her bebeğe lazım şirin patik şapka vs...

Hangi ildesin arkadaşım- istiyorum aslında :) ama sarı lacivert istiyorum :) olur mu . ÖZelden yazamıyorum bu arada

HAnzade bir de cevap verse ben hem patik hem de arkadaşımın doğacak oğlu icin hırka pantolon bere kaskol takım düşünüyorum orjinal bir sey olsun diye ama cevap veren yok

xecillia arkadaşım örerim canım ama adres falan lazım gönderim için burda yazamazsın yasak özelden yazman lazım..biildiğim kadarıyla.. 1oo yorum yazman lazım...sonra açılıyor...senin çokmu var daha dolmasına...başka gönderebileceğin bir yer varmı...adres ve telefon bilgilerini

Ya bunlar çook güzeeelll... Bayıldım!
hanzadem emeğine sağlık.. Ben de bunlardan istiyorum.. Eklediğin fotoların hepsini sen miş örüyorsun?

Ya bunlar çook güzeeelll... Bayıldım!
hanzadem emeğine sağlık.. Ben de bunlardan istiyorum.. Eklediğin fotoların hepsini sen miş örüyorsun?
teşekkür ederim benim ördüklerimde var alıntı olanlarda beğendiğin modelleri ve kaç aylık için olacak yaz bana yardımcı olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…