Her erkek böyle mi? Sevgilimin beğendiği fotoğraflar....

esmermavigoz

kafası karmakarışık bir kadın..
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2015
563
415
Merhaba hanımlar.
Daha önce bir evlilik yaptım ve erkeklere karşı güvenim fazlasıyla yok olmuştu. Sonrasında biriyle tanıştım ve 1,5 yıldır güzel bir ilişkimiz var. Güven sadakat saygı içerisinde yürütüyoruz bana bütün acılarımı yaşadıklarımı unutturdu ve şu güne kadar tek bir yanlışını dahi görmemiştim ne incitici bir söz ne bir kaba davranış. Geçmişimden dolayı fazlasıyla kaprisli ve temkinli yaklaştım ona, herşeyi doğru yaparak güvenimi kazandı. Seneye evlenmeyi düşünüyorduk, şu gördüklerimi görene kadar. Hiç instagram şifresini istememiştim bir isteyim dedim, girdim, beğendiği gönderilere baktım birde ne göreyim. Bu yaz full kadın fotoğrafları beğenmiş. Bikinili, büyük göğüslü, yarı çıplak, uzun bacak ne var ne yok bütün seksi kadınları beğenmiş, ben bunları gördüğümden beri 3 haftadır rahat uyku uyuyamıyorum. Gece rüyalarımda beni aldattığını, başka kadın için terkettiğini görüyorum. Hatasını kabul etti, birdaha yapmıcam dedi günlerce ağladı çok utandı kendinden nefret etti, defalarda terkettim bir şekilde beni ikna etti ama unutamıyorum. Ekran resmi almıştım beğendiklerini, onlara baktıkça sevgilime karşı içim soğuyor. Sorulabilir diye şimdiden söyliyim ben 24, o 27 yaşında.
Her erkek bunlara bakıyor mudur, her erkek bir kere de olsa açıp bakmış mıdır bikinili kadınlara? Ben mi büyütüyorum bukadar... İyi giden, bi dediğimi iki etmeyen beni el üstünde tutan biri olduğu için bir çırpıda silip atamıyorum ilk hatası diye. Ne yapmalıyım, ayrılmalı mı yoksa bundan sonra gözümü üstünde mi tutmalıyım, siz olsanız ne yapardınız ?

Her erkek diyemem ama birçok erkek bakıyordur. Bence kötü hissetmenizi gerektiren bir durum yok. Size karşı hareketlerine dikkat edin,ortada başkalarıyla yazışma filanda yoksa,problem edecek birşey görmüyorum. Sonuç olarak bekar sağlıklı bir erkek.

teşekkür ederim yorumunuz için. Ama bekar sayılmaz ki benimle beraber. Bana karım diyor, ailesiyle görüştürüyor, seneye evlenicez, bu bahar nişan yapıcaz diye plan yaparken bekar sayılır mı? Bir imza değiştirir mi erkeğin zihniyetini. Düşün düşün işin içinden çıkamıyorum.

Bir şey diyeceğim; biz bile sosyal meydada yeri geliyor ünlü ve yakışıklı erkeklerin resmini beğeniyoruz, ve bide gizli saklı kötü biriey yaptığını bilen bi erkek şifreyi vermeden herşeyi siler, hani sadece resim beğenme ile ilişki bitirilmemeli. Hoş bir durum değil evet ne güzel mutlu etmiş seni belli ki seviyorsun seviliyorsun, konuş bi daha yapmasın hepsi bu.

Şöyle düşünün ozaman sahte bir hesaptan bu kadınlara bakabilirdi. Ozaman ak pak mı olacaktı.Yada açıp internettende bakabilirdi. En azından saklamayı bilmiyor. Gizli saklı iş çeviremiyor. Bilemedim gerçi iyi karar vermeniz gerekiyor.

Benim eşim bakmıyor bakmadı
Yeğenim 23 yaşında erkek bakmıyor bakmadı
Ablamın eşi bakmıyor bakmadı
Abim bakmıyor bakmadı
Ancak diğer ablamın eşi bakıyor bunu eşim yakaladı bu ne biçim adam yakında ablani aldatır hatta şuanda da aldatiyodur o da yakında ortaya çıkar ben soyleyim dedi. Nitekim o sırada enişte bey gerçekten ablamı aldatiyordu ben eşime soyleyememistim .

Böyle işte ....

Valla bakmayan erkek cok nadirdir hele bu zamanda kimse kendini kandirmasin benim kocam bakmaz diye haşa peygamber degil bu adamlar cogu zaman ben bile bakiyorum guzel bi kadin gorunce kadinlarin dikkatini bile cekiyor bir cok kadın erkeklerin nasil cekmesin bence olayi cok buyutmeyin bakipta begenmeseydi sorun yoktu tek sorun begenmesimi

Çoğu erkek bakar. Bazen ben bile bakıyorum ama beğenmesi bir de tek tük de değil anladığım kadarıyla baya beğenmiş. Böyle bi durumda ben de soğurdum sanırım

Evet dediğiniz doğru, arkadan iş çevirmeyi hiç beceremez öyle bir eforuda yok. Şayet ilk aylarımızda bana şifresini laf arasında söylemişti ben önemsemediğim için kenara not almamıştım girmemiştim. Telefon şifresini int.bankacılığı şifrelerini bilirim. Öyle ki şuan da kafamda bir şüphe oluşturduğu için ekstra hassas davranıyor ama. Bende bilemedim. Büyük hayal kırıklığı oldu benim için, hiç beklemiyodum çünkü.

Çoğu erkek bakar. Bazen ben bile bakıyorum ama beğenmesi bir de tek tük de değil anladığım kadarıyla baya beğenmiş. Böyle bi durumda ben de soğurdum sanırım

şöyleki, 1,5 sene boyunca hiç bir dönem beğenmemiş, sadece bu sene temmuz ayında beğenesi tutmuş. Beğenilerin hepsi temmuz ayından. Öncesinde ve sonrasında hiç bişey yok:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…