Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

ooo buraları terk edilmiş yawww
Nerdesiniz diğer tarafa kaydık gene demii...
Oralarsız olmuyoo.. İlk göz ağrısı ne de olsaa...
İyi geceler kuzularr

selam kızlar herkesi iyi gördüm çok şükür
ama yavaş yavaş terk ediliyor buralar
ex foruma geri dönüş var sanırım
açıkçası bende pek alışamadım buralara
hala arada bir girip okuyorum yazılanları ama yazmak içimden gelmiyor
çünkü günün birinde yazamayacağız o yüzden alışmak istemiyorum yine
zaten yavaş yavaş bu konulardan uzaklaşmak istiyorum kafamı boşaltmak için
yani buradan da yavaş yavaş uzaklaşmayı düşünüyorum
inşallah günün birinde hamiş haberimi yazarım sizlere
bir süre bu konulardan uzak kalmak iyi gelir umarım

şimdilik hakkınızı helal edin
benim varsa kat kat helal olsun
arada uğrarım yine

selamlar arkadaşlar i. pazarlar herkese bakıyom buraya bana karışık ve kalabalık geliyo arda daha sadeyiz sanki valla atılana kadar ordan gircem sanırım zaten nete fazla giremiyorum burdan da ordan da faydalanmaya çalışıyorum napalımmmmmmm

tangocum bu arada cetvelimn çooook güzel görünüyo güzelim minikine iyi bak bayyyyy

benden aynı bildiğiniz gibi valla ne olsun hayat işte bi iyi bi kötü devam ediyoruz.....

bizim evde hasta vardı kayınpederin halası kadının bakacak kimsesi yoktu sırayla akrabalar bakıyodu. evladı da yoktu... bugün başka bi akraba götürdü... rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın şu koca dünya da.....ve yine rabbim adaletinden kimseyi mahsun bırakmasınnnn bay.....

merhaba canım benimde bugün adet olmam gerekiyo ama büyük ihtimalle olamam yine hamilelik deseniz zaten umudum yok:sm_confused:

selammm herkeseeee
nasılsınız bakalımmm pasiii nerdesinnn seni çok özledim ne olur mesaj yaz
konuşalımmmm
fatmadaskara@hotmail.com
herkese selammm
kendinize iyi bakın kalın sağlıcaklaa
biz eski yerdeyizzzz
:1hug:

fafataracım pasinin msn i vardı bende ama silmiş beni nedenini anlamlandıramadım zaten varsın o iyi olsun ben iyi haberlerini alayımda gerisi önemli değil... açıkcası bende çok merak ediyorum onu ne olur pasi duy sesimiziyerimseniben

merhaba kızlar ben cok ıyıyımmm 6.haftamızdayız bebısımı gecen usg de gorduk 2mm olmus kalbı de pıt pıt atıyor :)

merhaba arkadaşlar

uzun zamandır giremiyorum hemen hemen bir ayı geçti sanırım ..beni merak eden tüm arkadaşlarıma sevgilerimi yolluyorum..
ama çok üzüldüğüm bir nokta var..burada buluşmaya karar vermiştik ama bazı birçoğumuz kaçmış burdan hemde veda ederek ya da sıkıldığını söyleyerek..olsun canınız sağolsun..ben herşeye rağmen burada paylaşmaya devam edeceğim...konumuz 5.sayfaya düşmüş...ben düşürmeyeceğim bundan sonra inşallah...
elimden geldiğince okumaya çalıştım sayfaları ama atlamış olduklarım tabiki vardır...bu arada tedavi olan arkadaşlarıma dua ediyorum hamile olanlara da bebişlerini sağlıkla kucaklarına almaları dileğiyle öpücükler yolluyorum...
kızımla ben iyiyiz allaha şükür...arada yine bir kanama yaşadım ve yine hastanede yattım..ama girememe sebebim bu değildi.biliyorsunuz taşınacaktım..taşındım sonunda ..tabi taşınma telaşından dolayı telefonu tekrar bağlatmak uzun sürdü ama sonunda bağlandı..
neyse herkese sevgiler yolluyorum..hepinizi seviyorum...

slm arkadaşlar nasılsınız eylül hoşgeldin yeni evinde güle güle otur. fırsat bulmuşken yazayım dedim hiç zamanım olmuyor kızkardeşimi de eve yolladım kızımla yalnızız artık çok huysuz ve gazlı ayrca da inat gece hiç uyumuyor ağlayıp duruyor devamlı semacım güya sana gösterecektim kızımı hiç rahat durmuyor ki kamarayı açayım zaten gündüz de gelen giden oluyor onlar gidince de azıcık kestiriyorum doğum yaptığımdan beri bir gece bile uyuyamadım vücudum çok yorgun düştü hiç halim yok annemle kayınvalidem geceleri gelip kaldılar ama çocuk ağlayınca kıyıp veremiyorsun kimsenin eline mecbur uykusuz kalıyorsun bugünlerinizi iyi değerlendirin kızlar ben uykuya ve gezmeye hasret kaldım

eylül iyi olmana sevindim ebruli doğum yaptın demek bebiş ne kadarlık oldu resmini koyarmısın buraya çok tatlıdır şimdi o

ebrucum olsun cnm,başka zaman da görürüm ben yeğenimi
tuanam sen nasılsın?senin rahim filmi sonucun nasıldı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…