Her erkek böyle mi? Sevgilimin beğendiği fotoğraflar....

Ben gözlemlerimi yazdım sadece, net konuşmadım. :) Tercih sizindir dedim. Bakıyor diye kötüye işaret demek de değildir dedim. Karım lafını kullananlar için de 'genelde' dedim. :)

İyi şanslar.

Instagram'da ekranına düşer bakar. Takip ettiği bir ünlü paylaşmıştır beğenir hadi derim. Ama özellikle aratıyorsa, malum hesapları takip ediyorsa, beğenileri sadece bunlardan oluşuyorsa benim için soğuma sebebidir.

Ayrıca erkek arkadaşınız size niye karım diyor?

töbestağfurullah. Onun hesabını mı soruyorsunuz, nereden geliyor bu had anlamıyorum, isteyen istediğine istediğini söyler

töbestağfurullah. Onun hesabını mı soruyorsunuz, nereden geliyor bu had anlamıyorum, isteyen istediğine istediğini söyler
Merak etmis arkadas sormus ne var ki?
Gercekten de sorulacak bir sey,neden izin veriyorsunuz size karim demesine?
Derseniz ki herkes istedigine istedigini soyler,o zaman ayni adam istedigi fotoya da baksin musade edin

Merak etmis arkadas sormus ne var ki?
Gercekten de sorulacak bir sey,neden izin veriyorsunuz size karim demesine?
Derseniz ki herkes istedigine istedigini soyler,o zaman ayni adam istedigi fotoya da baksin musade edin
Neden izin vermiyim? Günübirlik görüştüğüm herhangi biri mi? Evlenmeyi düşündüğüm karısı olmayı hayal ettiğim birinin bana karım demesinden neden rahatsız olayım, aaaa imzan yok bana karım diyemezsin felan mı dicem, evli insanlar da birbirine sevgilim diyor demesinler sizin mantığınızla, neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum. Fotoğrafla/karım cümlesinin ne alakası var ikisi aynı şey mi. Herşeye yorum yapmak için yorum yapmayın, sorulacak bişey değil ayrıca bu bizim hissimiz ve özelimizle alakalı birşey. Sorsaydım o zaman yoruma açık olurdu.

Bazi yorumlar sanki sokaktan geçen kadina bakmiş gibi...
Olay o değil ki. Disarida insanin gozu herhangi birine bir anlık takilabilir, kadin erkek herkesin başina geliyordur gelebilir, yere bakarak yurumuyorsa.

Ama oturup instada kadinlarin( ozellikle bikinili olanlarin) fotolarini seçip acip acip bakmak, ustune üşenmeden seri begeni atmak cok başka bir durum ve her erkek yapmaz.

Valla arkadasi terslediginiz icin uzerinde durdum. Yoksa kim kimin karisi kocasi beni alakadar etmez elbette. Sadece kiz arkadasina karim diyen adam avamdir,varostur diyebilirim. Bu da benim fikrim tabi,size uymayabilir. Ama yazdiklarinizda biraz saygiyi muhafaza ederseniz iyi olur. Bizim yazdiklarimizla sizin yazdiklariniz arasinda cok fark var cunku uslup acisindan

Bu tarz konularda (aldatma, baska kadinlara bakma) gibi "eşim yapmiyor" diyenler, bazi kadinlarda sinir yapiyor baya kabullenemiyorlar.

Başkalarinin yapmayabildigini dusunmek kendi eş veya sevgililerinin yaptigini kabullenmelerini zorlaştiriyor.

Herkes yapinca veya herkesin yaptigina gönülden inaninca kolay oluyor durumu kabul etmek sanirim...

Ama bu kimsenin suçu degil.

Son düzenleme:
Ek olarak konu sahibi siz de herkesin yapip yapmadigina gore normalleştirmek veya tepki vermek yerine kendi içinizde kabul edebiliyor musunuz ona bakin. Sorun olmayacaksa başkalarinin bakmamasinin bir onemi yok.
Beni rahatsiz eden şeyi 62636277 tane kişi de yapiyor diye ben rahatsiz olmayi birakmam mesela

Ben bile bakiyorum, esim de bakiyordur kesin. Ama bizde sosyal medya yok neyse ki. Yolda falan denk gelirse anca iste. Ama isi gucu yokmus gibi sosyal medyada aratıp tek tek begenmesi bana ters. Ben de gorsem kiyameti koparirim. Tesaduf gorup bakmak ayri, niyetlenip bakmak ayri.

Valla ben de pilotpatrick'in mayolu fotolarını, duş fotolarını beğeniyorum, tom Ellis desen yuzunu görünce basıyorum like'i. Napak yani, bu beni abaza mi yapar,kötü bir insan mı yapar? Yoksa sevgilime sadakatsiz mi sayılırım?
Beğenilerimi görüp kavga çıkartan sevgilim olsa değil özür dilemek,hasta olduğunu düşünürdüm

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayat boyu hicbir kadına bakmayacagina inanıyor musunuz? Allahaskina gerçekçi ol

Çoğu erkek bakıyordur, ben bile bir kadın olarak bakıyorum. Kıvanç Tatlıtuğ'nun mayolu bir fotosu olsa bakmaz mısınız? Sevgiliniz de bir sakınca görmedi demek ki size olduğu gibi vermiş instagramını yoksa silerdi.

Su devirde açıp bakmayan da bir anormallik arar olduk hatta bence bakmayan yoktur bazen ben bile bakıyorum önüme gelirse bence cokta büyütmeyin bu aldatma vs sayılmaz şu İnternet sosyal ağlar iyi yönleri süper teknolojinin ama ne yazıkki artık hersey ortada ve erkek milleti de meraklı boyle seylerı görüp bakmaya

ilk hatasi degildir o ilk hatasi olsa duramazdin. Sen sifresini istemesen daha ne yazismalar ne komusmalar ne begenmeler olur emin ol. Ve erkeklerin yuzde 80 i böyle malesef...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…