Her ay en az bir altın

Geri geldim Biraz dellenip gitmiştim de.. Burayı unuttum haziran geliyor altınlar hazır mı

Hoşgeldiiinnn

Ben mayıs ayını boş geçiriyorum. Bu ay arkadaşımın şehir dışında düğünü var. Onun için uçak bileti, otel ve araba kiralama ayarladık. Yatırım olarak kendim için diyetisyen ayarladım ekstradan. Paralar bitti haziran da büyük ihtimal boş geçebilir elbise, saç, baş derken. Hayırlısı Allah’tan umut kesilmez

Eşimin babası ufak bir arsa sattı kardeşlere bölüştürdü. Hazır altın düşüyorken altına gömelim diyoruz parayı nasipse bir araba alma niyetimiz var ilk araba :) şimdilik 9 ata ekleyebilir misin hazirana bugün de kalanıyla yapacağız bakalım :)
Bayram önü bol bereketli geçsin hepimiziiiin.

Hayırlı olsun

Merhaba arkadaşlar bu ay birikim yapamadım geçen ay kurban parası bu ay çamasir makinemi ve buzdolabimi yeniledim çeyrek gram altınlarım ve borsadaki altın sertifika hisselerimle 15 er gramlık 3 bilezik ve 2.3 gramlık yüzük yaptırdım.
Önümüzdeki 2 ay cocuklarin okul taksitleri olmayacak doğalgaz faturası da düşük gelir muhtemelen.Evlendigimizden beri (yaklaşık 15 yıl ) ilk kez böyle birikim yaptım çamaşır makinesi ve buzdolabını taksitle aldim ama yine de birikime kaldigim yerden devam

Eklentiler

• 17181958177753774789676471249498.jpg
    98 KB · Görüntüleme: 94
  • 17181958402924062532964227679408.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 87
Güle güle kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…