Her ay en az bir altın

Bugün 1 ceyrek aldım 3000 tl idi.

1 tane de 24 ayar 1 gr aldım o da 1860 tl idi.
Bereketli olsun

24 ayar altının gramı 1890 tl idi burada kuyumcumda 24 ayar altından 3 gr olmadığı için ben de 22 ayar aldım

4 yıldır aynı kuyumcudan alışveriş yapıyorum o nedenle bana 5 gram altını al götür sonra sen elindeki gramlardan getirirsin dedi kabul etmedim ne gerek var ölüm var kaza bela var bir aksilik olur diye düşündüm
Nasip değilmiş sen varsa 22 ayardan 3 gram ver dedim 🤭

Eşim bugün bana 1000 TL gönderdi hesabımda da az para vardi 30 dolar aldım Kasım için 50 dolar hedefimi tamamladım.borsada yeni bir halka arz vardı ona katildim kocisimin gönderdiği parayla da altın sertifikasına eklemeler yaptım 212 lotum oldu ekdersle de 1 gram maaşla da 1 gram altın almayi hedefliyorum inşallah

Kızlar altın alanlar ne kadara aldığını da yazsın da ben ona göre para ayirayim 🤭
Normalde hafta sonu alacaktım da 15 ine kalacak galiba benim almam.
Kasım için bir çeyrek düşünüyorum bakalım biraz zorlarsam gram da alırım 🙏
Altın Savaş başladığında biranda fırladı şimdi yatay seyrediyor geçen ay gram altını 1740 a almıştım şimdi 1850 olmuş

Kızlar altın alanlar ne kadara aldığını da yazsın da ben ona göre para ayirayim 🤭
Normalde hafta sonu alacaktım da 15 ine kalacak galiba benim almam.
Kasım için bir çeyrek düşünüyorum bakalım biraz zorlarsam gram da alırım 🙏

Bugün kuyumcunun verdiği fiyatlar şunlardı

24 ayar altın 1890 tl
22 ayar altın 1780 tl

Geçen gün bankamin sıfır faizle 6 aylık 15 bin taksitli nakit verdiğini öğrendim buradan. Ama alırken 'altin kripto yatırım aracında kullanilmaz yoksa hakkınızda yasal işlem baslatilir' maddesini gördüm. Ben de nolur nolmaz diye kendi maaşımdan altın aldım, ay sonunda param bitince o krediyi çekeceğim , böylece yasalara aykırı bir şey yapmamis olacağım 😇 ozellikle bankadan altın-doviz alacaklar için uygun bir yol olabilir sanki. Önce altını alıp sonraki haftalarda esnek hesapla geçimini saglamak 😇
IMG_20231103_163856~2.jpg

fiyat yazın denmiş, on gramına 18700 TL ödedim.
Birinin pvcsinde leke var ama bilemedim değiştirsem mi kalsın mi. Çok da uzaktan aldım 😅
Şimdi aylik 9 bin olan kredi borcuma 2,500 daha eklendi 😂 ama olsun. En azından kenarda on gram fazla altınım dursun. Dünyanın binbir türlü hali var

Geçen gün bankamin sıfır faizle 6 aylık 15 bin taksitli nakit verdiğini öğrendim buradan. Ama alırken 'altin kripto yatırım aracında kullanilmaz yoksa hakkınızda yasal işlem baslatilir' maddesini gördüm. Ben de nolur nolmaz diye kendi maaşımdan altın aldım, ay sonunda param bitince o krediyi çekeceğim , böylece yasalara aykırı bir şey yapmamis olacağım 😇 ozellikle bankadan altın-doviz alacaklar için uygun bir yol olabilir sanki. Önce altını alıp sonraki haftalarda esnek hesapla geçimini saglamak 😇 Eki Görüntüle 3329290
fiyat yazın denmiş, on gramına 18700 TL ödedim.
Birinin pvcsinde leke var ama bilemedim değiştirsem mi kalsın mi. Çok da uzaktan aldım 😅
Şimdi aylik 9 bin olan kredi borcuma 2,500 daha eklendi 😂 ama olsun. En azından kenarda on gram fazla altınım dursun. Dünyanın binbir türlü hali var
Tam olarak nasıl öğrenecekler mesela nakit çekip kuyumcudan alsak kafam karıştı ya 😅 hangi banka ben de yapayım 😍

Tam olarak nasıl öğrenecekler mesela nakit çekip kuyumcudan alsak kafam karıştı ya 😅 hangi banka ben de yapayım 😍
Ya zaten bizim onbeş bin liramiz masak'a takılmaz 😂😂 aslında ben bankadan almak için yapacaktım bu işlemi. Çünkü evde altın saklamaya korkuyorum. Ama saat 13.30da denizbakta alış 1879du , benim de iş için gittiğim ilçede isim bitmişti, şoförün gelmesini bekliyordum. Dedim bir de kuyumcuya sorayım, o 1870 deyince aldım .
Olay tam olarak böyle gelişti 🥰
Akbankta da var yapi kredide de

Ya zaten bizim onbeş bin liramiz masak'a takılmaz 😂😂 aslında ben bankadan almak için yapacaktım bu işlemi. Çünkü evde altın saklamaya korkuyorum. Ama saat 13.30da denizbakta alış 1879du , benim de iş için gittiğim ilçede isim bitmişti, şoförün gelmesini bekliyordum. Dedim bir de kuyumcuya sorayım, o 1870 deyince aldım .
Olay tam olarak böyle gelişti 🥰
Akbankta da var yapi kredide de
Denizbank’ta mı var sıfır faiz ay bende çekeyim 🥰🥰

X