Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

Günaydinnnnnn:smiley-cool:
Ya Bugün De Hava Kapali Istanbul Dasenağlama,sizin Oralar Nasil?

Eylül,simi,pasi,ayşem,fafa,ebruli Ve Isimlerini Animsayamadiklarim....
Ya Arada Bir Gelip Durumunuzu Bildirin Bari:enbuyukkk:

günaydınnn a.s.
semacım neden için sıkılmış öyle sitem etmişsin ufaktan. gerçi haklısın ex forum dağıldığından beri kimse kimseden haber alamıyor doğru düzgün eski tadımız kalmadı sanki.
biz iyiyiz kızımla bugün kontrolümüz var bakalım nst miz bugün neyi gösterecek :sm_confused: burda hava çok sıcak semacım gece bile çok zor uyudum sıcaktan sen işi bırak çık gel :dance:

Ebruş Burda Da Sicak Var,ve Hava Açildi şükür:dance:GELİRİM VALLA NEDEN GELMEYEYİM:asigim:

sayfa 2lere düşmüşüz çook üzüldümmsenağlama
naber kızlarrrrrrrrrr
gece noldu biliyonusmuuu ayaklarım toplayarak yatarım herzamn ben
bi ara dönerken uztmış olcamki tam dizimin arkasına bir kramp grdii çığlık atrk kalktım eşim bi korktu sormayınsırnaşık şeyhmn ovaladı ve acım dindi bağıra bağıra geberiyodum ayolll
zaten son 2 haftadır ayaklarımı uzatıp sırt üstü yatamıyorum dizlerimin arkasındaki damarlar geriliyodu ister istemez çekiyodum ayaklarımı karnıma şimdide uyku halinde uzatınca olan oldu valla evde topallayark yürüyorum çook zor ama bidaha bağlıcam yatrken ayaklarımı uzatmamak içinnsırnaşık şey

derdimi anlatabildimmi bilmiyorum ama canım çook yandı ve hala acıyo kramp giren yerrr yürüyemiyom kıslarrrr

nyse kendime geçmiş olsun diimsırnaşık şey

havada kapalıı:kızgın:ayağımda sakat,akşama yemekte yook,offff ben ağlamıyımda kim ağlasın yaaaa:kızgın:

herkese selamlar.....
tangocuğum çok geçmiş olsun rabbim beterinden korusun canımmm...
ebruli sizede kızınla iyi kontroller canımmmmm.....
semacığım sanada iyi işler canımmmm...
tekraradan herkese selamlar iyi günler.. fazla gelen giden olmayınca selam sabah bu kadarcık idare edin....

kıslarrr...ben geldimm.....17 mayısta ilk aşılamam yapıldı beklemedeyim şimdi....aşılama ile hamile kalan arkadaşlar aşılamadan sonraki belirtileriniz nelerdi???

saol hatikacımmm...inşallah hepimizin yüreğinden geçenler olur..

Tünaydın kızlar

Yaa yazlık kışlık yapmaktan ancak girebildim foruma..Uyuz oluyorum bu işe..Eskiden ne güzel annem yapardı.naniknanik

Tangocum bacağına geçmiş olsun canım. Umarım bir daha tekrarlamaz.Dikkat et kendine
Evrim aşılaman hayırlı olsun.Bebişine hayırlısı ile allah kavuştursun.
Hatika ceylin sizler nasılsınız?

sağol ebuscum iyi olmaya çalışıyorm
kız evrim desene senle sonuçlarımız arka arkaya
ben de 16 mayıs ta oldum aşılama
şimdilik ilaç etkileri devam ediyo kanımca
göğüs uçlarına dokunamama,kasık ağrısı....

slm kızlar nasılsınız evrim hayırlı olsun aşılaman. bacakta kasılma bazen bendede oluyo tangocum eşime ovalatıyom geçiyo uyku esnasında bağırarak uyanıyorum geçmiş olsun canım cihilkey hoşgeldin aramıza ebuş kolay gelsin sanada ben daha temizliğe başlıcam yarın bende eşimle tekirdağa gidicem

sağol ebuscum iyi olmaya çalışıyorm
kız evrim desene senle sonuçlarımız arka arkaya
ben de 16 mayıs ta oldum aşılama
şimdilik ilaç etkileri devam ediyo kanımca
göğüs uçlarına dokunamama,kasık ağrısı....

ay ne güzel inşallah peşpeşe veririz haberleri.....göğüs uçlarma dokunsmıyorum....ama şöyle bi nokta var...ben çatlatma iğnesi olmadım..kendiliğinden çatladı yumurtam...olucaktım aslında 16 sında kontrolüm vardı..doktor iğneni al 18 inde yapalım 19 mayıstada aşılama yaparız dedi..ama yarın gene bi gel kontrol edeyim dedi...ben 17 si cumartesi kontrole gittim tekrardan doktor yumurtan çatlamış hemen aşılamanı yapalım dedi ve bölece beklenen zamandan önce yapıldı aşılamam...senden ne zamana tahlil istedi..ben 2.günümde progesteron yaptıttım 6.33 çıktı..sınırda dedi doktor progestan kullanıyorum..pazartesi yani ayın 26 ında da beta hcg bakılacak..

:teytey::teytey::teytey:

Evrimmmmmmm Aşilaman Hayirlisi İle sonuçlansın Inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

X