Her ay en az bir altın

Denizbank’ta mı var sıfır faiz ay bende çekeyim 🥰🥰
Yok yok denizbankin altın satışı kuyumcudan biraz daha fazla. Ama senden altın alişi yüz lira daha az. Yani bence bankaların artık bir karı kalmadi, en azından madeni altının alım satımı arasında bu kadar oynama yok.
Banka Akbank ve yapı kredi , ilk kredi kartına sıfır faizle 15 bin veriyor

Yok yok denizbankin altın satışı kuyumcudan biraz daha fazla. Ama senden altın alişi yüz lira daha az. Yani bence bankaların artık bir karı kalmadi, en azından madeni altının alım satımı arasında bu kadar oynama yok.
Ha ilk kredi kartınaaa okey bir bakayım çok mantıklı geldi o şekilde sıfır faizli çekmek 😍

B Burhan Burhanitto Ekim bitmiş haberim yokkk 🤣🤣 5 çeyrek aldım 2 tane borcuma verdim. Sen oraya 3 çeyrek yaz sana zahmet burhanimm 🔥

Leoparcım ben kasım ayının altın birikimini 15 kasımdan sonra topluca yazarım nasipse uğraşma benim için

Bana sadece

Eylül 6 gram

Ekim 1 gram yazarsan sevinirim

Bugün 1 ceyrek aldım 3000 tl idi.

1 tane de 24 ayar 1 gr aldım o da 1860 tl idi.

Buhrancim bana sadece şimdilik 50 dolar yaz

Ya zaten bizim onbeş bin liramiz masak'a takılmaz 😂😂 aslında ben bankadan almak için yapacaktım bu işlemi. Çünkü evde altın saklamaya korkuyorum. Ama saat 13.30da denizbakta alış 1879du , benim de iş için gittiğim ilçede isim bitmişti, şoförün gelmesini bekliyordum. Dedim bir de kuyumcuya sorayım, o 1870 deyince aldım .
Olay tam olarak böyle gelişti 🥰
Akbankta da var yapi kredide de
Ekledim kontrol edin Zengolar🧿🧿🧿

B Burhan Burhanitto benimkiler Ekim ayınındi sen kasıma yazmışsın 🤣 vaktin varsa değiştirirsin yoksa da canın sağolsun kalsın öyle, Kasım ayında birşeyler alabileceğimi de sanmıyorum zaten 😐

B Burhan Burhanitto benimkiler Ekim ayınındi sen kasıma yazmışsın 🤣 vaktin varsa değiştirirsin yoksa da canın sağolsun kalsın öyle, Kasım ayında birşeyler alabileceğimi de sanmıyorum zaten 😐
Kasımda dursun ekimin sonunda aldın sanırım. Farketmez ya önemli olan birikimlerinizi görebilmeniz

Yeni mi çıktı bu kampanya. Ben 2 ay önce ilk Kredi kartı başvurusu yaptım Akbanktan geldi de elime tabi ama daha hiç 1 lira harcamadm faydalanabilir miyim acaba

Yeni mi çıktı bu kampanya. Ben 2 ay önce ilk Kredi kartı başvurusu yaptım Akbanktan geldi de elime tabi ama daha hiç 1 lira harcamadm faydalanabilir miyim acaba
Ben yapı krediden aldım ama aynı olsa gerek. Taksitli avans yaz arama butonuna, bak bakalım ne diyor. Onda 15000 * 6 ay ya da 20000 * 6 ay olarak bak,inşallah çıkar sıfır faiz.

Konu ile ilgili bulduğum kampanyalar bunlar
IMG_20231103_230615.jpg
IMG_20231103_230606.jpg
IMG_20231103_230556.jpg
IMG_20231103_230522.jpg

Ben yapı krediden aldım ama aynı olsa gerek. Taksitli avans yaz arama butonuna, bak bakalım ne diyor. Onda 15000 * 6 ay ya da 20000 * 6 ay olarak bak,inşallah çıkar sıfır faiz.
Baktım googleden 20 bin olan çıktı ve form doldurulması Lazm öyle başvuru yapılıyor. Öyle mi yaptn acaba. Bankacılıktan yapılmıyor mu ?
Bı kaç banka çıktı olmasa hesap açar sonra başvuru da bulunuruz 😅

Baktım googleden 20 bin olan çıktı ve form doldurulması Lazm öyle başvuru yapılıyor. Öyle mi yaptn acaba. Bankacılıktan yapılmıyor mu ?
Bı kaç banka çıktı olmasa hesap açar sonra başvuru da bulunuruz 😅
Benim eski maaş kartım için açtığım bir yapı kredi vardi, hiç kullanmıyordum. Kredi kartını da zorla vermişlerdi ama onu da hiç kullanmamistim kart aidatı odememk için..bunu görünce hemen başvurdum:) taksitlerim bitince kartı iptal edeceğim ki aidat odemeyeyim.

X