Her ay en az bir altın

ne güzel ya hepiniz mi memursunuz net maaş iyi oluyordur benim iş freelance net maaşı yok bazen az bazen çok iyi yaptığım kadar.. zorluğu net olmayışı ay başı elime geçenle Euro alıp böyle kaldım şimdi iş kasıyorum hadi nasip olsun da kasıma güzel giriş yapayım çok amin

Benim herif çok müsrif millete yedirmeyi icirmeyi çok sever yıllardır hep eksideydik en son yeter dedim kartımı aldım valla aldım alalı artıya geçtik

Bi artısını görseydim oraya dolarlar ürolar yazardim.

Selamlar herkesee

Açılışı yaptım ve bu ay için 1 çeyrek 1 gram aldım.
Yaza şu ana kadar en az 4 düğün var gibi gözüküyor. 2 si bileziklik bir de, 2 de şehir dışı önümüzdeki ay da nişan var çeyreğin oraya gitme ihtimali var. Aldım ama sanki kendime almadım gibi gözüküyor hayırlısı, Allah birikimlerimizi artırsın

Ay nişanda da bisey takılmayıversin bence düğünde takılmalı

Bence de nişan için çeyrek fazla değil mi ne bileyim gram altın bile fazla

Bence de nişan için çeyrek fazla değil mi ne bileyim gram altın bile fazla

Aslında az bile gelebilir belki çünkü küçük görümcemin nişanı. Gerçi benim nişanımda takmamışlardı. Ama takı falan olursa takarız diye aldık. Aslında abiye çeyrek az gelir gibime geliyor, bazen diyorum bi çeyrek daha alsak ikimiz mi taksak diye ama dediğim gibi benimkinde büyük görümce takmamıştı, halalar falan takmamıştı. Görsem derim en azından şunu alalım şu takılıyor diye. Bazen az mı diyorum içime sinmiyor, sonra sana da takmadılar boşver diyorum

Mert Başarab diyor ki, uzun vadede euro dolar altın almak mantıksız. Çünkü bunların enflasyonu var. Evet sen aldığın zaman TL olarak yüksek kar elde etmiş gibi görünüyorsun ama alım gücü olarak düşüyor. O yüzden altın daha mantıklı, ona düştüğünde altın çıkar, altın düştüğünde ons çıkar. “

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…