirsiniz bu yonlendirmede emin olun diyorum anlatmaya calistigim bu sayi degil sayi okuyup fayda gorenlerin gecmisden gelmis din alimlerinin eserlerinde tavsiyesi sayili okumaya bise demiyorum bizde sayili salavat okuyoruz misal konunuzu baltalama degil niyetim
ben mazaretli arkadaslar katılamadıkları için üzülüyordu o yüzden dedim başında besmele olmadan saf ve iyi niyetle okuyabilirsiniz isterseniz dedim daha liste bile yok ortada ve daha ne okuyacagımıza bile karar vermedik kızlarla ben sadece öneride bulundum o kadar mesela bir anne adetliyken çocuguna nazar için nas felak okuyor iyi olması nazardan korunması için yada bir an daralıyor nas felak okuyor huzuru bulmak için yani önemli olan Allah a inarak okumak bence ve dua heran her yerde yapılabilir bence dediğim gibi daha liste yapmadık

niçin okuyorsunuz siz dualarınızı merak ettim tabi Allah rızası önceliğimiz ama sizin hiçmi dileginiz isteğiniz yok mesela ALLAH ım bana iyi bir evlilik nasip et demek hem dua hem dilek anlamına geliyor gerekten uykusuzum kafam çok dolu ve sıkıntılıyım ne dediğinizi anlamadım sayısız mı okumalıyız yada herkes kendine mi okumalı yada fatiha yı mı okumamalıyız anlamadım gerçekten
Var tabiki olmaz olurmu hepimiz insaniz dunyalik isteklerimiz var bende burada cok dua ediyorum niyet icin okumalarimi adet sonrasi temizlenip yapiyorum dua gruplarinda mazeret bildirip (okunan sure ayet ise) temizlendigimde tamamliyorum adetken okuyacaksam okunmasinda sakinca yoktur denilen salavat esma la ilahe illalah vb zikirler cekiyorum adetkende hic bir niyet belirtmeden Allahim senin rizan icin diyip birer adet fatiha ihlas felak nas okuyorum sayili duada okuyorum 1001 fatiha misal ama adetken okumuyorum cunku niyet ediyirum is icin su sikintimin defi icin vs dunyalik istegimle yoneldigim icin adetken degilde bitince okuyorum

konumu en başından incelemenizi istiyorum

Var tabiki olmaz olurmu hepimiz insaniz dunyalik isteklerimiz var bende burada cok dua ediyorum niyet icin okumalarimi adet sonrasi temizlenip yapiyorum dua gruplarinda mazeret bildirip (okunan sure ayet ise) temizlendigimde tamamliyorum adetken okuyacaksam okunmasinda sakinca yoktur denilen salavat esma la ilahe illalah vb zikirler cekiyorum adetkende hic bir niyet belirtmeden Allahim senin rizan icin diyip birer adet fatiha ihlas felak nas okuyorum sayili duada okuyorum 1001 fatiha musal ama adetken okumuyorum cunku niyet ediyirum is icin su sikintimin defi icin vs dunyalik istegimle yoneldigim icin adetken degilde bitince okuyorum
bizde adetken okumuyoruz zaten geçmiş sayfalara bakarsanız sevinirim

neden bu kadar konu varken bu konu ya takıldıgınızı anlayamadım

ben mazaretli arkadaslar katılamadıkları için üzülüyordu o yüzden dedim başında besmele olmadan saf ve iyi niyetle okuyabilirsiniz isterseniz dedim daha liste bile yok ortada ve daha ne okuyacagımıza bile karar vermedik kızlarla ben sadece öneride bulundum o kadar mesela bir anne adetliyken çocuguna nazar için nas felak okuyor iyi olması nazardan korunması için yada bir an daralıyor nas felak okuyor huzuru bulmak için yani önemli olan Allah a inarak okumak bence ve dua heran her yerde yapılabilir bence dediğim gibi daha liste yapmadık
Okuyun tabiki fatiha sifadir ozellikle 1001 fatiha ben ilk yazdigindada fatiha veya ayatel kursi icin grup bakiyordum dedim hani niyetim vardi musait olunca bir grupta okumak hatta bunun icin baska bir grubundan ciktim sadece ben niyet icin okumalarda sure ayet cok emin degilim adetken okumadan yonlendirme icin eminmisiniz dedim rahatsizmissiniz biraz tepkili karsiladiniz cunku benimde bildigim Allahi anmak icin sadece zikir amaciyla okunurdu hic bir dua grubunda okumadik olan arkadaslar temizlenip devam etti fatihadan vazgecmeyin ama adet olanlar sonradan okusun veya musait olan olmayan bolusturun daha emin emin olursunuz diye yazdim asla konuyu baltalamak gibi bir amacim yok mubarek ayda en fazla faylanmak gereken zamanlar bunlar

kızlar yeni listemizde sadece özenli zamanında okuyacak kişiler olursa sevinrim listemiz günlük ilerleyecek 313 fatiha okunacak ne 1 fazla ne 1 eksik zamanında okuma yapmayanlar liste dışı kalacak
mazaretliyken de dua niyetiyle fatiha okunabildiği için aksama olmayacak liste için adını yazdırmak isteyenleri bekliyorum
Bu alintiniza istinaden ben adet olanlar da 313 okuyabilir anladigim icin yazdim yanlis anlamisim kusura bakmayin Allah kabul etsin dualarinizi

Bu alintiniza istinaden ben adet olanlar da 313 okuyabilir anladigim icin yazdim yanlis anlamisim kusura bakmayin Allah kabul etsin dualarinizi
313 sayısını listedekilere pay ederek okuduk hep mazretliler okumadı ve dedğim gibi daha ne okuyacagımıza bile karar vermedik

yanlış anlatmışım orada dediğim gibi kafam çok dolu ve stresliyim

K Kazen ve Mune Mune lütfen O Ozzgeee in ne istediğini sorabilir misin zaten kötüyüm iyi hissetmiyorum bu dua forumunda o kadar konu varken neden her seferinde benim konularım sabote edilmeye çalışıyor anlamıyorum arkadas okuyacaksa katılsın okumayacaksa da yorum yapmasın artık gerçekten başıma agrı girdi ne istediğini anlayamadım cevap verdim ama hala sorununu anlayamadım
K Kazen Mune Mune rica etsem yazdiklarimi silebilirmisiniz ben adetkende 313 fatiha okunuyor saandigim icin emin olmak adina yazdim ama bir yanlis anlasilma olmus kalabalik olmasin arkadasin duAsinda hayirli ramazanlar

K Kazen Mune Mune rica etsem yazdiklarimi silebilirmisiniz ben adetkende 313 fatiha okunuyor saandigim icin emin olmak adina yazdim ama bir yanlis anlasilma olmus kalabalik olmasin arkadasin duAsinda hayirli ramazanlar
yorumlar silinemiyor ne yazık ki dediğim gibi mazaretliyken okumuyoruz ama bir kaç yerde ve bir kaç kişiden duydugum kadarıyla başında besmele olmadan dua niyetiyle fatiha okunabilir diyenler var ama bu kişinin kendine kalmış bişey ve yine dediğim gibi ne zaman okuyacagımız ve ne okuyacagımız belli degil keşke konuyu iyice inceleyip öyle yorum yazsaydınız bende sizde gerilmek zorunda kalmazdınız neyse hayırlı ramazanlar

Dedigim gibi katilmak icin son saayfalara baktim 800 kusur sayfa tek tek incelemek pek mumkun olmuyor alintiyi gorunce dualar cok uzuyor bazen gunlerce ona istinaden dua niyetiyle kismini yanlis niyetli okuma olarak algiladim hepimiz Allahin rizasi icin okuyoruz bilmeden gunaha harama girermiyiz endisesiyle yazdim yoksa konunuza asla mudahale soz konusu degil

X