Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

evet tuanam doğum yaptım canım kızım 3.400 gr bugün 13 günlük oldu resmini de koyuyorum profilime yenilerini çektikçe değiştiririm inş sizlerin de bebişlerinin resimlerini görmek nasip olur tez vakitte doğuma giderken tek tek dua etmiştim hepinize ama doğum anında hiç aklıma bile gelmediniz canımın derdindeydim eşimi bile gözüm görmedi hiç çok şükür ki kurtulduk ama bir daha hamile kalsam asla normal doğum yapacak cesareti bulamam kendimde :1no2:

canım ismine tıklatınca bi sayfa açılıyor orda çıkıyor.burda çıkması için avatar düzenlemesi yapman lazım

evet tuanam doğum yaptım canım kızım 3.400 gr bugün 13 günlük oldu resmini de koyuyorum profilime yenilerini çektikçe değiştiririm inş sizlerin de bebişlerinin resimlerini görmek nasip olur tez vakitte doğuma giderken tek tek dua etmiştim hepinize ama doğum anında hiç aklıma bile gelmediniz canımın derdindeydim eşimi bile gözüm görmedi hiç çok şükür ki kurtulduk ama bir daha hamile kalsam asla normal doğum yapacak cesareti bulamam kendimde :1no2:

gule gule buyutun ınsallahhhh
allahımmmm nazarlardan saklasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
binnnn maşallahhhhhhhhhhhhh a.s.

sağol canım teşekkür ederim darısı başına inş senin bebiş daha çok minik Allahım tamamına erdirsin hayırlısıyla:nazar:

ah canım yerim onu ben çok tatlı maşallah ALLAH analı babalı büyütsün darısı başımıza doğuma giderken dua etmişin olsun bu bile yeter önemli olan niyet semacım hsg çektirdikten sonra doktora göstermedim ama kağıtta normal yazıyodu ben buay doğum kontrol ilacıda almadım adette olamadım eşime tedaviye başlayalım diyorum bişey demiyo bende üzerine gitmek istemiyorum bidaha tedavim olumsuz sonuçlanırsa ne yaparım bilmiyorum

Eylül hoş geldin tekrar.Ben gitmedim bir yere.Kızlar diğer tarafa yazdıkları için mecburen orada takılmak zorunda kaldıkkk.Evin de bebişin ve eşinle hayırlısı ve huzur ile oturmanı dilerim.Bebişin iyi olmasına sevinim.
Ebruli allah analı babalı büyütsün.Kolaylığını versin inşşş.Sana güç kuvvet versin
Özlemcim mercimeyini hayırlısı ile büyütüp allah koynuna versin inşşş
Tuanam hayırlısı ile allah bizede verecek inşşş korkma
Diğer arkadaşlar hepinize selamlar

ebruli hayırlı olsun canım allah sağlık sıhhat versin bebişe..
ebuşum sağol canım güzel dileklerin için....
ferhunde fiki fiki yaptı herifle yaww akıl almaz bi hatun..
neyse eee kimler var bakalım ...

bu arada birsürü teşekkürüm vardı hiç kalmamış girmeyeli niye ki acabalaelaelaelaelae

günaydinlarr, eylül hosgeldin canim baya merak etmistim seni.iyi oldugunuza sevindim. ebruli gözün aydin canim allah anali babali büyütsün cok tatli maasalllahhhh.:emir_bebek:

BEN UYUKLUYORUM EYLÜLÜM,AY CİDDEN REHAVET ÇÖKTÜ
ŞU GÜNLERİM GEÇSEDE TATİLE GİTSEMMMMMMMMMMMtatlicadiarzutatlicadiarzutatlicadiarzu

kızlar yaz temızlıklerı ne alemde ya bı şu uyuklama halınden kurtulabılsem baslıcam :KK43: bırde korkuyorum da bısey olurmu dıye napcaz bılmıyorum boylede ıcım hıc rahat degıl sankı heryer pis gıbıme gelıyor :KK43:

günaydın kuşlar....
valla özlemcim ağır işler yapmadan hafif hafif yaparsın..büyük temizliğin varsa çağır temizlikçi yapsın senin en tehlikeli dönemlerin allah korusun..boşver ben hiçbişey yapmıyorum günlük işler dışında ..dikkat etmek lazım...

günaydın kuşlar....
valla özlemcim ağır işler yapmadan hafif hafif yaparsın..büyük temizliğin varsa çağır temizlikçi yapsın senin en tehlikeli dönemlerin allah korusun..boşver ben hiçbişey yapmıyorum günlük işler dışında ..dikkat etmek lazım...

evet oyle yaptım az once bı hanımla konustum ınsallah tıtızdır
bana soyle dıp kose bı temızlık lazım yoksa ben boyle duramayıp atlıcam işe :)

X